Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Моя історія

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 24.08.2011, 10:20   #1
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням Хто що чув про цей банк?

Народ, хтсь щось чув про такий банк "Руссикий стандарт"? Здається я втрапила в халепу. Оформлюючи кредит в магазині навіть не підозрювала, що підписала угоду з цим банком. Поки виплачувала кредит намучилась, бо жоден інший банк не хотів проводити для нього платежі крім Приватбанку (як виявилось цей русский стандарт немає своїх офісів в інших містах). Нарешті кредит виплатила і думала забути про цей банк, але ні. Вони мені прислали кредитну картку, а тепер постійно шлють смс-ко аби я її активувала. Як мені їх позбутись?
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2011, 13:18   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Зайди в інтернет, почитай відгуки про нього. Більшість з них негативні. Але думаю тобі потрібно поїхати в їх офіс і там все вирішити.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2014, 20:34   #3
Люся
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 18.06.2014
Повідомлень: 1
За замовчанням

Я колись працювала в банку "Руский Стандат". Як і кожен банк там є свої + і -. Оплату треба було здійснювати через термінали, яких є дуже багато в кожному місті і комісія там менша, ніж через відділення іншого банку оплачувати. А карточку вам прислали, бо ви добре сплатили кредит на товар, тобто лояльний клієнт і банк хоче з вами співпрацювати і надалі. Так роблять всі банки. Просто зателефонуйте на гарячу лінію і спитайте як від неї відмовитись.)))
Люся поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2014, 23:59   #4
MarinaKes
Гость
 
Повідомлень: n/a
За замовчанням Хто що чув про цей банк

говорив з одним торгашем з буса, то він сказав, що тим як буси розміщувати і де ставити ларьки на проїжджій частині керує якась групка людей з адміністрації ринку ще хтось є від парковщиків в костюмчику з його слів
по моєму там все погоджено і схвачено і плювати вони хотіли на водіїв та інших людей


До речі, краща програма для маркетингу, SEO та SMM для мене - це XRumer 12.0.9 Elite
  Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 19:14.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору