Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 01.04.2012, 13:45   #21
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Світлана Подивитися повідомлення
Не важливо, що ВІН думає!!! Важливі його дії та вчинки - за ними справжні почуття. Можна витрачати час на якісь спостереження, як це детально описано спочатку, але чоловіки досить обізнані з цими ж питаннями і просто вдало маніпулюють своїми поглядами, жестами тощо. Все мусить бути природньо, невимушено, на рівні "інтуїції" ( згодна з anet ), серце підкаже.
триста відсотків згодна!
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 20:33   #22
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Те, що справжнє кохання базується не тільки на красивих словах, але й відповідних вчинках - правда. Потрібно не тільки гарно говорити, а ще й діяти.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.04.2012, 19:59   #23
Olichka
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 24.04.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 1
За замовчанням

Я замужем,колишній хлопець одружився два роки після мене,в нас було тяжке розлучення.Колм ми зустрілись в знайомих після його весілля,ми залишились на одинці (я вийшла заміж вагітна),він сказав:" Я завжди боявся одружитись по зальоту..." і ще було багато слів я вже не памятаю ,він ніби звинувачував мене ,що я завагітніла,а тоді сказава:"Я завжди хотів одружитись по-любові".Після цього я не памятаю як опинилась в його обіймах,а губи тягнулись до поцілунку,зупинила нас моя сестра яка бігла попередити ,що іде мій чоловік.Я не можу забути його слова,що вони означають???

Останній раз редагувалося Olichka; 25.04.2012 в 11:31.
Olichka поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.06.2012, 05:51   #24
Надін
Новенький
 
Реєстрація: 09.12.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням

Ми вже не разом.... Дякую всім за підтримку. Але він мене таки лише використовував. Вміло прикидався, що кохав, а насправді я була запасним варіантом. У серпні він одружується з іншою.
Надін поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.06.2012, 11:10   #25
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

з однієї сторони шкода що так вийшло, а з іншої, Надін, вам таке опудало продажне не потрібне.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.09.2012, 19:33   #26
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

В мене колись був такий однокласник. Гарненьке личко, мила посмішка, а ще його мама працювала завскладом, то й одягнений був завжди як Ален Делон українського масштабу. То йому як треба було щось -- мила усмішка, пообнімав, поцілував, ще й додому провів. І багато дівчат навіть знаючи що він себе так поводить, бо йому щось треба велися. Ну як можна відмовити, коли він так щиро дивиться у вічі, ніжно обьіймає. Всі контрольні, всі реферати за нього писали, про домашні завдання взагалі мовчу. але школа школою, але іноді чоловіки користуються тим, що жінка любить вухами, потребує ласки і тим користуюються на свою користь. Тому не всі обійми щирі. А те, що чоловіки -- це великі діти, щира правда, вони одружуючись апріорі чекають, що жінка буде про них дбати як мама і вирішувати проблеми за них!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.09.2012, 10:03   #27
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Таки правда. Є такі еземпляри чоловічої статі, які починають нас (жінок) використовувати ще зі школи. Потім в універі одногрупниць можна використати, потім дружину, а потім жінку-колегу по роботі і т.д. Я так думаю, дають себе використати ті жінки, яким бракує чоловічої уваги. Яких вдома ігнорує чоловік. Якому байдуже чим дружина займається. А їй так хочеться уваги. Або, якщо це студентка, то думає: ось напишу за нього конспект він мене на побачення запросить, а потім ще один ще один, а побаченням так і не запахне. До чого я веду: все залежить від нас. Особисто я довгий час допомагала чоловіку колезі. Не впевнена, що це було використання, але це єдине, що можу пригадати. Ну, не складно мені було відповісти на дзвінок, коли він на перекур виходив, чи підготувати для нього папери для наради. Але одного разу допомога знадобилася мені, а він... не те що відмовив, "заморозився". І все. Тепер він на мене розраховувати не може. Ми спілкуємось, але не більше.
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2012, 12:57   #28
настя
Новенький
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Якщо придивитись до стосунків чоловіка і жінки, то можна помітити, що у сталих парах частенько є так - один кохає, другий користає з цих почуттів. Хто щасливіший, важко сказати - одна моя приятелька стверджує, що коли кохаєш, то смак життя інший, не такий прісний, а з іншого боку - приємно й відчувати, що хтось не уявляє свого життя без тебе. Напевне, варто спробувати і те, і те, щоб мати змогу порівняти й обрати для себе те, що підходить саме тобі. Та все ж здається мені, що той, хто справді кохає, щасливий віддавати всього себе коханій людині і не замислюється над тим, а чи не використовують його. А коли вже замислюється, то, певне, і коханню незабаром край…
настя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2012, 17:24   #29
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Галя Подивитися повідомлення
Ну, не складно мені було відповісти на дзвінок, коли він на перекур виходив, чи підготувати для нього папери для наради. Але одного разу допомога знадобилася мені, а він... не те що відмовив, "заморозився"
Так. Використання переважно у офісах спостерігається. Але я б сказала, що воно там двояке. Жінки теж використовують чоловіків. Ну не повірю, Галя, що ти така була вся біла і пухнаста, коли допомагала колезі. Наепвно ж ти і додому раніше йшла, і до дитини на батьківські збори відпрошувалася, а твій колега тебе прикривав. А ти чомусь про це не пишеш. А один раз відмовив і все, ти його вже в чорний список внесла. А може він насправді не міг тобі тоді допомогти?
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2012, 17:30   #30
Алена
Новенький
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 14
За замовчанням

Я передивилася усі коментарі і у мене виникла вельми цікава думка щодо ситуації Надін. Спокон віку було відомо, що чоловіки, з одного боку, полюбляють використати жінку в побуті. І якщо жінка на те пристає, то з часом має чоловіка, який, даруйте, навіть ліжка самостійно не застелить. Так, в цій ситуації деякі чоловіки знаходять свої плюси - усе навколо зроблене і весь світ крутиться навколо нього. Проте, є і протилежний бік. Чоловіки за своєю природою є мисливцяіми. Отримав здобич, в нашому випадку це жінка - тягне до чогось незвіданого, такого, що буде тримати його в напрузі.
Ось в даній ситуації, дивіться - є одна жінка, яка його обслуговувала, яка практично "розчинилася" в його справах і потребах. Вона стала для нього просто нецікавою - ніби служниця. Зауважте - служниця, а не Жінка. І тут з`являється інша, яка будоражить кров. Питання - з ким він залишиться?
Звичайно, це лише моя версія, проте, могло бути і так.
Алена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 15:29.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору