Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 23.03.2012, 18:39   #11
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

на жаль, Надін нам не пише повідомлень відносно наших думок, адже їй краще знати що й до чого в її сімї, тому навіть якби і зачепили гарну дискусію, ні до чого вона не призведе.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 18:45   #12
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Bogema, я так зрозуміла, що цей мужчина не її чоловік, вона з ним лише зустрічається.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 21:12   #13
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Bogema Подивитися повідомлення
Роксолано, невже для вас обійми і ніжний погляд це не вияв почуттів, а брехня?
Обійми і ніжний погляд це лише маленька складова справжнього кохання.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2012, 10:06   #14
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Весна Подивитися повідомлення
Bogema, я так зрозуміла, що цей мужчина не її чоловік, вона з ним лише зустрічається.
якщо то так, то я забираю свої слова назад і якщо вже закралась така думка що він її використовує, а вони ще навіть не одружені то втікати від такого треба подалі.

Роксолано, кожен виявляє свої почуття як вміє, а отже це також почуття. тут ситуація двояка, оскільки Надін не пояснює його дій, можливо в них все налагодилось...
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2012, 10:20   #15
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Я вже давно на форумі і тема ця давно вже висить, ніхто не писав то Надін і не заходить. Принаймі я її в цьому році ще не бачила.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2012, 10:21   #16
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

А жаль, непогана дискусія і мозгова вправа була б на цю тему, бо ситуація життєва і не нова.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2012, 06:15   #17
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Дівчата, дуже важко сказати однозначно: "Він точно мене любить, бо обіймає, цілує, говорить ніжні слова і т.д." Часто слова є лише порожнім звуком, гарними кольоровими кульками, які не йдуть від серця. І кава в ліжко -- сумнівний доказ, і вірити в таке наївно. А Надін варто якось перевірити почуття свого милого -- якщо боїться її втратити, він буде старатися приділяти більше уваги її справам.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2012, 11:27   #18
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Але ж є такі чоловіки, які не вміють проявляти свої почуття...що ж тоді? звинувачувати у тому, що він безсердечний через його стриманість? в моєї знайомої схожа ситуація була подай-принеси-почисти, а от коли їй щось то причин знадцять знаходив. По сьогоднішній день живуть в шлюбі душа в душу і хай може не у всьому він їй помагає, але кохає її то точно.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 05:52   #19
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від anet Подивитися повідомлення
найкращим порадником тут може бути інтуїція. Головне тверезо оцінювати ситуацію, бо закохана жінка може нафантазувати дуже багато зайвого, додумати те чого нема!
Я теж погоджуюся. Але всі чоловіки різні і є деколи що вони роблять не так як вам би хотілося але незважаючи на те дуже сильно може вас кохати. Мій чоловік коли ми зустрічалися дуже рідко дарував мені квіти (він соромився ходити з ними по місті чи їхати в гр. транспорті , все казав " ходи ти постоїш під магазином, а я куплю, або сама собі вибереш"), не цілував мене в присутності багатьох людей,тим більше старших казав"навіщо всі мають дивитися, я тебе дома розцілую" . На відміну від того всього він мене дуже поважав, ніколи не дав обідити іншим. Боявся мене втратити. І щирим був в усьму, що я б не попросила. Тож не лишати його через те що він не любить носитися з квітами, як він прекрасний чоловік, люблячий батько.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 10:48   #20
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

То всьо маячня для підлітків, коли зустрічаєшся з хлопцем то одразу можна помітити чи закоханий парубок в тебе чи нє. І без всяких писаних правил. Кожен чоловік - це особистість і всіх міряти однією міркою не можна. Мій наприклад, коли ми на перших побаченнях гуляли то або не міг двох слів до купи звязати через страх сказати щось не так, щоб я не пішла, або сипав компліментами де треба і не треба, що також напрягало. З цього я одразу зробила висновки, хоч він після першої зустрічі навіть і не приховував що в нього зароджуються почуття. Чоловіки не жінки, вони натякати не вміють, або прямо, або ніяк.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 11:19.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору