Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 15.09.2011, 06:23   #1
Kaluna
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 15.09.2011
Повідомлень: 9
За замовчанням Нерозділене кохання

Кажуть, що кохання не дається просто так. І закохатися, це великий дар. Для мене ж це прокляття. Адже моє кохання не взаємне. Вже багато років я кохаю одного чоловіка. Але він не звертає на мене уваги. Ми спілкуємось. Але... Розумію, що даремно витрачаю свої роки через нього, адже не помічаю можливо, іншого, якому подобаюсь. Тож як позбутись цього почуття?

Останній раз редагувалося Kaluna; 15.09.2011 в 06:31.
Kaluna поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2011, 07:41   #2
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

якщо кохання сильне, то позбутися його просто одним бажанням буде складно. Утім, спробувати вартує. Поперше спробувати звернути увагу на конгось іншого, влаштувати собі похід із подругою в клуб де багато гарячих хлопців чи щось таке...
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.09.2011, 08:27   #3
Kaluna
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 15.09.2011
Повідомлень: 9
За замовчанням

Чого я вже тільки не пробувала... і ходила на побаченння з іншими. Шукала огидні риси в ньому, переконувала себе, що він мене не вартий. Не відповідала на його дзвінки. Коли ми спілкувались (а ми живемо в одному будинку) поводилась так, ніби мені взагалі не цікаво, про що він говорить, тобто намагалась викликати у нього навіть ненависть до себе. Думала, що це допоможе. А потім були сльози у подушку.... Дяку galyna2104 за пораду.
Kaluna поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.09.2011, 12:32   #4
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Подмигивание

На мою думку, якщо ви спілкуєтесь, то, можливо, варто уловити влучний момент і відверто поговорити про свої відчуття... У мене є подруга, яка в молоді літа палко кохала хлопця, але гордість не дозволяла відкрито проявити свої почуття. Пройшли роки - кожен обзавівся сім, єю. На одній дружній вечірці, залишившись наодинці, згадали молодість, і, як з,ясувалось, почуття симпатії були взаємними, але обоє не проявили власної ініціативи, щоб зробити крок назустріч... Зараз вони просто друзі без всякої надії на поновлення тих давніх почуттів...
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2011, 20:03   #5
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Говорити по свої почуття жінка може тоді, коли впевнена що хоч трішки цікавить чоловіка. А якщо, Світлано, Kaluna зізнається у своїх почуттях,а у відповідь крижана байдужість? Їй і так несолодко. Краще Kaluna, озирнись, відкрий очі і таки поміть того, кому подобаєшся. Ти вже сама дійшла до цієї думки, тож ти на вірному шляху. Заборони собі про нього думати. Або займись собою. Купи нове вбрання, зроби нову зачіску, займи себе чимось і часу на думки про нього не залишиться. Припини витрачати своє життя намарно.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2011, 19:27   #6
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Сообщение

Я все ж дотримуюсь попередньої думки, що треба якимось чином зблизитися, щоб розставити всі крапки над "і". Згодна, Роксолано, що може бути боляче, принести розчарування, але, головне, буде зрозумілою сама ситуація відносин з цим хлопцем. Особисто в мене були сильні захоплення хлопцями - і я йшла напролом, всіляко провокуючи їх на прояв уваги до себе, коханої,... Чим це закінчувалося? Та просто все ставало на свої місця:пелена фантазій розвіювалася, а після кількох вечорів у безпосередньому спілкуванні (нічого інтимного) - ставало зрозуміло, що це зовсім не те, на що очікувала... Чим "захворіла", тим і "лікуйся"!
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.09.2011, 21:00   #7
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Повністю згодна зі Світланою. часто жінка сама собі придумує об'єкт любові, наділяє його рисами такими як їй би хотілося. а насправді -- цей чоловік того не вартий. і тільки спілкування може все розвіяти. це як з дівчатками фанатками, які закохуються у своїх кумирів, а коли виростають, то розуміють, що вони -- звичайні люди зі своїми недоліками і вадами!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.09.2011, 08:26   #8
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Ой не знаю, не знаю, anet! Одна річ - кумир, якого бачиш лише на фотках, і зовсім інша - людина, яку знаєш давно і встиг вивчити всі її плюси й мінуси, знаєш про всі її таргани, але кохаєш її такою як вона є. Не слід плутати серйозне почуття із захопленням.
Вам, Kaluno, можу сказати, що я спец по нерозділених коханнях. Приблизно раз на рік обов'язково закохуюся в якогось талановитого чувака - і лише тоді є відчуття польоту. Незважаючи на недовговічність такого почуття, тут все по-дорослому - і втрата сну й апетиту, і сльози, й ревнощі... Так що дуже вас розумію, але порадити, боюся, нічого не зможу, лише підтримати!
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.11.2011, 21:20   #9
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

десь нещодавно вичитала, що найбільше щастя кохати. Незалежно від того взаємне це почуття чи ні. Я думаю, що так як насильно неможливо себе заставити когось любити, так само не можна намус заставити себе когось розлюбити!!! Насолоджуйтеся своїми почуттями, якщо добре людині, яку ви любите, то нехай буде добре і вам!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.12.2011, 09:23   #10
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Коли жінка зациклюється на одному чоловіку і не помічає нічого навколо це не кохання це залежність. Кохання це коли обоє бажають бути разом. Бачити одне одного, а у вільну хвилину хоча б просто почути голос. А в тебе Kaluna я так розумію такого немає... роби висновки
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 11:43.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору