Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 14.07.2011, 08:22   #1
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням Курортний роман: чому б і ні? Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №6 (76) ЛИПЕНЬ 2013 РОКУ)

Дівчата, в мене незабаром відпустка. Так сталось, що їду відпочивати без чоловіка. А він мені всі вуха продзижчав на рахунок курортного роману. Чесно кажучи я навіть про це не думала, а тепер після місяця "переконань" з боку чоловіка почала замислюватись, а чому б і ні? Ні, я не збираюся зраджувати, але якщо трапиться легкий флірт, то не відмовлюсь. Хто був у подібній ситуації, признайтесь.

Останній раз редагувалося Оксана; 24.06.2013 в 07:47.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.07.2011, 12:26   #2
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Чесно кажучи, я не була у подібній ситуації, але думаю, що від легкого флірту не відмовиласяб. "тількиб він не затягнувся в щось більше,бо я вірна тільки чоповікові!!! А що до флірту то я і на вулиці не уникаю (звичайно якщо біля мене немає чоловіка. ) Не думайте я не дівчина легкої поведінки, просто люблю увагу з боку чоловіків (звичайно у доброму розумінні). Так що я за флірт- але з головою.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.07.2011, 13:32   #3
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Бачите, Роксолано, яка тут справа... Якщо б у вас була схильність до фліртування, то ви б, напевне, не чекали такої нагоди, як відпочинок без чоловіка. Якщо жінка кокетка, то це проявляється щодня. Звичайно, на курорті атмосфера набагато сприятливіша Та тут все залежить лише від вашого бажання. Особисто я вважаю, що флірт -- то корисна річ, бо він дозволяє жінці відчути себе принадною. Головне -- це не втрачати контролю над ситуацією.
А ваш бідолашний чоловік, мабуть, просто наслухався різних казок про курортні романи і боїться вашої зради. Мусите його заспокоїти, доводячи своє кохання всіма відомими вам способами

Останній раз редагувалося руда соня; 14.07.2011 в 14:55.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.07.2011, 08:40   #4
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Я була в такій ситуації. Перед поїздкою на курорт ми з чоловіком посварились через те, що наш відпочинок був спланований, куплені квитки. І ось за день до від'їзду він мені повідомляє, що ми не можемо поїхати бо у нього на роботі починається важливий проект і він мусить приймати в ньому участь. Після сварки я поїхала сама. Можете уявити мій емоційний стан. Так ось, якби не курортний роман, депресія мене б не відпустила. Що може бути краще? Стовідсоткова чоловіча увага цілісінький день. Я була богинею. Повернулась, очі світяться, уся сяю. Вдома з чоловіком новий медовий місяць. Так що, Роксолано, якщо трапиться нагода пофліртувати - навіть не вагайтесь
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.07.2011, 18:06   #5
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Правильно, Роксолано, навіть не вагайтесь і не опирайтесь, якщо трапиться нагода. Сонце, пляж, море, легкий флірт... це так класно, хоча б на тиждень поринути в світ романтики. Я хоч і була на курорті з двома дітьми, але не відмовила собі у цьому задоволенні!!!!!
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.07.2011, 13:55   #6
настя
Новенький
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Безумовно, роман - не зайве на курорті. Та не забудь: секс має бути безпечний - це раз, а друге - жодних обмінів телефонами, адресами і т. п.
настя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.07.2011, 18:32   #7
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Легкий флірт -- це те що дозволяє жінці тримати себе в тонусі, відчувати себе гарною. От тільки дивно, що саме чоловік тобі про це говорить. Може, ревнує і боїться? То краще його заспокоїти -- сказати, що ніхто крім тебе! А самій у відпустці обовязково з кимось пофліртувати! А секс -- краще вже без цього, бо це вже не роман, а звичайна -- зрада! Як потім чоловікові в очі дивитися?
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.08.2011, 07:09   #8
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Поділіться ж враженнями про відпустку, Роксолано. Вдалося вам "закрутити" курортний роман? Як настрій після відпочинку? Чоловік більше не переживає, що ви його зраджували?
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2011, 19:38   #9
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Все було супер! Роману я не закрутила, чоловіка не зрадила, а ось флірт був щодня. Чи то така атмосфера панувала, чи я себе відповідно налаштувала, але фліртувала усюди: в магазині, на базарі, пляжі, в пансіонаті - усюди щодня. Повернулась уся сяю! Але чоловік сказав, що більше саму не відпустить

Останній раз редагувалося Роксолана; 25.08.2011 в 19:41.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.08.2011, 15:04   #10
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

От і класно! Може, й медовий місяць вдруге почнеться...
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 08:05.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору