Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 31.12.2014, 21:08   #1
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням Службовий роман (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №1 (95) СІЧЕНЬ 2015 р.)

Хотіла б почути думки на тему службового роману... можливо, тут є хтось, хто пережив подібне. Якщо ви колись були коханцями з і співробітником, розкажіть як все закінчилось, чи є майбутнє у службового роману? А якщо він навіть не натякає на створення сім'ї? Його цікавить лише секс. Хоча приклади створення сім'ї після роману на роботі у нас є. Графік бо ж ненормований. Можемо і по десять годин на роботі бути, правда потім ті пари переживають ревнощі, але то вже інша тема. Як дізнатись про його почуття? Що робити, якщо нічого не вийде? Бо ж роботу залишати у разі поразки не хочеться... Стільки запитань, заплутатись можна...

Останній раз редагувалося Оксана; 29.01.2015 в 09:20.
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.01.2015, 11:01   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Марія, я б радила тобі переключитись на когось іншого. Ну як можна мати якісь відносини зі співробітниками????? Кожен з нас на роботі має зовсім інші риси, ніж ті, які проявляє вдома з рідними, а тим паче із коханими людьми. Можливо секс і є, як ти кажеш, якщо ви по десять годин сидите, але який то секс після робочої втоми? Навіть обговорювати не хочеться таке. Та й ті пари, які таки побрали після службового роману, як ти кажеш переживають ревнощі... Моя порада тобі така: робота - для роботи. А кохання потрібно шукати в іншому місці.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2015, 11:21   #3
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

У мене було подібне. Я тоді щойно влаштувалась на свою першу роботу. Потрапила у відділ, де на мене і звернув увагу керівник. Я попервах нічого не розуміла. Чому мої колеги так на мане дивляться, чому кажуть, що він до мене ставиться не так як до решти. Що він мене виділяє по особливому. Я пояснювала це все тим, що це я себе від початку так поставила. Щоб звертався до мене на «ВИ» і у мій бік жодного кривого слова, не підвищувати голос і таке всяке. А потім якось мені було потрібно взяти кілька вихідних днів, не у рахунок відпустки, а так. І він мені їх дав, навіть дозволив затриматись стільки, скільки мені буде потрібно аби вирішити справи. Лише тоді до мене дійшло, що щось не так. Бо ж на таке ніхто у нас у відділі не міг розраховувати. Звісно, я була йому вдячна, що з розумінням поставився до моєї проблеми. Після того випадку я почала більше уваги звертати на вияв його почуттів. Якось непомітно ми почали зустрічатись. Звичайно, на роботі одразу почались розмови. Наші з ним кісточки перемивались «від» і «до». Мені, Маріє, було легше, бо я знала про його почуття. Наш роман тривав два роки. Закінчився він тоді, коли я зрозуміла, що шлюб його не цікавить. Його влаштовувала така ситуація. А мені вже було несила витримувати ті всі «злі язики». Заспокоювала себе, що то все заздрісні люди, нещасливі в особистому житті так чинять, але… Я хотіла дітей, сім’ї, тож сама наполягла на розставанні.

А тобі, Маріє, можу порадити таке: якщо у тебе стільки запитань і жодної відповіді то може покинь цю справу? Якщо не бачиш прогресу з його боку влаштовуй по іншому своє життя
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2015, 17:50   #4
Lady Gaga
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 08.06.2013
Повідомлень: 8
За замовчанням

Я думаю, так річ, як серйозність намірів потрібно обговорювати якось, або ж одразу на початках вже видно, чи є у роману майбутнє. Сама я службового роману не мала, але багато разів була свідком того, як такі романи закінчувались весіллям. Думаю саме робота те місце, де людину можна пізнати по всіх якостях. Адже недарма кажуть, як людина ставиться до роботи, так вона ставиться і до сімейного життя. Наприклад відповідальний чоловік на роботі, тож і чоловіком відповідальним буде. Любить хильнути зайвого на корпоративні, таким і додому приходити буде. Невдоволений таким невдоволеним буде і біля дружини. Те саме стосується і жінки. Як роботу побистрячку воліє зробити або перекинути на когось іншого, так і побут вести буде. А загалом в службових романах нічого поганого не бачу, але лише тих, де є почуття. А службові романи у яких є вигода приречені. Саме про такі романи пліткують.
Lady Gaga поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2015, 18:04   #5
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Lady Gaga Подивитися повідомлення
Думаю саме робота те місце, де людину можна пізнати по всіх якостях. Адже недарма кажуть, як людина ставиться до роботи, так вона ставиться і до сімейного життя. Наприклад відповідальний чоловік на роботі, тож і чоловіком відповідальним буде. Любить хильнути зайвого на корпоративні, таким і додому приходити буде. Невдоволений таким невдоволеним буде і біля дружини. Те саме стосується і жінки. Як роботу побистрячку воліє зробити або перекинути на когось іншого, так і побут вести буде.
Не згідна, не згідна, не згідна!!!!! Lady Gaga на роботі ми всі зовсім інші ніж вдома. Просто є люди котрі на перше місце ставлять кар'єру, а ті які сім'ю. Ось і все. А службові романи завжди заводять заради вигоди.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.01.2015, 11:20   #6
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Ой, дівчата, плітки то окрема тема, болюча для мене. Неминає й дня аби на мене криво не дивилися. Я ось собі думаю, можливо то в нас така незрозумілість саме від цих пліток? Лише можу здогадуватися, що саме йому наплітають. А мене щодня на "відвертість" провокують. Дійшло до того, що я навіть з кабінету виходжу, коли про нього розмови починаються.
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.01.2015, 10:24   #7
Чіка
Новенький
 
Реєстрація: 30.01.2012
Повідомлень: 14
За замовчанням

У мене службового роману ніколи не було, але я зараз є свідком таких відносин. Він одружений, вона заміжня. Він начальник, вона підлегла. Їй за тридцять і вона таким чином думає кар’єру зробити. Плітки, Маріє, по сто разів на день виникають, але жінку це не хвилює. Навіть була спокійна тоді, як пліткували, коли вона з начальником у відрядження їздила і що вони там у купе поїзда робили. Жінка вона вперто йде до своєї мети, адже якось зізналася, що коли сама стане начальником, то пліткарів позбудеться в першу чергу, набере нових людей, які не будуть знати її минулого… Що ж, у житті у кожного свої пріоритети. А тобі, я б радила визначитись із своїми. Якщо ти хочеш дітей, сім’ї, то може підходящу кандидатуру знайди? А то будеш, як «Серафіма прекрасна» з серіалу…
Чіка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.01.2015, 10:58   #8
Іван
Новенький
 
Реєстрація: 17.04.2011
Повідомлень: 13
За замовчанням

...колись був молодий-зелений, закохався у колегу. Зустрічались, я їй освідчився, готувався до весілля, а потім...застукав її у обіймах іншого тут же в офісі...Вони потім одружились, але з роботи пішли обоє. Це стало мені наукою на все життя, на роботі ні-ні-ні
Іван поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.01.2015, 11:20   #9
Ліла
Новенький
 
Реєстрація: 17.04.2011
Повідомлень: 12
За замовчанням

Чесно, не розумію я тих жінок котрі на роботі любов крутять. Ну ще молодим, неодруженим можна пробачити, зрозуміло, може хто свою половинку та й зустріне. А ось коли заміжні-одружені в таке бавляться... і як потім в очі дружині/чоловіку дивитись? Звісно, будь якій жінці чоловіча увага приємна, але вона не повинна виходити за межі пристойності. А плітки? Мало кому вдається встояти. Навіщо через короткотривалу хіть собі життя ламати, роботу втрачати, а якщо роман скінчиться репутацію повії, яку кожен може у курилці притиснути заробляти. Я коли на свою першу роботу влаштовувалась на ювелірний завод, то мене у відділ кадрів одразу тоді спитали про сімейний стан і попередили, звісно культурно, що бл...во на робочому місці не вітається.
Ліла поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2015, 12:32   #10
Юльчик
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 12
За замовчанням

Заводити службовий роман чи ні це особиста справа кожного. Якщо обох така ситуація влаштовує, то чому б і ні? А ось, якщо купа запитань, як у Марії, або ж коли обоє мають сім’ї, то напевно, краще таки покинути цю справу. Або ж розірвати відносини і тоді вже з чистого аркуша починати нові стосунки. А так…
Юльчик поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 17:58.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору