Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 25.08.2011, 20:42   #11
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Говорили балакали -- сіли та й заплакали!!!!!! Та не поговрити їй треба, а один раз і назавжди вирішити, що принижувати себе -- це жити з людиною, яка може підняти на тебе руку. Тут розмови нічим не поможуть. Одразу виставити за двері подати на розлучення, або й без того викреслити цю людину зі свого життя!!!!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.08.2011, 13:59   #12
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Злость

Чоловік, здіймаючий руку на жінку, просто не впевнений в собі, слабкий, не здатний на самореалізацію себе, як повнокровної особистості. Шукає себе в домашньому насиллі, де він - "герой", "власник", "господар" тощо...
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.09.2011, 19:09   #13
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Молодець, Світлано! Підтримую! Таких "героїв" одразу на місце треба ставити. Шкода, що деякі жінки бояться їх або чекають, що одумається, або пробачають за подарунки.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.09.2011, 22:13   #14
руслана
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 4
За замовчанням

Якщо є діти, а чоловік є досить непоганим батьком, то жінка буде жертвувати собою через дітей і не покине чоловіка, який її б'є. Зазвичай жінка кидає чоловіка або після першого побиття, або коли доведена до відчаю. Ваша подруга, наскільки я зрозуміла, до відчаю ще не доведена і ніякі ваші поради "кидай його" їй не допоможуть. Вона сама потім вам же й скаже: "якби не ти, ми жили б довго і щасливо". Не потрібно лізти в чуже життя, всі рішення вона повинна прийняти сама у своїй голові без сторонньої допомоги.
руслана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2011, 11:56   #15
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Сообщение

Я згодна з Русланою, кожна жінка мусить брати на себе відповідальність за рішення в користь дітей, сім,ї. Але я не можу уявити "непоганим" батьком для дітей, який знущається над матір,ю... Діти отримують не менший стрес, ніж мама.
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2011, 12:41   #16
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Та яке "жили б довго і щасливо", Руслано?!! Останнього разу він її так "відфотошопив", що боляче було дивитися! Ну не можу я спокійно стояти осторонь, спостерігаючи за цим садо-мазо! А ви думаєте, дітине розуміють?!!!
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.09.2011, 08:23   #17
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Господи, який жах! Невже таке буває? Невже бувають такі чоловіки садисти. Я заміжня лише рік, зараз сподіваюся дитинки. Чоловік мене обожнює. Я навіть подумки не можу припустити, що він підніме на мене руку. Вашій подрузі Руда Соне дуже не повезло в житті. Навіть не знаю, що порадити.... Шкода її...
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.09.2011, 11:31   #18
Zik
Новенький
 
Реєстрація: 07.09.2011
Повідомлень: 19
За замовчанням

Бідося, і як же вона не розгледіла його раніше, ще до весілля? Нвже так безтямно була закохана. Та ж ще під час залицяння чоловіки мимоволі проговорюються щодо ставлення до жінки і вже тоді можна зрозуміти хто є хто. Що вже зараз казати... Тут або або. Або вона і далі терпить, або наважується перегорнути цю стоінку свого життя і почати все наново. Та ось чи не забракне сил?..
Zik поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.09.2011, 14:10   #19
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

А твоїй подрузі з отим "фотошопом" піти б до дільничного! Заяву він може й не прийме, бо вони подружжя, але профілактичну бесіду з чоловіком проведе! І наступного разу чоловік би може задумався! Може б соромно стало! Хоча, я думаю, що доводячи таким чином свою чоловічу гідність він немає ні встиду ні сорому! Звичайно, що всі рішення має прийняти лише твоя подруга, Соне, без чиєїсь допомоги, бо благими намірами добре лише дорогу в пекло мостити! Поки жінка не усвідомить, що чоловік не має права -- ні фізичного, ні морального її бити, вона від нього сама не піде і буде пробачати до самої смерті, тьху-тьху! Але сподіваюся, що хоча б турбота про дітей, які ростуть в атмосфері насилля у сімї, і колись самі будуватимуть такі ж сімї, допоможе твоїй подрузі прийняти правильне рішення!!!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 07:11   #20
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Правильно Zik, чоловіка можна "прочитати" ще під час першого побачення. Навіть незначні дрібнички, чи жарти на кшталт: "ти жінка знай місце" мають насторожити. а ті хто руки розпускає невдахи з купою комплексів. Вони самі бояться життя, тож відсіч одразу треба їм давати, аби навіть думки в нього не виникло за рахунок жінки підняти свою самооцінку.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 19:58.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору