Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 08.07.2013, 11:27   #21
Марта
Зайшов, побачив, написав
 
Аватар для Марта
 
Реєстрація: 25.04.2011
Повідомлень: 9
За замовчанням

Впевнена, що nadijka2110, не варто зважати, що люди скажуть і не варто ховати своє кохання. Якщо почуття щирі не потрібно їх соромитись! А потім nadijka2110, що і вагітність свою ховатимеш? І дітей? І взагалі ціле життя підпорядковане думці людей буде? Люди завжди щось говорять, а ось жити потрібно своїм життям.
Марта поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.07.2013, 11:38   #22
Ліла
Новенький
 
Реєстрація: 17.04.2011
Повідомлень: 12
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Марта Подивитися повідомлення
Впевнена, що nadijka2110, не варто зважати, що люди скажуть і не варто ховати своє кохання. Якщо почуття щирі не потрібно їх соромитись! А потім nadijka2110, що і вагітність свою ховатимеш? І дітей? І взагалі ціле життя підпорядковане думці людей буде? Люди завжди щось говорять, а ось жити потрібно своїм життям.
правильно Марто говориш. Не варто ховатись. Я народилась в родині де моя мама є старшою за батька на одинадцять років. І нічого страшного. Я про це дізналась аж коли мені 16 минуло і я робила собі паспорт. Було шалене здивування адже мама не виглядала старшою, навпаки я свято була впевнена що тато старший за маму. Я виросла в щасливій, люблячій родині. І ніколи від людей не чула чогось такого про своїх батьків. Коли є почуття вік не є завадою коханню.
Ліла поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.07.2013, 05:15   #23
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Роксолана Подивитися повідомлення
Нічого собі! Та у тебе Весна історія прям як зі середньовіччя! Шкода твоєї тітки...
шкода...., так, моя тітка не раз це слово чула. Але ніколи від рідних. Лише від чужих людей.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2013, 07:13   #24
Фанта
Новенький
 
Реєстрація: 21.04.2011
Повідомлень: 14
За замовчанням

усе можна зрозуміти, і кохання, і те що серцю не накажеш... але ну не природньо це!!! Погоджуючись з цим, можна погодитись і з коханням між братом і сестрою. Бо ж таке теж буває. І що? Теж серцю не накажеш? Просто ми, люди, завжди хочемо руйнувати. Не лише все навколо, а й правила життя також. Не потрібно йти проти природи. Чоловік має змужніти, стати чоловіком, захисником для своєї обраниці. Чи "дозволить" йому це зробити жінка з досвідом?
Фанта поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.08.2013, 08:12   #25
Вероніка
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 13.08.2013
Повідомлень: 2
За замовчанням

Поки вам добре разом, то не звертайте ні на кого увагу. Ви ж для себе кохану людину маєте, а не для когось.

Останній раз редагувалося Оксана; 16.08.2013 в 19:32.
Вероніка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.09.2013, 12:29   #26
imprime
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 13.09.2013
Повідомлень: 3
За замовчанням

мій чоловік молодший за мене, нічого в тому поганого не має, зате скільки хорошого!!! я з ним сама молодшаю)) ми б може ніколи і не зустрілися, якби не сайт знайомств.

Останній раз редагувалося Оксана; 16.09.2013 в 08:17.
imprime поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.01.2014, 14:26   #27
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

То й що?Він же ж повнолітній!Якщо ви любите один одного,це не може бути завадою.Для кохання не має значення вік.Тож це не є чимсь абсурдним чи ненормальним.Не бійся осуду.Будьте щасливі!
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 15:30.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору