Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 22.03.2014, 07:20   #21
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Стелла, уся твоя проблема лише в тому, що у тебе дитини немає. Тож краще ніж розпустою займатись народи дитину від коханого чоловіка. Повір, тоді часу на тривожні думки просто не буде! Ти тоді сама дивуватимешся, якою дурепою ти зараз є.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2014, 20:39   #22
Василій
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 20.04.2014
Повідомлень: 1
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Марія2012 Подивитися повідомлення
У мене є чоловік і двоє дітей. Я в шлюбі щаслива, але одного разу я познайомилась з іншим чоловіком. Він настільки був протилежний моєму чоловіку, що я йому віддалась. Роман закінчився, а спогади залишились і пройшло вже пів року а я ще неможу забути. Чоловіку неможу сказати бо знаю що не простить, що тепер робити сама не знаю. Порадьте бо вам першим відкриваю свою жахливу таємницю яка не дає мені жити.
Залишати себе і чоловіка у брехні - це зовсім не порятунок для вашого шлюбу. Змовчати зраду у вашому випадку - лише спроба "залягти на дно". Але так чи інакше, та цей ваш, Маріє, "роман", все одно згодом дасть про себе знати. Хоча вже навіть тепер від нього є наслідки: ви ж себе картаєте? Це вже початок.

У мене своя історія. Восени 2003 року я мав одружуватися на своїй дівчині після 3 років побачень. За деякий час до дати укладення шлюбу дізнався про те, що вона зкурвилася: спала з колегою в той час, як я приходив на побачення до неї додому ... а доводилося проводити час на кухні з потенційною тещею. Отже, "роман" моєї нареченої завдав їй у житті надзвичайного клопоту: заміж за мене не вийшла; осоромилася за блуд перед колегами; потім змушена була звабити сусіда, аби хоч якось вийти заміж; за кілька років він її залишив разом з донькою на руках і виїхав назавжди до Росії, аліментів не висилає; і т.д.

Отже, люба прихована брехня псує стосунки/шлюб, а то й саме життя, так само, як іржа псує залізо. Тому будьте чесними, насамперед, із собою і шукайте причину негараздів у собі, а не в тому, що коханець виявився цілковитою протилежністю чоловіка. Це банальні відмовки.

Зрештою, саме ви порушили обітницю, яку публічно дали при вінчанні. Тож вихід у вас один: розповісти все чоловікови. І тоді його рішення теж буде причиною вашої зради. Замкнене коло. Та шлюб у брехні - пародія.
Василій поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.05.2014, 20:32   #23
Іванка
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 26.04.2014
Повідомлень: 3
За замовчанням

У мене теж є гріх( я з хлопцем уже 3 роки зустрічаюсь,і збрехала йому що він у мене перший. Мене дуже мучить ця брехня і розказати йому неможу,бо знаю що непробачить. Підкажіть будь-ласка що робити?
Іванка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.05.2014, 07:53   #24
Фанта
Новенький
 
Реєстрація: 21.04.2011
Повідомлень: 14
За замовчанням

Іванко, якщо хлопець нічого не помітив, навіщо мучити себе думками"пробачить" "не пробачить"? Це я до того, що за три роки до інтиму вже напевно у вас дійшло.
Фанта поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.05.2014, 07:55   #25
Фанта
Новенький
 
Реєстрація: 21.04.2011
Повідомлень: 14
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Василій Подивитися повідомлення
Тож вихід у вас один: розповісти все чоловікови. І тоді його рішення теж буде причиною вашої зради. Замкнене коло. Та шлюб у брехні - пародія.
Так, Василь, брехня псує шлюб, але не думаю, що в цьому випадку варто розказувати чоловіку. До чого це призведе? Що він її покне? Від того ще гірше буде. Краще жінці піти помолитись як слід і забути все, як страшний сон.
Фанта поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 07:14.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору