Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 09.09.2011, 12:08   #1
Каріна
Новенький
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням Донька моєї подруги лесбіянка (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №2 (96) ЛЮТИЙ 2015 РОКУ)

Сподіваюсь на пораду, бо боляче дивитись на свою подругу. Сама мама. На щастя мої дві доньки нормальної орієнтації, а ось в неї її єдина кровиночка оголосила матері, що лесбіянка. Дівчині 19 років. Я переконую подругу, що вона ще молода, піддається модним течіям серед однолітків. Що це минеться і природа візьме своє. Їй схочеться бути мамою, мати чоловіка. Але сама думаю, а якщо ні? Подруга виховувала її сама, живе лише для неї, а тут таке.... Як напоумити дівчину?

Останній раз редагувалося Оксана; 22.02.2015 в 12:49.
Каріна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 14:19   #2
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Це дуже складна ситуація, мені навіть страшно подумати, як почувається жінка! Але я вам пораджу -- від того, що дівчина стала лесбі вона не перестала бути її донькою! Памятайте про це! Краще зробити вигляд, що вас це не шокує, мама адекватно до цього ставиться! І якщо це підліткові вибрики, то дівчину скоро попустить. Часто в такому віці юнацький максималізм заставляє робити такі вчинки, що потім самій буде страшно. Тільки завоювавши довіру можна в чомусь переконати, ніжно і делікатно, щобдівчина була впевнена, що який би вибір вона не зробила, її будуть любити. скажу вам чесно, це може бути реакція на перший невдалий інтимний досвід з чоловіком. Головне, щоб вона не замкнулася!Дитина -- вона завжди дитина!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.10.2011, 18:04   #3
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Ой, 19 років це вже не дівчина-підліток. Тут треба бити на сполох! Але не сваркою, криком, а якось тактовно. Можливо, твоїй подрузі треба переглянути своє ставлення до життя, чоловіків. Можливо, згадати минуле і зрозуміти де сама мама припустилася помилки щодо відносин з чоловіками. Відверто поговорити з донькою про те, що якщо в неї не склалось, це не означає, що і в доньки має бути якось не так.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.01.2012, 18:17   #4
Алена
Новенький
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 14
За замовчанням

А в чому власне проблема? Це її життя. Вона що вас у ліжко тягне? Бити на сполох будете, коли вона вами зацікавиться, а наразі лишіть дівчину у спокої. Єдине що можна порадити її мамі: запропонувати РАЗОМ з донькою звернутися до психолога-сексопатолога. Причому мамі робити цю пропозицію дівчині слід дуже тактовно. Наголошуючи на тому, що мама прийме її такою якою б вона не була.
Алена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2012, 06:06   #5
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

о-о-о-го-го-в 19 років це вже аж ніяк не дитинка, чи примхливе дівча. Коли і в 16 рожають. і в 17 заміж виходять по любові, то 19 років вона вже точно більш серйозної думки. Я в її віці вже мала дитину, чоловіка. і точно знала що мені потрібно. А її оголошення про лезбіянство- це скоріше психологічна причина і винна в цьому може бути мама. Тим більше , що сама виховувала доньку. Може своїм агресивним ставленням до протилежної сторони і підштовхнула доньку до цього? Але аж ніяк не тре складати руки. Зверніться з нею перш за все до психолога, щоб з"ясувати причину. Тільки аж ніяк не треба зразу ремнем її пороти, бо дівча замкнеться в собі, або ще якихось дурниць з дурі натворить( я не лякаю, а попереджаю) Адже в 19 років дуже чуйна душа, і різкі дії.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2012, 06:40   #6
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

А як вам таке: Мільярдер з Гонконгу Сесіл Чао пропонує 65 мільйонів доларів тому чоловікові, якому вдасться закохати в себе його доньку-лесбіянку.
Сесіл Чао сам ніколи у шлюбі не перебував. Проте він переконаний, що його дочка має потребу в "гарному чоловікові".
Тим часом сама Гігі Чао, яка є підприємницею і має диплом Манчестерського університету, уклала цивільний шлюб зі своєю партнеркою Шон Верб на церемонії у Франції, що відбулася на початку року. Стосунки у дівчат почалися 7 років тому.
"Це спосіб привернути когось, хто має талант, але не має капіталу для початку своєї справи, . Мені все одно, чи буде це багатий чи бідний чоловік. Головне, щоб він був щедрим і добрим. Гігі - дуже хороша жінка, талановита і красива. Вона прив'язана до своїх батьків і займається благодійністю", - розповів батько лесбіянки.
Навіть багачі мають таку проблему. Тож це все таки ненормально і потрібно рятувати дівчину.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2014, 14:24   #7
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

Скоріш за все це минеться.Або ляснути добре ременем,щоб забула про дурниці!!!І не має значення її вік!Тут нічого іншого порадити не можна.
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2015, 06:36   #8
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Хто зна чи це тимчасова дурість, яка минеться, чи це модний вплив «гейропи», чи справді, як кажуть такими потрібно народитися... Дівчина вже у такому віці, коли власні клепки у голові повинні бути.... Може твоїй подрузі Каріно треба на мізки доньці покапати аби дурня з голови вийшла? Так, для надійності. А якщо вона й справді така... ну, що ж потрібно буде це прийняти. Проти природи ж не підеш.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2015, 06:46   #9
Фанта
Новенький
 
Реєстрація: 21.04.2011
Повідомлень: 14
За замовчанням

Добре що дівчина зізналася матері, що її цікавлять дівчата. Це означає, що вона довіряє мамі, а ось мама як виглядає довіри не заслуговує, бо розказує про це на цілий світ. Час сам розставить усе по місцях. Якщо дівчинка росла нормальною, ну не може вона ось так взяти і стати лесбі! Людей нетрадиційної орієнтації видно вже змалечку. А може дівчина просто посварилась із хлопцем? А може в його особі зненавиділа усіх чоловіків? Ну спробує один раз з жінкою, і що тут такого? В будь якому разі це її вибір! Ще встигне вона у своєму житті з чоловіками побути.
Фанта поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2015, 06:52   #10
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

...смішні ви. Колись моя мама вважала, що я лесбіянка тільки через те, що у мене довго не було хлопця. Ну, була у мене найкраща подруга, так як в усіх, але ми лише дружили нічого такого. Але моя мама забороняла мені спілкуватись з нею, особливо після того, як вбила собі у голову цю дурницю. А я по натурі така, що ну не можу на такі теми з мамою розмовляти. Так ось, мама щодня провокувала мене на цю розмову. Так само Каріно, ділилася з подругами «проблемою», а потім почала запрошувати до нас синів своїх подруг, щоб я з хлопцями знайомилась. Одного, другого, третього... А я на той час вже зустрічалась з майбутнім чоловіком! Тільки ось мама про це не знала.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 15:55.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору