Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Моя історія

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 07.03.2012, 05:38   #1
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням КОНСУЛЬТАЦІЯ

Сьогодні 7 березня з 12.00 — 13.00 усі зареєстровані користувачі форуму можуть в цій темі он-лайн поспілкуватись з психологом-практиком Оленою ФІГЕЛЬ.

Якщо вам потрібна психологічна консультація або порада професіонала. Якщо ви про свою проблему соромитесь розповісти близьким та друзям, саме на нашому форумі сьогодні маєте шанс зробити перший крок до вирішення вашої проблеми.

Останній раз редагувалося Оксана; 07.03.2012 в 06:53.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2012, 08:29   #2
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Доброго дня, пані Олено! Хочу звернутись до Вас з таким запитанням, з яким я вже зверталась за порадою до користувачів форуму. Але хочу почути думку фахівця. Питання таке: незабаром моя сестра має народити другу дитину. Старшій доньці 6 років. І вона категорично не хоче ні братика ні сестрички. Одного разу так і сказала мамі: принесеш, я її з вікна викину. Воно зрозуміло шість років дитина була центром уваги, а тут увагу мами треба буде ділити. Тобто дитина вже ревнує ще не бачачи немовля. Що робити? Сварити? Пояснювати? Контролювати?
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2012, 09:52   #3
Емі
Новенький
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 11
За замовчанням

Пані Олено, не знаю, чи ви зможете мені допомогти... Справа в тому, що чоловік моєї найкращої подруги як би то сказати... любить в попку. А вона того терпіти не може. Живуть на межі розлучення, що б їй можна було порадити? Дякую за відповідь.
Емі поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2012, 10:02   #4
Олена Фігель
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.03.2012
Повідомлень: 8
За замовчанням

Доброго дня, Галина. Хочу одразу зауважити, що в подібній ситуації ні в якому разі сварити дитину не треба. Це може викликати ще більший спротив і негатив до майбутньої сестрички або братика.
Я так розумію, що проблема виникла тому що батьки почали частіше обговорювати плани щодо майбутньої дитини. Погоджуюсь з Вами, шо старша дитина вже почала ревнувати. І справді - до тих пір саме вона відчувала себе центром всесвіту, а тут їй хочуть нав’язати якусь дитину. Можливо вона чує мамині розмови з родичами, їй починають говорити, що, мовляв, ти вже старша, будеш допомагати...тощо.
Отже, необхідно якийсь час менше при ній обговорювати плани щодо майбутньої дитини. При тому, м’яко пояснювати, що мама і тато дуже її люблять, хочуть, щоб їй було добре, весело. Тому і вирішили, що їй потрібна сестричка або братик. В розмові акцентувати на тому (і постійно це повторювати та підтверджувати діями), як сильно батьки люблять свою першу дитину. Необхідно, по можливості, намагатись дотримуватися звичного для дитини укладу життя. З часом негатив зникне.
Тож бажаю Вам успіху.
Олена Фігель поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2012, 10:09   #5
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Пані Олено, дуже дякую за відповідь!
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2012, 10:13   #6
Флеш.Ка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 22.01.2012
Повідомлень: 7
За замовчанням

Доброго дня! Будь ласка, порадьте, які слова мені знайти аби чоловік залишився зі мною!!! Справа в тому що я не зможу ніколи народити дитину. Як мені поводитись аби чоловік мене не покинув?
Флеш.Ка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2012, 10:21   #7
Олена Фігель
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.03.2012
Повідомлень: 8
За замовчанням

Добрий день, Емі. В даній ситуації неможливо знайти однозначної відповіді. У мене виникла підозра, що основна проблема не тільки в різних поглядах на секс, а є значно глибшою. Якщо чоловік і дружина кохають одне одного, в сім’ї існує повага і взаєморозуміння, тоді і це інтимне питання можна легко вирішити. Чоловік і дружина можуть піти одне одному на поступки, наприклад, робити це не регулярно.
Проте, якщо взаєморозуміння дало тріщину, то і чоловік і дружина твердо стоять кожен на своїй позиції. Мушу зауважити, нічого доброго в такійій ситуації очікувати не варто.
Тож, Вашій подрузі вартувало б спочатку налагодити стосунки з чоловіком- поговорити, показати, як вони одне одного люблять. І ні в якому разі не замикатися у собі. Не сваритися, не пригадувати давніх образ, пояснити чоловіку, чому їй це не подобається. Можливо, ій боляче в момент інтимної близькості, а вона не хоче йому про це говорити. Головне- обговорити, ще раз повторюсь, цю проблему з чоловіком.
Олена Фігель поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2012, 10:31   #8
@erika@
Користувач
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 22
За замовчанням

Доброго дня. У пене таке запитання: я дуже велика песимістка,тому весь час чекаю що трапиться щось погане.В мене часто хворіє дитина,і я завжди в паніці,що буде гірше. Я чекаю,що мене зрадить чоловік,щось заболить-все-,це рак.Почую про наближення грипу-я впевнена,що моя дитина захворіє.Якщо я по телевізру почую,що хтось хворий,і скажуть якісь симптоми,в мене на другий день починаються ці ж симптоми.Я вже думаю,що в мене ця ж хвороба. Як мені повернути думки в іншу сторону. Я намагаюся це робити,але всеж перемагають мої переживання.Довго нема чоловіка чи дитини і невідповідає телефон, в мене паніка,бо трапилася якась аварія. мені можна допомогти. Дякую.
@erika@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2012, 10:37   #9
Олена Фігель
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.03.2012
Повідомлень: 8
За замовчанням

Добрий день. На жаль, не існує чарівних слів, які б допомагали нам когось втримати біля себе. Зауважте, скільки існує бездітних пар, які живуть щасливо. В Вашій ситуації я не зрозуміла одного - чи знав Ваш чоловік про те, що Ви не зможете народити до весілля. Чи тільки в дитині проблема у Вашій сім’ї. У мене прохання до Вас - напишіть мені на електронну пошту і ми з Вами спробуємо знайти вихід з цієї непростої ситуащії
Олена Фігель поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2012, 10:39   #10
Флеш.Ка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 22.01.2012
Повідомлень: 7
За замовчанням

В тому то і справа, що чоловік досі не знає, що я не можу народити. Я не можу йому про це зізнатись, боюся, що втрачу його.
Флеш.Ка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 10:23.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору