Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 29.01.2012, 13:43   #11
Мелісса
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 28.01.2012
Повідомлень: 6
За замовчанням

На плітки взагалі реагувати не варто. Ніяк. Якщо тобі нема чого приховувати, то і плітка не зачепить. Так можливо, якийсь неприємний осад лишиться, але повторюю, якщо ти сама чиста, твоя репутація не постраждає, а ось пліткарка згодом отримає те, що заслужила.
Мелісса поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2012, 15:39   #12
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Сообщение

А таку "подругу" просто викресли зі свого життя назавжди, бо вона вже давно такою не є для тебе. Інколи ми здатні переростати певні стосунки і назавжди відмовлятись від них. Святе місце порожнім не буває, в твоє життя ввійдуть більш надійні і вірні друзі!
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2012, 22:53   #13
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

У будь-якому середовищі існують плітки! І не тільки жінки їх розпускають. взагалі -- плітки часто розпускають самі герої пліток. Але якщо йдеться про подруг, то треба чітко про все поговорити!!!! Зрештою, жарти жартами, але треба все говорити все очі, а не поза плечі! І найважливіше -- як на них реагувати! Я розумію, що це обурює і викликає захисну реакцію, знаю по собі, що хочеться зразу -- голову рубати! Але це й справді буде як виправдовування! Ніяк не раегувати, повний ігнор. Позбавте людину свого спілкування -- це подіє набагато краще!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 20:54   #14
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від anika Подивитися повідомлення
як здається, найкраща подруга ???? по перше яка ж вона найкраща якщо вона так робить а по друге як то кажуть "У палиці два кінця" не варто всьому вірити
Цілком підтримую. А може то не вона на тебе наговорює, а хтось інший просто хоче вас посварити, чи просто із себе підозру скинути.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 10:01   #15
Маша
Новенький
 
Реєстрація: 19.07.2012
Повідомлень: 12
За замовчанням

Дівчата,а що робити якщо свекруха розпускає неправдиві плітки? Хоче посварити мене з батьками, говорить що моя мама розбиває мою сімю хоча це вона сама робить.Сказати я їй нічого не можу бо чоловік за маму прибив би в нього вона на першому місці і він її слухає що нарадить його те він і робить.Сказати йому на неї я теж нічого не можу бо його мама найсвятіша на світі і найдобріша хоч попересварювалася зі всіма навіть дочка відмовилася від неї не могла жити з мамою, лишилася сама з чоловіком і синочком який пішов в зяті і став дуже добрим.от вона і радить його і плітки розпускає а синочок всіх в моїй хаті до сліз доводить а вона каже що то йому в нас так зле?
Маша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2012, 21:47   #16
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

чесно я таких матерів не розумію! шо їй легше стане як вона сім.ю розіб,є! якщо Ви справді не можете поговорити з чоловіком,тоді прийдеться поговорити по-душам зі свекрухою! потрібно вияснити шо вона цим добивається! можливо вона хоче щоб ви жили з нею,а не з вашими батьками,а може їй просто немає чим зайнятись і вона така людина, яка потребує якихсь інтриг,але є і найгірший варіант- коли її синочка ніхто не достойний-тоді це справді біда і вона свідомо псує ваші відносини,щоб ні з ким його не ділити
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2013, 14:54   #17
Аня
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 02.02.2013
Повідомлень: 3
За замовчанням

Маша,я тебе розумію.Проте в мене дещо інша ситуація -чоловік на моїй стороні,але свекруха і йогоне слухає.Вона мене обговорює,але прицьому в очі "хоч до рани прикладай".Купує речі,такі як у мене. Одного разу зустріла її на базарі,а вона просить допомогти купити їй сукню,вже і на мірала(а я на той час вагітна була).а мені одна сукня дуже сподобалась,то я і кажу:як би не"живіт"купила,і що вона відразу взяла ту сукню.І таких прикладів багато...
Аня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2013, 14:27   #18
deto4ka
Що я тут роблю?
 
Аватар для deto4ka
 
Реєстрація: 17.02.2013
Адреса: Львов
Повідомлень: 3
За замовчанням

Дівчата, ніколи не потрібно переживати через плітки... якщо вас і обговорюють за спиною, значить вони і будуть вас обговорювати... це означає, що ваше життя набагато цікавіше ніж їхнє... головне щоб були люди, які завжди вас підтримають і дадуть пораду, ось за таких людей потрібно переживати, щоб не втратити їх, а не слідкувати за плітками про вас...
deto4ka поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2013, 09:34   #19
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Аня Подивитися повідомлення
Маша,я тебе розумію.Проте в мене дещо інша ситуація -чоловік на моїй стороні,але свекруха і йогоне слухає.Вона мене обговорює,але прицьому в очі "хоч до рани прикладай".Купує речі,такі як у мене. Одного разу зустріла її на базарі,а вона просить допомогти купити їй сукню,вже і на мірала(а я на той час вагітна була).а мені одна сукня дуже сподобалась,то я і кажу:як би не"живіт"купила,і що вона відразу взяла ту сукню.І таких прикладів багато...
могла б показати свекрусі на сукню, яка тобі не подобалась, морально була б задоволена А якщо серйозно, якщо вона тебе наслідує, значить у цьому щось є, можливо ти їй подобаєшся. Тих кого ненавидять не наслідують. А те, що обговорює, та це ж у жінок (особливо сільських) в крові.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2013, 09:35   #20
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від deto4ka Подивитися повідомлення
Дівчата, ніколи не потрібно переживати через плітки... якщо вас і обговорюють за спиною, значить вони і будуть вас обговорювати... це означає, що ваше життя набагато цікавіше ніж їхнє... головне щоб були люди, які завжди вас підтримають і дадуть пораду, ось за таких людей потрібно переживати, щоб не втратити їх, а не слідкувати за плітками про вас...
Згідна на всі сто! Якщо про тебе не говорять, тебе не існує.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 08:50.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору