Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 28.10.2011, 07:30   #1
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням Плітки. Як серед них жити? Кому вірити? (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" 4 (74) ТРАВЕНЬ 2013 року)

Хотіла б почути думки з приводу пліток. Чи можна їм вірити? Що робити, коли твоя, як здається, найкраща подруга на роботі розпускає неправдиву інформацію про тебе. Захищатись? Чи робити вигляд, що ти цього не помічаєш?

Останній раз редагувалося Оксана; 19.04.2013 в 18:40.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.10.2011, 08:40   #2
Краля
Наш знайомий
 
Реєстрація: 30.09.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Якщо це подруга, яку ти давно знаєш, то може варто поговорити про це з нею? А якщо це "подруга-приятелька" просто проаналізуй чи ці плітки вигідні чимось їй. Але вірити пліткам на всі сто звичайно не можна, але десь відсотків десять правди у плітках є.
Краля поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.11.2011, 17:23   #3
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Сообщение

Плітки, на мою думку, не повинні зачіпати душу і серце. Особисто я намагаюсь дотримуватися заповіді - "не суди - і не будеш судимим". Будь-які пересуди, які линуть з наших вуст є гарним грунтом, щоб те ж обернулося проти нас самих. А коли плітки приносять знайомі чи подруги, то навіть і говорити про це їм не дозволяю, тоді спрацьовує давня китайська мудрість:"Що робити з брудною водою?- Нічого. Пройде деякий час -осад піде на дно, а чиста вода залишиться вгорі". Не треба "каламутити воду", бо плітки - це і є бруд, якого не треба торкатися і, тим паче, з ним жити...
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2011, 19:11   #4
Надін
Новенький
 
Реєстрація: 09.12.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням

Згідна, Світлано, але ой як довго деколи буває доводиться чекати того аби осад пішов на дно.... І коли згодом все стає на свої місця і всі бачать хто чистий, а хто брудний, тобі вже все до "лампочки" бо не відповіла вчасно на плітки страждала ти, страждала репутація, стрес, депресія... так що на плітки треба відповідати тими самими плітками
Надін поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2011, 10:19   #5
jet
Користувач
 
Реєстрація: 31.12.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Зате, коли відповідаєш на плітки, чато створюється враження, що ти виправдовуєшся Важливо вибирати слова і тон при захисті.
А ще я думаю, залежить які конкретно це плітки і серед кого вони поширюються. Бо якщо щось несерйозне, то можна лише з цього посміятися. А якщо дійсно говориться сувора неправда, ну то я б обурювалася. Зрештою, якщо люди бачать, що ти борешся за справедливість - це теж йде тобі в репутацію. Ну бо якщо вже не захищати саму себе - то кого тоді?...
jet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2012, 12:59   #6
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
За замовчанням

Взагалі, якщо ці плітки йдуть з уст подруги, то варто сісти за стіл переговорів або взяти за шкибарки ( зважаючи на обставини) - особисто я проти насилля- і розставити всі крапки над і...
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2012, 13:08   #7
jet
Користувач
 
Реєстрація: 31.12.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Цитата:
особисто я проти насилля
та ніхто не каже морду бити )))) просто поставити перед собою, подивитися людині в очі і спитати, нащо ти, любима подруга, таке розказуєш?
jet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2012, 13:10   #8
jet
Користувач
 
Реєстрація: 31.12.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Цитата:
так що на плітки треба відповідати тими самими плітками
оце я щось пропустила. І оце я не підтримую і не бачу в цьому сенсу. Людина на тебе наговорила - а ти береш і наговорює на неї? То хто з вас кращий?
Імхо, як я вже казала, треба захищатися, але без піни у рота, бо це також підозріло. Кому як не самому собі важлива власна репутація?
jet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2012, 15:11   #9
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Хорошо

Цитата:
Повідомлення від jet Подивитися повідомлення
та ніхто не каже морду бити )))) просто поставити перед собою, подивитися людині в очі і спитати, нащо ти, любима подруга, таке розказуєш?
Цілком підтримую
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2012, 17:52   #10
anika
Новенький
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 18
За замовчанням

як здається, найкраща подруга ???? по перше яка ж вона найкраща якщо вона так робить а по друге як то кажуть "У палиці два кінця" не варто всьому вірити
anika поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 12:07.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору