Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 03.04.2013, 12:56   #1
kis@
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.04.2013
Адреса: Львів
Повідомлень: 6
За замовчанням Чи правдиві тести на вагітність?

Доброго дня!
Вже і не знаю,що думати...Мені 18 років.Незахищений секс з моїм хлопцем був 22 лютого й скоріше за все він у мене кінчив.Оскільки через якийсь тиждень почали появлятися признаки вагітності.Вранці мене нудило,захотілось чогось нового у їжі,тобто я їла хліб з варенням і ковбасою,мені це подобалось.Зробила я декілька тестів і на них були дві рожеві полоски,затримка була 5 днів,але почались місячні...але симптоми не зникали.Вже пройшов місяць і я вирішила зробити ще один тест,на ньому вже було чітко видно яскраві полоски.Але знову пішли місячні,затримка 1 день.Правда кажучи і ці і минулі були не такі як завжди,не дуже яскраві,минулі йшли3 дні,хоча зазвичай йдуть 4.Та й зараз відчуваю нудоту,і я не можу їсти курятину,оскільки одразу починає нудити.Скажіть,я можу бути вагітною?У когось були місячні під час вагітності?
kis@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.04.2013, 12:50   #2
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

Дорога kis@! На мою думку,все можливо. Чула багато випадків,де місячні під час вагітності можуть йти до 5 місяців. Найкращий варіант перевірити вагітність - звернутися до гінеколога та пройти УЗД.
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.04.2013, 11:40   #3
kis@
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.04.2013
Адреса: Львів
Повідомлень: 6
За замовчанням

Sandora, дякую за пораду!Я вже зверталась до двох гінекологів,але напевно тоді ще був маленький термін.Але на УЗДне відправили,а сказали робити тести.По моїм підрахункам вже 5 тиждень.Іншого виходу немає,треба знову йти до лікаря і на УЗД.До речі сьогодні я знову зробила тест,ледве видно 2 полоску,але все таки видно.Місячні знову йшли 3 дні,в останній день коричневого кольору.
kis@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2013, 15:30   #4
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

Я думаю,що якщо тести вже тричі показали вагітність,то вона все-таки є. А сама на УЗД ти не можеш записатися? На твоєму місці,я б уже давно поїхала в районний чи обласний центр і обстежилася.
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2013, 13:03   #5
kis@
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.04.2013
Адреса: Львів
Повідомлень: 6
За замовчанням

Все ніяк не виходить,напружений графік з навчанням в університеті.Тільки я собі скажу"ну сьогодні ти точно підеш на УЗД",а тут на тобі,якась контрольна або ще щось.Я знаю, що терміново потрібно обстежитись. До речі, це 12-й тест на вагітність.Я робила три перед першою затримкою,потім пішли місячні і знову повторювала вже після тих перших.Після других,зробила один струменевий і декілька звичайних,на струменевому появилась ледве-ледве світла полоска.Плюс коричнева полоска на животі стала яскравішою.
kis@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2013, 21:35   #6
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

Обов"язково піди обстежся!!! Коли тести показують,що є вагітність,а місячні йдуть,то вона може бути позаматкова
.

Останній раз редагувалося Sandora; 10.04.2013 в 21:37.
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.04.2013, 05:41   #7
kis@
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.04.2013
Адреса: Львів
Повідомлень: 6
За замовчанням

Треба піти, це не обговорюється!!Я вже думала про позаматкову,взагалі про різні варіанти думала.Так страшно!Але може бути таке,що я одна з тих жінок у яких можуть йти місячні,але вагітність протікає нормально?!Тобто ти ж сама писала,що чула багато таких випадків.Не знаю навіть,коли піду до лікаря і на УЗД.
kis@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.04.2013, 12:07   #8
kis@
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.04.2013
Адреса: Львів
Повідомлень: 6
За замовчанням

В мене появилась думка,правда я не не впевнена .Я не знаю группу його крові.Чесно кажучи,якось не задумувалась над цим.У мене 1 мінус ,тобто якщо у мого хлопця плюсова,це могло б дати такий збій?
kis@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2013, 20:32   #9
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

Можливо все добре,даремно не накручуй себе! Я також чула,що якщо у вагітної резус-фактор мінус,то може бути загроза викидня,тому,можливо,у тебе і є місячні. Одним словом,не гай часу,а йди до лікаря.
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.04.2013, 07:22   #10
kis@
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.04.2013
Адреса: Львів
Повідомлень: 6
За замовчанням

Стараюсь,думаю позитивно й в понеділок вже точно йду до лікаря.Дякую,тобі Sandora за поради,а також за підтримку!
kis@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 11:29.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору