Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 30.04.2011, 17:46   #1
Alex
Новенький
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням Чи корисні жінкам жіночі форуми

Чи може думка жінки змінитись після того, як вона годинку-дві просиділа на форумі?
Alex поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.05.2011, 15:20   #2
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Я не знаю чи може змінитися думка жінки. Мені здається, що жінка така особа, яка на все має свою думку, її змінити дуже важко. Але є одне суттєве зауваження від мого чоловіка. Він каже, що після години проведеної на якомусь жіночому сайті жінка не хоче розмовляти з власним чоловіком. Вона в думках про все поспілкувалася, на сайтах знайшла підтвердження власним думками, знайшла думки, з яким не погодилася. То ж навіщо їй усе це ще раз переповідати чоловікові?
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2011, 08:46   #3
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Думаю може змінитись, особливо, якщо жінка не зовсім була впевнена у своїй. А так посидить пару годин, знайде достатньо заперечень і... всяке може бути. А загалом жіночі форуми корисні. Нові знайомства, однодумці, поради. Та навіть, якщо не знаєш, що на обід приготувати, тобі завжди підкажуть.
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2011, 10:37   #4
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Згідна з Іриною. В наш час форуми корисні. Думка жінки кардинально не зміниться, якщо вона трохи посидить, попліткує, виллє душу, дістане пораду. Це своєрідний релакс. Тому б сказала, що жіночі форуми дуже корисна річ.
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2011, 18:29   #5
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Ніякий форум не зможе змінити думки жінки, якщо жінка самодостатня і впевнена в собі, своїх діях, думках. Яка реалізувала себе в житті. А ось стати добрим помічником форум може. Спілкуватись в колі однодумців, отримати пораду, що може бути краще?
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.05.2011, 19:02   #6
Михайлина
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

Думку жінки вони точно не змінять, а ось корисними можуть бути. Багато цікавого можна дізнатись, в чомусь ще раз переконатись, з кимось можна навіть посваритись. І в цьому теж є позитив. Ось так посидиш годинку, як маєш якусь проблему, потім аж легше стає.
Михайлина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.06.2011, 20:48   #7
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Жночі форуми дуже корисна річ! Ну де ще можна так попліткувати, отримати пораду, поділитись досвідом, або й просто підказати комусь щось. Так що з цієї сторони форуми корисні. А щодо того чи може змінитись думка жінки.... скорше ні. Змінитись не зможе. Ми ж бо на форум і заходимо переважно тому аби зайвий раз переконатись у своїй правоті.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.07.2011, 12:21   #8
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Я думаю, жіночі форуми, для нас, як рятівне коло. Адже жінка жінка щоб не поплідкувати не може, а ще щоб не запхатися сі своєю думкою чи порадою, це просто не можливо! І не тільки жінки, чоловіки тоже( правда мальчіки )Вони деколи вміють так пліткувати, особливо про жінок. Так що ми такий людський народ- язик без кісток, не зломиться.
Анекдот до теми:
Дві жінки разом сиділи в тюрмі три роки. А як вийшли, то ще надорозі говорили годину- немогли наговоритися.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2011, 13:58   #9
jet
Користувач
 
Реєстрація: 31.12.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Я думаю, та людина, що не може міняти своєї думки - просто вперта. Нехай самодостатня, але людина ніколи не може набратися всього життєвого досвіду, на основі котрого буде мати залізобетонну думку до будь-якої ситуації. Ми можемо знати лише один бік справи, а потім приходить людина, котра знає інший і разом ви робите певні висновки, аж до зміни думки. Звичайно, є така штука, як принципи, пріоритети. Але казати , що ніщо не змусить жінку змінити думку - ну це наївно трохи. Імхо.
jet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.01.2012, 20:38   #10
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Кожна жінка особистість, і звичайно, має свою думку, але не завжди знає, яке правильне рішення в тій чи іншій ситуації. А на форумі ти можеш отримати підтримку і пораду, особливо коли її дуже потребуєш. Так що форуми дуже потрібні!!!
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 11:06.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору