Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 22.03.2012, 15:51   #1
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням Реінкарнація душі

По нещодавно створеній мною темі, я зрозуміла, що багато присутніх на форумі - релігійні люди. От в мене питання саме до вас: чи вірите ви в реінкарнацію душі після смерті? Адже деякі релігії світу не просто вірять в це, переселення душі є їхньою основою релігії.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 13:53   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Я в це не вірю. Якби це було можливим, то, напевно б люди щораз проживали те саме життя. Ну хоча б щось найважливіше у житті б збігалося. А так, навпаки скільки випадків, що життя може бути схожим у зовсім чужих, незнайомих людей. А як тоді з близнюками бути? У них що, одна душа на двох?
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 14:04   #3
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

ну в близнюків дві душі, оскільки це дві людини наче в індуїзмі побутує така думка, що якщо ти погана людина в цьому житті, то в наступному ти за це заплатиш чи то гіршою долею чи перетворишся на тварину, яку боїшся, або яка бридка і вони свято вірять що у них 9 життів. Релігія взагалі тема пікантна, бо ставлення у всіх різне до неї...
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 18:48   #4
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Я ще колись читала таке: що якщо ти в цьому житті жінка, то в наступному будеш чоловіком і навпаки, і так детально це описувалось, що аж захотілося вірити, але... ні, не вірю. А ось у віщі сни вірю. В моєму житті таке траплялося.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2012, 10:20   #5
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

А це цікава теорія що якщо була жінкою, то будеш чоловіком. Час від часу заздрю чоловікам, що їм легше живеться і по тій теорії, якщо чисто гіпотетично, я в наступному житті стану чоловіком, то зможу відчуюти їхні переваги... хоч з попереднього життя на жаль все забувається і няких висновків...

Віщі сни треба вміти трактувати, напевне, вони всім сняться, але не всі вміють правильно їх тлумачити, як я наприклад...
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2012, 07:21   #6
Марта
Зайшов, побачив, написав
 
Аватар для Марта
 
Реєстрація: 25.04.2011
Повідомлень: 9
За замовчанням

Колись давно в дитинстві (мені тоді було років 10) мені наснився дуже яскравий сон, ніби я підходжу до будинку, який має три поверхи. Я туди заходжу, ходжу по кімнатах, все роздивляюся. Сон був дуже яскравим з безліччю деталей, позитивним. Вже коли я була зовсім дорослою, закінчила університет. Мені наснився сон ніби я ходжу по розвалинах будинку, і у вісні я розумію, що я тут вже була!!! Що це той самий будинок з мого дитячого сну, але тепер від нього залишилися лише стіни і залишки першого поверха. Цей сон також був дуже яскравим і запам'ятався. На жаль, я не вмію трактувати сни
Марта поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2012, 10:11   #7
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Я буквально вчора прочитала одну статтю на цю тему. В ній стверджувалося, що діти до 4-х років пам'ятають те, ким вони були в минулому житті. Потім ця здатність зникає. Автор наводив приклад, як спитав свого сина як він називається і хлопчик назвав зовсім не те ім'я, яке мав. Потім він його спитав: а як тебе називає мама? І хлопчик назвав ім'я, яке йому дали при народженні. Мені стало цікаво і я сьогодні вирішила перевірити це на своєму племіннику. Йому 2 рочки. Я його спитала: як тебе звуть? Він відповів: Юра. Тоді я спитала: а як тебе називає мама? Він відповів: Генріх. Я була просто в шоці (!)
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2012, 10:29   #8
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

я сама в шоці! а як насправді звуть вашого племінника? значить все ж така теорія має право на існування, а отже існує таке як переселення душі.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2012, 11:42   #9
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Батьки його назвали Генріх. Але, що цікаво, у нас в роду чоловіків з ім'ям Юра ніколи не було й немає. Так що версія, що малий міг це ім'я чути і запам'ятати просто відпадає. Особисто в мене пояснення немає...
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2012, 17:12   #10
Емі
Новенький
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 11
За замовчанням

Нічого собі!!!! А ви ще щось у нього запитували?
Емі поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 05:09.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору