Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 03.06.2012, 11:08   #31
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Ірина Подивитися повідомлення
. Невже це комплекс боятися вроків і заздрості?
На мою думку це не комплекс, а розумна обережність. Ніхто не хоче щоб його обговорювали, а тихцем заздрили. Це ваше приватне життя і нікого не повинно стосуватись скільки заробляє ваш чоловік і що ви купуєте на ті гроші. А щоб колег не ображати, просто утаємничуйте своє життя словами "Та, колись розповім", або "От банк вирішили пограбувати" з гумором і з часом вони вже не обговорюватимуть ваші речі, бо все одно нічого не дізнаються, а це вже скучно, тому знайдуть собі інший обєкт.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2012, 06:23   #32
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Дякую Bogema так, я пробувала такий варіант, з деякими колегами (особливо настирними) навіть звела спілкування до мінімуму.
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2012, 12:00   #33
Ліла
Новенький
 
Реєстрація: 17.04.2011
Повідомлень: 12
За замовчанням

Ой, а я згадала, як колись, ще коли ми з чоловіком зустрічались, вирішили поїхати на озеро відпочити. Все було супер до того моменту, коли я усвідомила, що він вперше побачить мене в купальнику у білий день! До того він мене бачив, але ж у ліжку, вночі, а тут під палаючим сонцем! Як я комплексувала, словами не передати, але все минулося, коли на березі побачила інших жінок. Тоді зрозуміла, що я нічого так виглядаю.
Ліла поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2012, 12:07   #34
Kaluna
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 15.09.2011
Повідомлень: 9
За замовчанням

Я на пляжі завжди комплексую через маленькі груди. Ну ви ж знаєте, який би твій чоловік не був найкращим, а на пляжі не на тебе, а на цицькастих жінок дивиться. А я від того ще більше починаю комплексувати, дратуюсь, а потім сварка через якусь дрібницю...
Kaluna поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2012, 12:14   #35
milka
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 30.01.2012
Повідомлень: 4
За замовчанням

Kaluna, якщо у вас маленькі груди, виберіть купальник із чашечками й ефектом «пуш-ап», це зорово збільшить груди. Усе просто. Літо така чудова пора, що шкода марнувати її на якість комплекси.
milka поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2012, 12:26   #36
milka
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 30.01.2012
Повідомлень: 4
За замовчанням

Чотири роки тому ми з чоловіком відпочивали на морі. Якось так сталося, що наші сусіди з навколишніх будиночків роз'їхалися і ми на пару днів залишись самі на території. І тут у мене виникло запитання: якщо навколо нікого немає, навіщо мені купальник? Мій чоловік мене підтримав і ми пішли купатись у стилі "ню". Неймовірне блаженство. Словами не передати. Тож відтоді ми спеціально вибираємо віддалені куточки для відпочинку. Скажу більше, після цього і тараканів в голові поменшало.
milka поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 13:14.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору