Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 13.02.2012, 16:11   #11
Емі
Новенький
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 11
За замовчанням

Правильно Bogema, кажеш. У мене на роботі є жінка, теж не красуня. І ростом навіть до півтора метра не дотягує і фігура непропорційна і на лиці некрасива. І ніколи я її небачила із зачіскою. Навпаки голова брудна й нечесана може бути. Особливо в кінці тижня. Але вона має трьох дітей, чоловіка, який її кохає. Він до речі теж не красунчик. Трохи вищий за неї. Але бачили б ви, дівчата, як вона вміє жартувати. Як вона вміє розрадити в біді, підтримати. Кому добре слово скаже, кому щось порадить. А скільки анекдотів знає! Коли вперше її побачила, то подумала, Господи, в такої жінки напевно купа комплексів. А ні! Вона навіть і не знає, що це таке. Так що, @erika@, не зовнішність головне, а те, що в середині. Тобі просто треба взяти себе в руки. Спробуй подивитись на себе зі сторони. Уяви що ти успішна, весела, гарна жінка. А коли уявиш, тримайся щодня цієї думки. Вже за кілька днів побачиш, як твоє світосприйняття почне змінюватись.
Емі поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2012, 17:05   #12
@erika@
Користувач
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 22
За замовчанням

Ну до немитої голови в мене звичайно не доходить.Я слідкую за собою. а в дзеркало дивлюся-і ненавиджу.Як то кажуть" ні кожі ні рожі". Заздрю тим жінкам,які немають комплексів.З цим відчуттям дуже важко жити.Є дні,коли настроюю себе на те,що я нормальна,що є безліч таких людей як я,але це буває недовго,Таке враження що десь там у мене в голові щось мені шепче-ти страшна. Ну я незнаю,як це пояснити.
@erika@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.02.2012, 17:05   #13
Zik
Новенький
 
Реєстрація: 07.09.2011
Повідомлень: 19
За замовчанням

@erika@, як в черговий раз "щось" прошепоче тобі що ти страшна. Скажи йому: сама ти страшна, замовкни! Спробуй, а потім скажеш, що відчула
Zik поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.02.2012, 18:43   #14
@erika@
Користувач
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 22
За замовчанням

Ага,попробую =)
@erika@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2012, 19:37   #15
Андрій
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Ми чоловіки любимо розкутих і веселих жінок. Більшість не переймається тим що жіночка повненька. Головне не це, а те, як жінка себе подає. Сподіваюсь, що хоч у ліжку комплексів ви не маєте
Андрій поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2012, 09:01   #16
@erika@
Користувач
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 22
За замовчанням

Одна справа,як тільки повненька, а ви додайте до цього страшненька. Звичайно,я дуже рідко почуваю себе весело і розкуто. Бо постійно думаю про те,що погано виглядаю.І це недає мені вільно почуватися у якомусь товаристві.
@erika@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2012, 10:24   #17
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

я з Андрієм цілком згідна, чоловіків вабить харизма жінки. Сіреньку, залякану, скромну ніхто й не помітить, а от розкуту, яка вразі чого і за себе постояти може, таких поважають. @erika@, ви писали що часом чули насмішки зі сторони чоловіків на вулиці, коли ще раз таке почуєте просто дайте відповідь, не потрібно лаятись чи зразу посилати, але можна красиво відсмалити і вони швидко прикриють роти. є гарний вислів в українській літературі "не жінка, а серце з перцем" іншими словами богиня, але ж яка стервозна. Для своїх коханих і близьких будьте богинею, а для тих, хто хоче образити вас покажіть свої "нігтики і зубки".
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2012, 15:10   #18
Men
Новенький
 
Реєстрація: 10.03.2011
Повідомлень: 17
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від @erika@ Подивитися повідомлення
Одна справа,як тільки повненька, а ви додайте до цього страшненька
...ну світло можна вимкнути і увімкнути фантазію
Men поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2012, 16:10   #19
@erika@
Користувач
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 22
За замовчанням

Ми так і робим!
@erika@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2012, 21:29   #20
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

На колір і смак -- товариш не всяк! Одним подобаються блондинки, іншим чорненькі. Одні люблять худих, а інші грубих. Якщо ви собі не подобаєтеся, то чому постійно переконувати всіх навколо, що ви негарна чи уродка???? Якщо є чоловік, то мабуть він вас любить такою як ви є! Ви не думали, що саме така ваша зовнішність є для нього ідеалом краси?
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 11:11.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору