Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 19.07.2011, 13:17   #1
настя
Новенький
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням Моя подруга мене використовує

Останнім часом мені доводиться вислухувати від своїх подруг безліч скарг: одна ніяк не може знайти свою половинку, друга хоче вже іншу "половинку", "половинки" третьої регулярно оновлюються... І всі вони, як стверджують, прагнуть моєї поради! Постійні телефонні дзвінки, зустрічі, довгі розмови-вислухування і, врешті, брак часу на себе. Та ображати подруг відмовою не наважуюся, я для них, принаймні на цей час, острівець сталості й успішності в особистому житті. А може, і мені поскаржитися на щось, щоб дочекатися від них небайдужого "як справи?"
настя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2011, 12:39   #2
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Мені знайома твоя проблема. Маю одну подругу, яка також любить жалітися на життя і все просить аби я її вислухала і щось порадила. Хоча потім ніколи до моєї поради не прислухається. Якщо не маю часу її слухати, відмовляю. Кажу, що біжу до перукарки, записалась і вже спізнююсь, або щось таке.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2011, 11:34   #3
Красуня
Новенький
 
Реєстрація: 14.08.2011
Повідомлень: 13
За замовчанням

А я ось взагалі не люблю не те що скаржитись, хвалитись чимось. Бо як мені здається поскаржишся, тобі ще гірше буде. А похвалишся - сама себе зурочиш. Тож волію поводитись нейтрально. Зводити розмови до погоди та цін на базарі.
Красуня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.08.2011, 12:03   #4
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

навіть у шлюбі хтось любить а хтось дозволяє себе любити (згурба, так кажуть психологи ) тому в дружбі не дивно що є сильніша людинка і слабша....
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.09.2011, 11:36   #5
Zik
Новенький
 
Реєстрація: 07.09.2011
Повідомлень: 19
За замовчанням

Розкажу тобі ситуацію, свідком якої була. У нас на роботі є жінка, яка ось як ти насте, завжди всіх вислуховувала і ніколи не жалілася сама. А у відділі в нас самі жінки. Так ось одного разу пожалілася. І ніхто, жодна не те, щоб щось порадити, слухати навіть не захотіла її. Як це так!!! Да як вона посміла? та кого цікавить її проблема? А та ж жінка щиро вірила, що їй бодай порадою допоможуть... Ось така неприємність.
Zik поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 14:26   #6
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

та, жіночий колектив -- це окрема парафія зі своїми законами!!! ще й коли починають одна одній кісточки перемивати, обговорювати тихцем ту, що вийшла на кілька хвилин! А ти, Насте, не слухай! Це не подруги, якщо нікого крім себе не чують! Все таки дружба на роботі це дуже ситуативна справа. Може в житті ці жінки ніколи одна до другої й не заговорили?! а перебуваючи тривалий час в замкненому просторі мимоволі починають спілкуватися.
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2012, 13:38   #7
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від anet Подивитися повідомлення
та, жіночий колектив -- це окрема парафія зі своїми законами!!! ще й коли починають одна одній кісточки перемивати, обговорювати тихцем ту, що вийшла на кілька хвилин! А ти, Насте, не слухай! Це не подруги, якщо нікого крім себе не чують! Все таки дружба на роботі це дуже ситуативна справа. Може в житті ці жінки ніколи одна до другої й не заговорили?! а перебуваючи тривалий час в замкненому просторі мимоволі починають спілкуватися.
Підтримую! Настя, можете звичайно спробувати попросити в них поради, але вряд лі вони вас вислухають. Ті що занадто багато потребують уваги, не лишають часу на інших. Бо справжні друзі не лише скаржаться, а й діляться щастям, і цікавляться вашим життям.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2012, 18:21   #8
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

от тому я віддаю перевагу чоловічій дружбі, вони що думають, те і говорять, а говорять стисло, лаконічно і по-суті. Спілкування приємне завжди, оскільки вони ще й турботливі. А на жіночій дружбі обпікалась і не раз, і використовували, і зраджували і плели інтриги, в один момент для себе сказала "Досить!" і сказала таким "подругам" все, що я думаю і про них, і про їхні плітки. на даний момент в мене багато знайомих, кілька подруг і дійсно перевірених часом друзів, які допоможуть. Якщо така дружба вас напрягає, то проявіть трошки егоїзму і виговоріться самі їм, або просто скажіть що не маєте часу на дурниці.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2014, 21:22   #9
Ruslana*
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 16.05.2014
Адреса: Івано-Франківськ
Повідомлень: 5
За замовчанням

У мене взагалі немає друзів, мене просто не помічають. Колись була "найкраща" подруга, але вона мене зрадила.... за спиною говорила про мене такі речі.... А коли я дізналася і попросила пояснень, вона не те, щоб вибачитися, навіть не виправдовувалася! Просто сказала:"А що я неправду говорю?". Після того я не спілкувалася з нею довгий час. Тепер інколи мучить питання - я стільки для неї зробила, невже вона забула про це?...
Ruslana* поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 13:11.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору