Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 09.02.2013, 10:21   #21
Василь
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 30.06.2012
Повідомлень: 5
За замовчанням

Ми беремо собі дружину для продовженя роду, задоволення своїх бажань та створення комфорту. Так що твій Крихітко тебе не здурив
Василь поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2013, 10:37   #22
Чіка
Новенький
 
Реєстрація: 30.01.2012
Повідомлень: 14
За замовчанням

Я Василю розкажу одну історію: зі мною по сусідству живе один чоловік. Виховує трьох доньок. Сам. Дружина померла ще як донькі малі були. Так ось цей чоловік робить все можливе і неможливе аби дівчатка не почували себе якимись не такими. І він не привів їм мачухи (для задоволення своїх бажань і комфорту і для болю донькам, Василю). Бо має поняття що таке сім'я. Сім'я це найперше відповідальність за найрідніших. Нещодавно старшу доньку видав заміж. Молодші ще школярки. Він і батько і мати. А чоловіку до речі усього 43 роки.
Чіка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2013, 10:39   #23
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Чіка Подивитися повідомлення
Сім'я це найперше відповідальність за найрідніших. Нещодавно старшу доньку видав заміж. Молодші ще школярки. Він і батько і мати. А чоловіку до речі усього 43 роки.
..і серед чоловіків трапляються ЧОЛОВІКИ. Моя шана цьому пану
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2013, 10:56   #24
Остап
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 7
За замовчанням

Найперше потрібен надійний тил, місце, куди ти приходиш а тебе чекають, тобі раді. Байдуже із грошима ти прийшов чи ні, здоровий чи хворий. Кохана дружина, яка тобі довіряє і впевнена що ти її захистиш. Діти які хваляться своїми успіхами та невдачами. Про їсти варити-прати-прибирати-прасувати нічого не скажу, бо не дуже на цьому знаюся, але дружині ніколи не відмовляю в проханні допомогти.
Напевно сім'я має бути такою. Зрештою ми ж не вічно молодими будемо. Має ж щось залишитись на старість і після себе потрібно щось залишити на цьому світі.
Остап поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2013, 11:54   #25
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Я у свого чоловіка третя дружина. І остання. Я в цьому впевнена! З першими двома життя у мого чоловіка не склалося. Можливо і не потрібно мені було б знати, як там було, але чоловік сам мені про все розповів. І я дуже добре зробила, що не перебивала його, а просто слухала. Йому це боліло він хотів про це розповісти, а я почула багато цікавого. Зрозуміла яких саме помилок припустились його попередні жінки (одна не хотіла дитини, друга наполягала аби він сидів вдома і не працював. У неї була дуже гарна посада у прес-службі одного депутата і вона не збиралася її втрачати заради побуту). А тепер він має люблячу дружину - мене і нашу дитинку. Хочу сказати усім чоловікам - не бійтесь шукати свою жінку, будуйте сім'ю, не зневірюйтесь. Поважайте ту, яку обрали і щастя вам гарантоване.
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2013, 11:57   #26
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Остап Подивитися повідомлення
Найперше потрібен надійний тил, місце, куди ти приходиш а тебе чекають, тобі раді. Байдуже із грошима ти прийшов чи ні, здоровий чи хворий. Кохана дружина, яка тобі довіряє і впевнена що ти її захистиш. Діти які хваляться своїми успіхами та невдачами. Про їсти варити-прати-прибирати-прасувати нічого не скажу, бо не дуже на цьому знаюся, але дружині ніколи не відмовляю в проханні допомогти.
Напевно сім'я має бути такою. Зрештою ми ж не вічно молодими будемо. Має ж щось залишитись на старість і після себе потрібно щось залишити на цьому світі.
Остапе, ти читаєш жіночі думки Респект
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2013, 08:51   #27
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Особлива Подивитися повідомлення
Народ!!! Цирк!!!Думки чоловіків!!!! Знаєте, як думають чоловіки - "зроблю їй дитину, потім, ще одну. Хай ситить вдома! " А чоловік тим часом ЖИВЕ!!!!! ХІБА Я НЕ ПРАВДУ КАЖУ
Ой, Особлива, права ти на всі сто!!!! Маю сестру, яка народила дитину. Сиділа в декреті не могла дочекатися, коли ж вийде на роботу. Вийшла. І тут почалося. Чоловік за дитиною дивитись не хоче, у садочок із садочка не забере, бо зайнятий. А ввечері має бути смачно наготовано і в хаті лад і забаганки всі виконуватись. Після трьох місяців роботи сестра знову вагітна. Чоловік її цим фактом дуже хвалиться і не приїховує того що зробив це аби сестра не працювала, а була прив"язана до хати. Ну, і щоб завжди під рукою була. Так що вона ще трохи попрацює і знову в декрет.

Останній раз редагувалося Роксолана; 10.02.2013 в 10:01.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2013, 08:56   #28
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Остап Подивитися повідомлення
Найперше потрібен надійний тил, місце, куди ти приходиш а тебе чекають, тобі раді. Байдуже із грошима ти прийшов чи ні, здоровий чи хворий. Кохана дружина, яка тобі довіряє і впевнена що ти її захистиш. Діти які хваляться своїми успіхами та невдачами. Про їсти варити-прати-прибирати-прасувати нічого не скажу, бо не дуже на цьому знаюся, але дружині ніколи не відмовляю в проханні допомогти.
Напевно сім'я має бути такою. Зрештою ми ж не вічно молодими будемо. Має ж щось залишитись на старість і після себе потрібно щось залишити на цьому світі.
Ой, Остапе, кожній би жінці такого чоловіка
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2013, 16:09   #29
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Народе, ми про яку сім'ю говоримо -- ідеальну чи реальну? Бо я стільки сімей знаю, де чоловік або роками лежить на дивані, живе за мамину пенсію, а жінка про себе і спільну дитину хай сама дбає, або тижнями зі запоїв не виходить, відповідно, про яку сім'ю можна дбати! Мій благовірний для життя не найгірший, але й до найкращого -- як до неба рачки. Так, я зараз заробляю більше, ніж він, додому приїжджаю пізно, але чоловік, як треба, і продукти купить, і їсти може зварити. А може і не зварити, це вже як йому захочеться. Знаєте що я думаю, дівчата і хлопці? Що модель поведінки закладається в дитинстві, і якщо хлопчик звик вважати, що він пуп землі, то й чоловік буде впевнений, що всі інші люди, і найперше жінка, існують лише для його зручності. Отаке-то я думаю.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2013, 08:34   #30
Аня
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 02.02.2013
Повідомлень: 3
За замовчанням

Руда срня,я з Вами згодна на всі 100.Є такі такі що без мами їсти не накладуть собі в тарілку та труси -шкарпетки не знайдуть.А нам потім мучся????????77
Аня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 22:44.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору