Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 19.03.2012, 12:03   #11
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Іване,мій від мене і не закривався,на щастя я знаю як розговорити свого коханого. Тому його думки відносно сімї цілком схожі з моїми,для нього перш за все має бути порядок і лад у домі,а решта все пережеветься аби повага була між нами.
Особлива,ти права,але від материнства ж не відмовишся та й від своїх обовязків також. Це замкнене коло.
Я мізантроп,на щастя і мій коханий також,тому для нього більше щастя коли я вдома з ним,аніж піду кудись вештатись і шукати пригод на свою голову. І мені біля нього спокійно)))
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2012, 13:52   #12
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Є у мене знайомий чоловік -- працюємо разом, який і за дружбу між чоловіком і жінкою, і має чудову дружину, яка працює круглодобово, і вірний чоловік. Але нещодавно коли начальниця вказала йому на помилку у його роботі і накричала за це (справедливо!), то ви б бачили з яким задоволенням він їй у лице прогарчав, що місце жінки на кухні! Це у них колективне підсвідоме -- як би вони від цього не відхрещувалися!
Мій чоловік також у цьому плані -- сатрап і деспот. Бо вдома має бути все зроблене тільки не ним, а жінка гарно виглядала ще й кожного вечора секс! Але коли була вагітна -- підлогу шурував, їсти варив, прав і прибирав! Вміє, коли хоче!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2012, 14:01   #13
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Андрій Подивитися повідомлення
А що тут балакати Місце жінки вдома! Кухня, діти, секс
Андрій, ти забув про важливе -- 2 батарейки в одне місце!!!!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2012, 11:37   #14
jet
Користувач
 
Реєстрація: 31.12.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

я згідна з особливою, але так ведуть себе чоловіки з низькою самооцінкою. Вони самостверджуються за рахунок жінки, їм доставляє задоволення пеертворити жінку в рабиню і тишитися з того. Але вони забувають, що по жінці судять і про самого чоловіка (і навпаки) забувають - що жінка та діти - це відображення нього самого.
А оте, що місце жінки на кухні - це пережиток минулого, це придумав, мабуть, теж якийсь деспот і це тупа відмазка, коли чоловік не має що сказати розумного у відповідь жінці (як тій начальниці).
jet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 22:24   #15
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Якщо чоловік цінує жінку, і любить її, то не буде командувати і вказувати, що робити, а допоможе. Тоді жінка буде мати час для себе, і відповідно приділить увагу чоловікові, а не впаде замученою від домашньої роботи.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2012, 05:50   #16
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Оксанка Подивитися повідомлення
Якщо чоловік цінує жінку, і любить її, то не буде командувати і вказувати, що робити, а допоможе. Тоді жінка буде мати час для себе, і відповідно приділить увагу чоловікові, а не впаде замученою від домашньої роботи.
Погоджуюся. Мій чоловік мені не вказує сидіти вдома, чи йти на роботу. Правда він зізнався, що краще коли я дома,( не треба переживати, що на мене інші заглядатимуться- так мені оправдовувався), але пускав , навіть коли малому було 7 місяців, я ходила на роботу, правда не довго. І навіть зараз під найшов мені роботу (поблизу з ним .) А що до хатньої роботи, то коли була вагітна підлоги мила сама, аж до самих родів ( кажуть чим більше займатися ,тим легше родити_ правда треба бути обережним з животиком.)
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.10.2012, 17:58   #17
Марія2012
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.04.2012
Повідомлень: 26
За замовчанням

Після дикретної відпустки я пішла на роботу. Пропрацювала 3 місяці, було дуже погано, бо вечері вчасно нема, сніданок нашвидкоруч. Змушена залишити. Піднайшла легшу з більш вільним часом - теж біда. Піднайшла близько біля дому і теж змушена залишити. Місце жінки дома біля плити і у ванні з білизною і брудним одягом. Наробишся по господарству, а чоловік приходить з роботи і питає:"А що ти за сьогодні зробила?" Тоді стає обідно до сліз руки опускаються і вже нічого не хочеться.
Марія2012 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.11.2012, 15:15   #18
ірен
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 30.11.2012
Повідомлень: 1
За замовчанням

А Я ВАЖАЮ ЩО СІМЕЙНА ПАРА МАЄ ЯК ЗАРОБЛЯТИ,ГОТУВАТИ,ВІДПОЧИВАТИ РАЗОМ,ІНКОЛИ МОЖНА ПОЗМІНО,ЛЮБЛЯЧА СІМЯ ПОВИНА ВСЕ РОБИТИ РАЗОМ!!!
ірен поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2013, 12:07   #19
настя
Новенький
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Психологи стверджують, що сім'ї, у яких весь побут тримається на жінці, міцні й надійні. Може, ті психологи - самі чоловіки і кажуть те, чого хочуть для себе? Я вважаю, що сімейні "навантаження" повинні нести обоє рівною мірою. Я не маю на увазі, що обоє мусять стати до плити чи до умивальника і разом мити посуд, але коли жінка робить щось одне, то чоловік має виконати якесь інше завдання і т. ін. Бо анекдот про жінку, яка після виснажливої хатньої роботи зі страхом думає, що її чекає ще й подружній обов'язок, зовсім не анекдот...
настя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2013, 10:14   #20
Крихітка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 17.04.2011
Повідомлень: 6
За замовчанням

Я вчора теж спитала свого чоловіка, якою на його думку має бути сім'я? І знаєте, що він відповів? Такою, аби туди хотілося повертатися. Такою аби сидячи на роботі думав лише про те, коли ж я опинюся біля коханої.

Останній раз редагувалося Крихітка; 10.02.2013 в 08:53.
Крихітка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 15:10.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору