Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 28.09.2012, 17:13   #1
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням А як вас називає чоловік?

Давайте поговоримо про те, як кого називає чоловік? Нещодавно я була свідком такої розмови: дві жінки між собою розмовляли і одна розказує, а мій мене ніяк не називає. Тобто? -- запитує інша. А він просто каже гей, ти!
І тобі не образливо, -- спитала її подруга. Ти хоч намагалася з ним поговорити, спитати чому він тебе не називає на ім'я? Говорила, -- відказала жінка. Чолові сказав, що у його селі прийнято до жінки звертатись саме так.

Я звісно, була не в меншому шоці, ніж подруга тої жінки. Навіть почала згадувати, а як мій чоловік мене називав з самого початку нашого знайомства. Була і кицюня, і зайчик, і котенятко. Найчастіше -- сонечко. Але, такого як "гей ти!" не було ніколи.

А як вас називає чоловік?
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2012, 18:15   #2
Флеш.Ка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 22.01.2012
Повідомлень: 7
За замовчанням

Я знаю таке розшифрування різних звертань. Але серед них немає "гей ти!". Натомість є сонечко. Роксолано, глянь
Прислухайтеся уважно до тих прізвиськ, якими ваш партнер воліє вас називати, і вони розкажуть вам про те, що він насправді думає про вас в глибині душі і як до вас ставиться.
Бебі - партнер активно викликає вас на контакт, але ваші справжні почуття йому мало цікаві.
Бегемотику, корівонька - почуття партнера цілком належать вам, він уважний, поважає вашу самостійність, але не проти пограти, подразнитись.
Дитинко - партнер конкретний і не схильний нічого ускладнювати. Можливо, йому не вистачає почуття гумору.
Дорога - партнер у відносинах цінує впевненість і визначеність. Почуття для нього на другому місці.
Дурненька - партнер може пробачити вам будь-яку помилку. Він енергійний і готовий взяти ситуацію під контроль.
Їжаченя - партнер надає вашим відносинам особливої значимості. Іноді він буває нестриманий, але в глибині душі боїться вас втратити.
Життя моє - пафос видає схильність вашого партнера до перебору. На всяк випадок перевірте, чи немає у нього ще одного "життя" на стороні.
Зайченя - партнер схильний до азарту і не проти пограти з вами. Не обманюйтесь його видом - в глибині душі він ревнивий і пильно спостерігає за вами.
Золото, золотко, золотце - партнер підкреслює значимість ваших стосунків, хоча розум у нього переважає над почуттями.
Киця, кицька, кицюня - партнер налаштований на близький контакт і не хоче ускладнювати ситуацію.
Цукерочка - обережніше: партнер дуже гостро реагує на вашу поведінку і, схоже, вважає вас своєю власністю.
Кошенятко, котику, котусю - партнер відчуває з вами близькість і нерозривний зв'язок. Він хоче, щоб ви йому вірили, або намагається переконати вас у своїй вірності.
Лялька, лялечка - партнер захоплений вами, але навряд чи надає вашим відносинам великого значення.
Лисенятко, лисичка - увага партнера поглинена вами і того ж він чекає від вас.
Кохана - партнер занадто чуттєвий, готовий діяти рішуче і напористо.
Мила - партнер обіцяє вам міцні відносини. Його почуття знаходяться в рівновазі з розумом.
Сонце, сонечко - партнер відчуває до вас ніжність і жвавий інтерес.
Тигриця, тигреня - партнер поважає вашу самостійність. Він не проти пожартувати над вами, але насправді пропонує вам рівноправний союз.
Чудо, чудовисько - партнер буквально вимагає вашої уваги, підкреслюючи важливість ваших відносин.
Ягідка - партнер енергійний, впевнений у собі і цінує свою незалежність. Почуття для нього стоять на другому місці.
Флеш.Ка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2012, 07:57   #3
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Вау, мені сподобалось Все правда, особливо про сонечко
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2012, 06:22   #4
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

А мій називає мене моя маленька дівчинка
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2012, 14:36   #5
Фіалка
Що я тут роблю?
 
Аватар для Фіалка
 
Реєстрація: 02.10.2012
Повідомлень: 4
За замовчанням

Ми з чоловіком чотири роки зустрічалися і вже рік у шлюбі, але ще жодного разу він не назвав мене "гей, ти". називає мене "сонце, сонечко, кохана, маленька", а коли сваримось, то злючка)))
Фіалка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.10.2012, 21:42   #6
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Серед перелічених Флешкою прізвиськ, того, яким звертається мій коханий нема ((( значить буду знаходити трактування сама, а говорить він до мене "моя файнюська цьомка", або "мавка, мавкусятко" - значить кохає, мій вердикт))) а за "гей ти", або "альо, гараж" язик би напевне вирвала.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2014, 14:36   #7
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

В селі може бути прийнято будь-що.Важливо те,як він сам відноситься до своєї дружини.От мій мене ніколи так не називав.Тому що,розуміє що це неповага і мені це неприємно.А взагалі називає чи на ім я,чи лапушка,чи сонечко,чи ще як жартівливо.Якби він мене назвав отак "гей,ти"перетворився б на конотопського відьмака!!!
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2014, 14:38   #8
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

"Їжаченя - партнер надає вашим відносинам особливої значимості. Іноді він буває нестриманий, але в глибині душі боїться вас втратити."
Як же ж нам з сестрою повезло!
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 21:20.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору