Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 10.04.2012, 20:38   #31
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Я колись зустрічалася з такого типу чоловіками, тому можу лише щиро поспівчувати, але рук опускати точно не варто. Я зрозуміла, що таким чоловікам важливо доводити свою кращість, типу жодна жінка не може встояти перед таким мачо! Я не була готова перевиховувати. Але через багато років ми зустрілися і він -- одружений сімянин, який ніколи не дивиться у сторону іншої жінки! Я не могла повірити власним очам!!! Але коли побачила його жінку зрозуміла -- красуня з обложки глянцевого журналу -- причому зовнішня досить посередня, але яка упакована!!!! Гламур! Чоловік бабій не захоче нікого завойовувати і спокушати, коли зрозуміє, що його дружина най-най-най. Але якщо каже, що любить по справжньому тільки вас, а це все -- несерйозно, то може варто аби він це довів -- пожив й справді, як радили дівчата без вас. без дітей. Тоді б напевне більше почав цінувати. а то ви все сприймаєте як належне -- а сварки, сльози та скандали лише принижують жінку. Не варто через них так мучитися і страждати!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.04.2012, 20:46   #32
Сяня
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 11.04.2012
Повідомлень: 1
За замовчанням

Дівчата, доброго вечора.У мене БУВ чоловік. Не бабій. Ну так він завжди говорив, що бабій - це посмішки і компліменти. Тепер можна добавити щей віртуальні романи. Закохався в молодесеньку і пішов. Задумайтесь - а може це шанс змінити своє життя? Зараз поки він поряд і забезпечує Вас. Не в тому сенсі, щоб піти, а в тому, щоб приділяти більше уваги собі. І може тоді до Вас- нової приде щось нове?
Сяня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2012, 08:46   #33
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Шановні форумчанки! Читайте інтерв'ю з психологом Дзвениславою Марцинишин на тему "Усі чоловіки... бабії?" у новому випуску журналу "Жіночий порадник" від 19 квітня.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2012, 08:42   #34
Maria
Користувач
 
Реєстрація: 02.07.2012
Повідомлень: 20
За замовчанням

Важко щось життєствердне у цій ситуації сказати, бо хто б і що не говорив, але чоловік-бабій для дружини -- явище явно негативне, а лицемірне патякання "ти все одно єдина" -- те саме, що втрачений палець мастити зеленкою і сподіватися, що він виросте. І змиритися з цим важко, бо ж зиркати на гарну жінку це одне, а от двозначні компліменти і недвозначні вчинки, які нібито нічого не означають -- це зовсім інше і не звертати на це уваги не можна, та й не сила, якщо любиш і хочеш, щоб тебе любили.
Я згодна з тими думками, що чоловіка треба змусити зрозуміти: загравання з іншими жінками принижує дружину, змушує інших жінок так би мовити зверхньо їй співчувати, навіть якщо в іншому цей чоловік -- мрія (гарний, добрий, заробляє і таке ін.).
Але універсального способу змусити чоловіка зрозуміти точку зору дружини нема, треба шукати щось, що подіє в кожному конкретному випадку. Та все ж, думаю, одним з найдієвіших (хоч і не гарантованих) способів буде той, коли чоловік почне переживати, що його дружина занадто звертає увагу на інших чоловіків, насолоджується компліментами і шукає їх, тобто поводиться, як він сам.
Бо ж кожен бабій, який, здавалося, нічого поганого не чинить, має лише віртуальні романи і робить масні компліменти усім жіночкам, раніше чи пізніше натрапить на таку даму, яка прийме це за чисту монету і під шквалом її емоцій чоловік захоче перейти "в реал" чи просто скористатися нагодою.
Maria поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2012, 08:53   #35
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Ой Delfi, прочитала я вашу історію і моторошно стало. Є в мене родичка 19-літня дівчина. Зараз переживає період бурхливої закоханості. Дівчина впевнена, що знайшла своє щастя. Хлопець старший за неї. І до неї мав багато дівчат. Якось я мала з нею жіночу розмову. Я спитала а як тобі з ним? Де ви з ним буваєте, куди він тебе запрошує? І виявилось, що все їх зустрічання зводиться до спільної тусовки в компанії друзів, бо без них ніяк. А в тій компанії і дівчат багато і він всім увагу приділяє. Невже моїй родичці бабій попався? Якщо так, буду рятувати дівчину.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 00:56.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору