Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 02.04.2012, 06:32   #21
Delfi
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 31.03.2012
Повідомлень: 9
За замовчанням

О, це так здається, що я спокійна Добре що в той момент чоловіка вдома не було На емоціях було трохи сліз.... але в мене маленькі діти і я не хотіла аби вони бачили як мама кидає все що знайде Я вже вирішила, що про пошту нічого казати не буду, а далі буду спостерігати і тримати руку на пульсі. Дякую, Bogema за підтримку
Delfi поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.04.2012, 13:28   #22
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Delfi я думаю тобі треба прийняти чоловіка таким, яким він є. Серед тих всіх він же тебе обрав і зробив матір'ю своїх дітей. І він правий, коли говорить, що вертається ж до вас. Просто він належить до такого типу чоловіків, яких хлібом не годуй, дай позалицятись до інших жінок. І ті компліименти іншим жінкам нічого не варті. Врешті решт просто зазирніть у очі свого чоловіка. Що ви там бачите?
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.04.2012, 14:35   #23
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

Роксолано,тут легко писати... А ви б змирилися,якби ваш чоловік таким був? Мені здається,Delfi потрібно поставити його на своє місце. Як вже писалось вище,треба пофліртувати з ким-небудь у нього на очах,можливо тоді він щось зрозуміє...
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.04.2012, 09:47   #24
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Згідна з тобою, Sandora. Так давати поради легко. Але справа в тому, що перевиховувати, ставити умови чоловікам як на мене не дуже вдала ідея. Бо ж щойно чоловік відчує, що жінка намагається ним керувати одразу стає ще гірше. Багато мудрості потрібно жінці аби робити це так аби чоловік думав, що це його рішення. Я особисто, наприклад не змогла б фліртувати з іншим на очах свого чоловіка.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.04.2012, 11:26   #25
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

А чому йому можна,а їй ні?! Вона ж така сама людина! Мені здається,якби чоловік Delfi побував у її шкірі,то багато чого б зрозумів,і,можливо,на майбутнє так би себе не поводив,або хоча б почав більше її цінувати.
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.04.2012, 16:40   #26
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Такі чоловіки за раз нічого не обдумають, вони не схаменуться, бо жінка лише раз вийшла за межі. Таких чоловіків потрібно ставити на місце і не раз, щоб знав, що жінка це також обличчя його сімї і якщо чоловік собі таке дозволяє, значить прирівнює до краси дружини інших жінок, це не сприйнятно. З цим потрібно боротись, а то вилізе потім на голову. Тому я підтримую і Сандору, оскільки раніше писала примусити ревнувати і Роксолану, оскільки правильно написано, що потрібна в цій ситуації, тай зрештою в будь-якій, яка повязана із чоловіком мудрість і хитрість. Тому, паняночки, поставте себе на місце героїні і допоможіть порадами, які ви б спробували застосувати у своєму житті.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.04.2012, 22:13   #27
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Моя подружка посварилась з чоловіком теж через його надмірну увагу і залицяння до інших жінок, але серйозно, так що йому прийшлось пожити самому окремо, десь біля півроку. За цей час він зрозумів, що таке дружина і дитина, і що без них він ніхто. І на жінок інших не заглядав, бо йому було не до того. Зараз вони з дружиною помирились, знову разом, але відношення до сім"ї у нього змінилось. Почав цінувати те, що має. Добре, якби всі чоловіки це розуміли, і не примушували страждати своїх дружин.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2012, 06:09   #28
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Delfi Подивитися повідомлення
І так, яки кажете Bogema, теж робила. На 8 березня ми були на вечірці. Я спробувала пофліртувати з іншими чоловіками, навіть дозволила аби один з них обслужив за столом, з іншим пішла до танцю... все це призвело до того, що мій чоловік почав поїдати мене очима ще на вечірці, ну а вдома було логічне завершення. Але на жаль, за кілька днів знову все стало так як було...
От бачите, результат був, нехай і не надовго, а хто казав що все змінить якась одна спроба, з такою проблемою треба усердно боротися, головне правильно і мудро поступати. З такими треба боротися їхньою зброєю. А ле точно не миритися з цим, бо так недалеко і до зрад.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2012, 06:23   #29
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

А стосовно елек. пошти,чи дзвінків різниш то я зразу повідрубувала усі кінці, що було до мене то було, а зараз я і ніяких просто знайома,чи просто друг. Одного разу колишня мого чоловіка йому написала, щоб сказав своє прізвище, хотіла в неті знайти сторінку, він посміявся і не відреагував, вона знову просила. А зранку я передзвонила ( вона ще з чоловіком спали) і спитала чи найшла мого чоловіка прізвище, так що вона з переляку вибила. а потім передзвоньувала до нього хотіла зі мною поговорити( цікаво про що? Про кавалєрку, чи про те який він в ліжку.) І бувають такі наївні і вперті дівчатка, Ми разом з чоловіком посміялися і зам"яли тему
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2012, 09:47   #30
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Nadiya, і правильно зробили, нема чого посягати на зайняте. Я також колишній свого раз написала, бо до нього домахувалась і все, тепер чистий спокій)))) за своє потрібно боротись))))
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 20:48.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору