Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 31.03.2012, 18:30   #1
Delfi
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 31.03.2012
Повідомлень: 9
За замовчанням Мій чоловік бабій (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №11 (69) ГРУДЕНЬ 2012 РОКУ)

Привіт всім! Я на форумі вже давно, від самого початку, але сьогодні зареєструвалась під іншим ім'ям. Бо мені дуже потрібна порада. Справа в тому що мій чоловік бабій. При чому, як мені здається невиправний! Я і плакала і сварки зчиняла і дітьми просила зупинитись, а він мені на те відказує, тішся, що не п'ю і до тебе щодня вертаюсь. В інтимному плані у нас все гаразд. А вчора випадково побачила його електронну пошту. Просто чоловік пішов на роботу і не вийшов з поштового ящика. Виявляється у нього є і віртуальні романи! Я коли за нього заміж виходила мені наші спільні друзі казали, ти що, він же бабій, жодної не пропускає, а я не вірила, відповідала на все це, що він просто комунікабельний та ввічливий. Навіть коли ми переїхали у нову квартиру і коли вже до кінця тижня усі сусідки сипали мені компліменти, який ваш чоловік приємний, я навіть тоді втішалася цим. А після вчорашнього якось сіла і мені все пригадалося. Як він витріщався на інших коли ми ще зустрчались, як спішив обслужити інших жінок за столом у гостях, як "ввічливо" поспішав допомогти сусідці винести відро картоплі з підвалу, його масні компліменти своїм жінкам-колегам при розмові по мобільному. В нас двоє маленьких дітей. І коли я в гніві сказала розлучення, він відповів: дурненька, я ж тебе кохаю ти та сама єдина і неповторна. А то все так, нічого серйозного. Що мені робити? Змиритись з тим, що мій чоловік такий "поціновувач жіночої краси"?

Останній раз редагувалося Оксана; 23.11.2012 в 06:52.
Delfi поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2012, 20:02   #2
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Чесно кажучи, співчуваю вам! Не дуже приємно, коли твій чоловік заглядає на інших жінок, і обсипає їх компліментами. Тим більше сім"я, діти. Мав би бути серйознішим. Я думаю, що краще не лякати його розлученням, і не плакати, а просто приділяти йому менше уваги, більше собі, (він же має багато часу для себе). Можливо задумається, що щось не так, почне ревнувати, занепокоїться.І буде звертати увагу на вас, а не інших жінок, і віртуальні романи.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2012, 20:49   #3
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

я вам не раджу приділяти менше уваги, бо то потім буде капець. Він зрозуміє це і почне скакати в гречку, всі ми знаємо чоловіків. Тому моя вам порада, приділяти вдома йому більше уваги, більше зацікавлення ним, придумайте якесь спільне заняття, щоб чоловік просто не мав часу на заглядання на інших жінок. А от коли ви разом на людях пофліртуйте при чоловікові з іншими чоловіками, довгі погляди, невинна, соромязлива посмішка, трішки відвертий одяг. Нехай ваш чоловік зрозуміє що і вашу красу ще хтось, крім нього розглядає. А у відповідь на його запитання скажіть його ж слова. Перед тим як написати це повідомлення я порадилась із хлопцем і запитала його думку, вам я виклала чоловічу точку зору, якої притримуюсь і сама.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 11:01   #4
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Я не маю на увазі приділяти чоловікові менше уваги так, щоб йому прийшлось стрибати у гречку. Це вже називається про нього забути взагалі. Я про те, щоб подбати про себе, змінити щось у своїй зовнішності, стати трішки іншою, новою. Думаю це тільки на краще, бо як правило, чоловіки швидко звикають до одноманітності, буденності і тому хочеться чогось новенького. Звичайно, потрібно ще більше спілкування, якогось спільного захоплення, але ви маєте бути гордою і знати собі ціну, а не принижуватись і плакати, тоді будуть цінувати вас.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 11:38   #5
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Цитата:
Я про те, щоб подбати про себе, змінити щось у своїй зовнішності, стати трішки іншою, новою. Думаю це тільки на краще, бо як правило, чоловіки швидко звикають до одноманітності, буденності і тому хочеться чогось новенького.
Ви самі собі перечите. Змінитись зовнішньо, щоб ефект тримався кілька днів, а потім знову приївся? Це ж не вихід із ситуації. Я наприклад притримуюсь по житті різносторонніх стилів. Сьогодні домашня, завтра ділова, післязавтра дівчина-гот, а через 3-5 днів гламурна і недоступна. Якось мій хлопець мені сказав: "Таке враження, що мене оточує кілька дівчат з твоєю зовнішністю хоч і різною". Я вам, Delfi, пропоную спробувати такий варіант, звичайно, якщо вам не хочеться, то не варто себе примушувати, але варто спробувати створити ілюзію навколо чоловіка багатьох жінок в одній особі, вашій. А щодо віртуальних романів, то я вам скажу що ваш чоловік багато часу сидить в мережі, знайдіть йому завдання якесь, щоб до нету він долазив без бажання ще з кимось спілкуватись. Хоч в цій всій ситуації є і плюс для вас. Ви собі тільки уявіть, бабій, біля якого крутилась не одна дівуля, з поміж усіх обрав собі єдину - вас! Це також про щось говорить! Чи могли б ви на зоряному небі обрати кращу зірку? напевне ні, а він обрав, він поєднав свою долю з найяскравішою, яка затьмарила решту. Я не захищаю, я намагаюсь аналізувати вголос ( )
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 13:41   #6
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Мені здається, Богемо, що ви маєте щось радити Delfi, а не критикувати мої повідомлення. Я висловила свою думку, а чи прислухатись Delfi до неї, це вже її рішення.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 13:51   #7
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

я не порадник, я викладаю свої точки зору і якщо вони протилежні вашим і вас це бентежить то я вам не винна. Я підкреслила те, що ви радите і самі ж собі перечите. Перед тим як написати своє повідомлення я добре обдумую чи правильно пишу, бо людина все ж може і прислухатись, а потім я буду крайньою. В такій ситуації вчіться приймати критику, бо вона тут потрібна, або радьте так, щоб комар носа не підточив. Це чуже життя і поради мають бути просто ідеальними, а не загальними штампами. і прохання не флудити, на такі ситуації є пп
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 14:00   #8
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Я раджу щось не вам, Богемо, тому ще раз прошу не коментувати мої повідомлення. Кожна порада має свої плюси і мінуси і не є ідеальною.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 14:14   #9
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Я бачу вам приємно сперечатись.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 14:17   #10
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Вам Delfi, бажаю знайти правильне рішення, і бути щасливою.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 18:23.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору