Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 01.04.2012, 14:01   #21
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Bogema Подивитися повідомлення
Галино, ні не здається, бо так воно є місяць давати відповідь це ж стьоб, ясна річ, що відповідь готова. Зміни після весілля цікавлять щоб знати до чого в разі готуватись, де його примха, а де чоловіча натура. Якби не було почуттів не переживала б за це все, нема почуттів - нема чого боятись, а тут, саме що навпаки. півслова часом забагато,лише погляд Це справді той хлопчина, якого я бачу в ролі батька своїх дітей...
тоді щастя вам! слухайте свого внутрішного я і все буде гут - Україна матиме ще одну міцну сімю
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 14:02   #22
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

спасибі за розуміння
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.07.2012, 13:57   #23
Maria
Користувач
 
Реєстрація: 02.07.2012
Повідомлень: 20
За замовчанням

Можу від себе додати: ні в якому разі не перечте, коли чоловік виявить ініціативу зробити щось удома так би мовити з жіночої роботи. Дозвольте і похваліть, навіть якщо ви самі зробили б це у десять разів краще. Згодна з твердженням, що чоловіки -- як діти, які потребують похвали за хорошу поведінку. Це стимулюватиме його й надалі вам допомагати і не боятись бути невмійком. Бо ж, гляньмо правді у вічі, більшість чоловіків виховуються матусями, які терзаються думками, що чоловіки нічого вдома не роблять, але разом з тим спокійно дозволяють так поводитися своїм синам.
Але разом з тим, вважаю, не треба бути шаленою господинею, яка ставить блискучий порядок у хаті, свіжі власноруч наліплені вареники через день і таке ін. вище за затишок вдома. Так-так, я вважаю, що іноді можна посидіти разом з чоловіком на дивані і не мучитись докорами сумління, що, наприклад, в мийці залишився брудний посуд. Для затишку і злагоди вдома це іноді навіть корисно.
Maria поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2012, 14:51   #24
Михайлина
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

Цілком підтримую Maria! Ти права, на всі сто! У перший же день після весілля, як правило чоловіки не змінюються. Змінюватись вони починають лише тоді, коли ми їм це дозволяємо. А ну ж, зараз з роботи прийде, змучений. Треба попоїсти зготувати, попрати і т. д. А дитина вночі кричить, то я сама тихенько встану заспокою. А ось цього всього якраз самі і не треба робити. До всього потрібно залучати чоловіка. До всіх справ, які стосуються родини. А ті з нас, які цього не роблять потім нарікають, що чоловік змінився.
Михайлина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 08:46   #25
Маша
Новенький
 
Реєстрація: 19.07.2012
Повідомлень: 12
За замовчанням

все почалося з дня весілля.В кінці весілля ми дуже посварилися через мою свекруху, бо та сказала що моя мама на неї не так подивилася не тим поглядом і після того почалися страшні крики і він мене лишив і поїхав зі своєю мамою додому через годину вернувся і сказав щоб я сідала з ним в машину або лишалася з батьками я взагалі незнала що робити, мама вмовила їхати з ним і я поїхала пів ночі ревіла, а свекруха тішилася, ну з горем пополам все минулося і він пішов жити до мене додому, свекруха звичайно сказала що то він сам собі щось вигадав і вона не вкурсі що то було. Ну мої батьки терпіли все так як я була вагітною. Моя вагітність проходила жахливо кожного дня сварки і крики мною трясло, але батьки терпіли.Слава Богу в мене народилася донечка здорова.Ну жили ми вже ніби нічого дитина його трохи змінила, але почалося друге свекруха страшно хотіла дитини і він заберав дитину в мене і на ніч віз до свекрухи бо та так хотіла, я плакала і почала випивати по трохи вина щоб заспокоїтись.ну жили ми якось і те пережила.він сидів без роботи і я щоб хоча б якісь гроші були лишила маленьку дитину дома і пішла на роботу бо вже стидно перед батьками було що ті нас утримували, гроші потрібні були бо мала дуже хворіла.ну сварились ми рідко але коли вже сварилися то доходило майже до биття але руку він на мене ніколи не піднімав.і от зараз знов такий випадок йому не подобається що до батьків сестра заходить в гості і в нас страшна війна не давно зловив мене за горло бо йому не сподобалося що я не йду за ним і сперечаюся з ним. я так розумію що він хоче щоб я відказалася від своєї сімї. жила так як його мама тому що вона зі всіма гнівається дочка яка жила з нею пішла жити окремо і не хоче з нею спілкуватися з мамою і братом вона теж в сварці немає нікого і роспустила слухи що моя мама не дає нам жити.ото не давно прийшов він додому з роботи відкрив вино і заставив пити я казала що не хочу а він заставив і сказав що я алкоголічка. була знов страшна сварка. на наступний день він подзвонив і сказав що йде жити до мами свої чи йду з ним я сказала що ні і він сказав що забере дитину бо з алкоголічкою її не лишить.але прийшовши додому сказав що він мене любить і поставив ультиматуми які я маю виконувати щоб він був зі мною.от і терплю бо боюся що забере дитину мені. дитина йде за татом вона його боїться так що я і незнаю якби її спитали ским лишиться чи вона вибрала б мене... забула сказати що він в моїх батьків вкрав гроші і то не маленьку суму але вони сиділи і мовчали бо хотіли щоб все добре було, а зараз як сказала свекруха розбивають сімю.хоч нема що розбивати. коли я сказала свекрусі поможіть вона сказала що між нас пхатися не буде бо ми помиримось а вона буде крайньою. Мої батьки кажуть йти йому на уступки і терпіти бо дитини шкода. от і живу так.Що порадите робити бо я вже остаточно заплуталася?.
Маша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 16:57   #26
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Однозначно, Маша, мусиш припинити випивати. Навіть для заспокоєння. Бо я так зрозуміла, в товоїй ситуації це зіграє не на твою користь. По-друге: не варто заради дитини терпіти. Поки вона ще мала маєш шанс змінити своє життя. Потім вже буде пізно. Та і ти не молодітимеш з кожним роком. Твої батьки це все терплять заради тебе. Щоб донька мала чоловіка, сім'ю не розумыючи, що таким чином лише шкодять. Поговори зі своїми батьками. Спитай в них, скільки вони готові ще терпіти зятя-крадія і скандаліста? Хіба таким вони бачать щастя своєї доньки? Я впевнена, що твої батьки тебе підтримають, якщо надумаєш розлучатися. Якщо ти чудова мама він не зможе забрати доньки. Раджу тобі придбати диктофон, а ще краще зняти на відео чергову сварку. Це буде доказом, якщо дійде до суду. Тримайся, бо мусиш зробити вибір.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 17:34   #27
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Маша, прислухайтесь до порад Роксолани відносно алкоголю, а от щодо сімї то тікайте подалі від того мамусиного синочка, від такої свекрухи! Це зараз ви терпите, а вам ще так жити огого і що ото зїдати себе, жертвувати заради чого? Ваша дитина як не крути буде з вами, діти до 14-річного віку не обирають з ким іти, їх першочервгово віддають матері. З материнськими обовязками ви справляєтесь, а чоловіка можете звинуватити ще й в тому, що дитині ламає психіку через своє провокаторство і скандали. Не мовчіть і не терпіть, ви сильна жінка і справитесь!
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2012, 07:54   #28
Маша
Новенький
 
Реєстрація: 19.07.2012
Повідомлень: 12
За замовчанням

Дуже дякую дівчата за поради, але мені так страшно починати війну, незнаю як маю наважитися. він і незадумується чим те все може для нього закінчитися, якби не його мама може і жили б ми нормально як всі люди , так хочеться якогось тепла в сімї взаєморозуміння.
Маша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2012, 19:19   #29
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Машо, однозначно дівчата мають рацію. Навіщо принижуватися й терпіти самій і ще й дитину та батьків тримати в постійній напрузі? Якщо ваш чоловік так любить свою маму, то хай з нею і живе. З нього доброго чоловіка ви вже не зліпите. Мій чоловік теж мамин синок, для нього інтереси його мами і сестри вищі за наші родинні, а вони постійно використовують його як дешеву робочу силу. Але він принаймні не скандалить (я б йому поскандалила!), та й свекруха загалом нормально до мене ставиться. Шкодую, звісно, що не відірвала його від маминої цицьки відразу після весілля, а тепер вже ніби й пізно.
Стосовно вашого питання, Bogemo, то вірю, що ваш чоловік після весілля якщо й змінюватиметься, то тільки на краще. Але якщо будуть якісь тривожні дзвіночки, треба залагоджувати проблему зразу, а не чекати, що все "розсмокчеться" само.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2012, 19:42   #30
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

та я от також помічаю що мій то мамин синочок, ото так думаю може то вони всі такі???? мені його мама (типу як майбутня свекруха) сказала, якщо він тобі чимось не подобається то перевиховуй!Часом тим і займаюсь, головне що вона не пхає носа в це перевиховання...
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 20:11.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору