Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 21.03.2012, 19:25   #1
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням Чоловіки після весілля (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №8 (66) ВЕРЕСЕНЬ 2012 РОКУ)

Наскільки чоловіки змінюються після весілля? було б цікаво почитати думки заміжніх форумчанок) і проаналізуйте, чому чоловік змінився, невже це все лише така натура,адже жінка теж не свята. Може чоловік змінюється, бо жінка дозволяє цьому статись?

Останній раз редагувалося Оксана; 20.08.2012 в 19:28.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 18:19   #2
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Так Bogema, все залежить від жінки. Особливо в перший місяць після весілля. Який порядок "запровадиш" так і буде. Будеш щодня йому казати зранку виходиш з хати виносиш сміття, йдеш з роботи хліб купуєш -- так і буде. А якщо сама на собі все тягтімеш, вже за місяць він після роботи перед телевізором з пивом сидітитме. Знаю, що говорю, бо в мене мама таку помилку зробила. Вона щиро вірила що догоджає батьку через кохання. Він же змучився хай відпочине. Я сама все зроблю. Так і робила все життя, а коли схотіла сама відпочити почула: і чого розсілася? Йди на кухню.... Тож я такого не повторила. Мій чоловік і вареники зі мною ліпить і на базар ходить і обід при потребі зготувати вміє.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2012, 10:30   #3
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Головне не впустити тої миті, коли чоловік "вирішує" змінитись після весілля Після весілля настають будні. Так ось в мене було так: я приходила з роботи, то чоловік встигав зготувати їсти зробити. Сам (!) Так тривало десь з півроку, потім з"їхав на куплені булочки з чаєм, потім цікаво як наші зараз будуть грати у футбол. О ні, сказала я собі. Раз прийшла з роботи і взялася зрази робити. Але щораз мені щось було потрібне, то спеціально просила чоловіка аби мені допоміг. То бульбу перемолоти, то цибульку зісмажити. І поводилась так, начебто я без нього тих зразів не зготую. І правильно, як потім виявилося зробила. Я народила малу мені зранку чай з молоком і хліб з маслом в ліжко подавався, а звечора чоловік думав, що б зготувати на завтрашню вечерю, бо я ж втомлена з немовлям! Зранку вставав то пелюшки прав, які за ніч назбирались. Памперси у 1994 р. були ще розкішшю. І так дотепер. Правда тепер і донька допомагає, бо вже зовсім доросла. Головне ні в якому разі не робити все самій.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2012, 10:36   #4
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Мудрі поради, а то я демонструю свою самостійність, а тепер бачу що вона мені потім може і боком вилізти
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2012, 13:06   #5
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

БУДЕ ВСЕ,ЯК ТИ ЗАХОЧЕШ!

Прочитала я в одному журналі хитрості запропоновані психологом.Є 6 пунктів.

1. Скажи йому прямо.Чоловіки - особистість прямолінійна і говорити з ними теж так треба. В багатьох випадках натяки залишаються просто словами,або як чоловіки вміють говорити "прояв жіночої логіки" яку вони мовляв не в силі зрозуміти.

2. Запитай причину, через яку він не виконав твоє прохання.Обов"язково уважно вислухай його пояснення, не перебивай. Дай йому зрозуміти ,що ти дійсно хочеш дізнатися причину, а не просто в злоститися.

3. Поділися з коханим своїми переживаннями Почни розмову з таких слів"Мені дуже потрібна твоя допомога!" або "Я не в силі..."Після таких слів чоловік зрозуміє , що ти дійсно потребуєш його допомоги.

4. Не бійся по декілька разів повторяти своє прохання. Звичайно- це не означає ,що ти повинна як заведена говорити одне і теж кожні пів години. Можна попробувати тактично запитати чи правильно він тебе зрозумів, а через деякий час поцікавитися коли він планує виконати твоє прохання.

5. Використай метод "ременя і пряника" Якщо коханий ніяк не хоче йти на компроміс,спробуй розпалити його бажання помогти тобі, пообіцявши щось, що могло би його зацікавити.Бо чоловіки то великі діти і їх теж треба інколи балувати.

6. Чітко розділи домашні обов"язки. Можна записати їх на листочку і повісити на холодильник. Якщо ти готовиш їду, прибираєш в будинку, доглядаєш дитину, нехай твій суджений займеться покупкою продуктів,ремонтом техніки та інше на твій розсуд.
P.S.Кохайте і будьте коханими, і пам"ятайте завжди " як постелите так і виспитеся "

Останній раз редагувалося Nadiya; 27.03.2012 в 15:51.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 12:37   #6
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

перші три виконуються, а наступні три?
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 15:06   #7
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Ще допишу, як тільки матиму вільну хвилинку. От їсти доварю і на пару хвилин за комп. Мушу бігти, бо борщ скипає.!!!!
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 16:42   #8
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

поки тільки 6 пункт кульгає, а решта в роботі. Хоч найбільше цікавить наскільки все зміниться після весілля, якщо взагалі зміниться і чому...
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 16:46   #9
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Це вже залежить від самої жінки, наскільки сильно ти дозволиш йому змінитися. Адже саме від жінки багато чого залежить.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 17:03   #10
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

о, цього мені і треба було прочитати. Все залежить від жінки, але багато хто з такою думкою не погодяться, бо якби так воно було, то не було б стільки тем на форумі,які чоловіки паскуди. Значить якщо чоловік перетворився на тирана (чи був ним), на зрадника, на хамло то винна жінка? тобто вона сама ж дозволила чоловікові вилізти собі на голову?
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 23:52.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору