Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 23.03.2012, 12:33   #21
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Все залежить від нас самих... уважність і розуміння не дозволять чоловіку зраджувати,а от їх відсутність швидше за все сама їх до цього спонукатиме
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 12:44   #22
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Ти забула ще про одну важливу рису = невеличка хитрість. (чоловікам краще це повідомлення пропустити).
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 12:56   #23
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

хитрість присутня в обох, чи ви думаєте що чоловіки не вміють хитрувати?
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 14:35   #24
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Звичайно вміють, але в них хитрість груба, а в нас повинна бути не замітна, делікатна, щоб не завдавала проблем.( чоловік з хитрив жінці, а вона повинна обійти хитрістю)
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 16:38   #25
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

А взагалі знаєте в чому вся суть "жіночого щастя?" - кожна жінка (дівчина) хоче щоб коханий Тільки ЇЇ єдину обожнював, кохав, і на других не зважав! Так! А ще мене дратує, коли ти поряд з коханим, а він у свою чергу " зиркає -зиркає" на другу. Це не є дуже приємно.
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 16:57   #26
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

мене найбільше бісить така ситуація: йдем з куханим по вулиці, на зустріч йде також пара. поки мій хлопець гави ловить, той що назустріч посміхається і підморгує до мене, поки його пасія не бачить. зазвичай, я просто обертаю голову в сторону свого хлопця, але таке велике бажання розриває зарядити йому під око, або носом об асфальт. ну як так можна, це пряме зневаження і мене, як дівчини, бо я з хлопцем, і своєї ж дівчини, яка не бачить що робиться за спиною.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2012, 09:36   #27
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

О так!!! Об асвальт його!!!! А ще було таке - в кафе їмо піцу, а він жує і на другу. Я йому звернула увагу, а він -" Вона мені так нагадує мою хресну маму" Я чуть не вмерла..... Тупішої відмаски я ще за своє життя не чула!!!! А його задівало, те що на мене чоловіки дивляться і .... типу фліртують)) , а я йому "то й що"! Ревнував?! Ні просто мстив!!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2012, 10:23   #28
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

та якби мій собі таке дозволив, то напевне вже був би кастрований. в мене з цим жостко. я йому пояснила,якщо хоче заглядатись чи ще щось, прошу по-доброму зі мною розійтись і всьо. відповідь: "ти що ненормальна? нафіг мені інші, в мене є ти!" тому звичайно, очей я йому не завяжу, щоб на інших не заглядався (а ще так,як зараз дівчата роздягаються, бо одягаються язик не повертається сказати) зато при мені він такого не зробить, а без мене майже нікуди не ходить...
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2012, 14:23   #29
Zik
Новенький
 
Реєстрація: 07.09.2011
Повідомлень: 19
За замовчанням

Це не те що неприємно, таке образливо! Я оце собі пригадала, коли зі своїм ще зустрічалась, а це було вже давно одного разу побачила як він на іншу задивився. А йшли ми вулицею я його попід руку тримала. Так ось у сам розпал його замилування іншою, тою, що йшла нам назустріч я різко висмикнула свою руку і зупинилася. Це було так несподівано, що він з переляку теж зупинився, але все зрозумів з мого погляду. Просто сказав вибач і більше я такого за ним не бачила

Останній раз редагувалося Zik; 25.03.2012 в 14:25.
Zik поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2012, 20:35   #30
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Чомусь є таке твердження, у нашій ситуації, що у таких жінок занижена самооцінка!!! А от і не правда !!!!!!! Ми ж хочемо бути ЄДИНИМИ!!!! Так!!!! Нам не приємно, коли нас "міняють " поглядом на інших, стараємось виглядати для своїх лише найкращими, не рідко ідемо на жертви заради них, отих для нас єдиних, а вони........ просто кажуть - "Ну вона ж гарна, то як на неї не глянути......" Сльози в очах..... А нам?....Hам вони таке часто кажуть?..... Xіба, якщо запитаємо ... "а я гарна, а ти мене кохаєш??!!!" Інколи думаю....... чому вони такі....??? Різні у своїх поглядах, мінливі, так легко можуть зробити нам боляче, а ми...... так їх цінуємо, любимо,...... щоб не образити. Для них одних ми такі гарні, а вони.. .(іншими словами -пофігісти.)
Ні не занижена самооцінка!!!! Ми просто забули про себе!!!! А знаєте,..... одна розумна людина мені сказала: " Як проснешся рано, в першу чергу подумай про себе! Нехай сьогодні на тебе чекає важкий день, та це не так важливо. Головне -ТИ!!!" Я так і зробила!!!! Просто одного разу захотілось довше поспати (поніжитись у ліжку) , не поспішати робити сніданок, чи чай чоловіку, а просто - зробити щось для себе!!!!! Був скандал!!!!!! Я ж забула про чоловіка!!!!! Я все і весь час робила для нього, а він...... просто взяв це за норму!!!! Привичка!!! А як же Я!!!! Я ж теж хотіла уваги до себе з його боку, та цього не було.... . Ми просто перестали себе цінувати!!!!!!! От тому так все і відбувається у нашому житті..... мабудь........ .

Останній раз редагувалося Особлива; 26.03.2012 в 20:48.
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 23:46.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору