Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 21.03.2012, 18:08   #11
Zik
Новенький
 
Реєстрація: 07.09.2011
Повідомлень: 19
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Особлива Подивитися повідомлення
Ага! І мене це бісить!!!! Деколи думаю про таке!- цікаво, а чи перед своєїю коханою вони (чоловіки) такі ж хороші, чи хоробрі, проворні, чи навіть МАЧО!!!)))) Сумніваюсь!! Їм би перед чужою дівчиною повипендрюватись, чи показати -"Який же я класний" !!!!
Ага, а потім той чолов"яга, про якого я розказувала по телефону зі своєю дружиною говорив. Кричав на неї на весь офіс, що всі чули...
Zik поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 21:22   #12
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Іван Подивитися повідомлення
Ми чоловіки обожнюємо недоступних жінок
Так правда,недоступних, вірних ,домашніх, = на такій можна женитися!!!
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 21:32   #13
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Іван Подивитися повідомлення
Думаєте, що усі чоловіки ведуться на ваші груди й дупу? і жінка конче має бути блондинкою?
Так саме на таких ведуться, саме з такою майже чи не кожен чоловік мріяв би переспати ( ох і луснули б дружки від заздрості, яку я кралю підчепив.), але саме на такій мало хто рішається женитися...
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 21:40   #14
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Іван Подивитися повідомлення
! А ще таких які не пиляють за пивних друзів і футбол.
Дружина прибрала в квартирі, приготувала вечерю, нафарбувалася, сидить удома красива, чекає чоловіка з футболу. Приходить чоловік, заходить на кухню, дивиться якийсь час, підходить до дружини і, поправляючи халатик, нарешті вимовляє:
- Мда-а-а! Ось була б ти чужа – ціни б тобі не було!
А про таких завжди чоловіки мріють.( аби було це все що тут вище написано, то того ,що в попередніх повідомленнях і не потрібно). Але дуже часто мрії так і залишаються мріями. Адже ми жінки теж живі люди, а не роботи з батарейками. Маємо свої бажання , мрії і вимоги на рахунок вас- чоловіків.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2012, 12:29   #15
Іван
Новенький
 
Реєстрація: 17.04.2011
Повідомлень: 13
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Nadiya Подивитися повідомлення
Так саме на таких ведуться, саме з такою майже чи не кожен чоловік мріяв би переспати ( ох і луснули б дружки від заздрості, яку я кралю підчепив.), але саме на такій мало хто рішається женитися...
те, що ви називаєте "ведуться" означає приколюємось. Кожен нормальний чоловік не проти порозглядати жіночі принади. Така наша природа. А коли задумуємось про щось серйозне то принади аж ніяк не привід для женячки.
Іван поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2012, 14:45   #16
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Тому я і написала " ведуться", а женяться на інших. Але чомусь багато чоловіків і одружившись , продовжують "вестися" саме на таких, і дуже ш то сильно приколюючись аж до ліжка(тобто зради). Ну це правда не про в сіх чоловіків, хоча про більшість. Багато в чому звісно ж залежить від жінки.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2012, 22:41   #17
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Я якось своєму сказала - " Якщо хочеш випити, то випий в дома, щоб не позорити мене всоїм випившим виглядом перед сусідами"!!!! А він вдома. А потім захопився .... і поза домом і в дома!!!! Знову був "взявся за старе". Тому!!! Ей ви мужики!!!! Ну на фіга вам та горілка!!!!??? Хочете?- та знайте міру! Вам ж не буде приємно, як ваша кохана візьме за привичку приходити додому випивша і поводитись так само, як ви???!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 05:59   #18
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Особлива Подивитися повідомлення
Ей ви мужики!!!! Ну на фіга вам та горілка!!!!??? Хочете?- та знайте міру! Вам ж не буде приємно, як ваша кохана візьме за привичку приходити додому випивша і поводитись так само, як ви???!!!
СУПЕР!!! цілком підтримую. А ще краще коли вам приспічить сексу та так що терпіти не в силі, а п"яна жінка на вас дихне перегаром і скаже " ану повільніше бо мене зараз знудить" чи піде постругає а потім лізе цілуватися. Чи в самий розгар інтимної пристрасті захропе. Ну а як інакше виш як вип"єте так і лізете з сексом, бо вам відішлі хочеться.!
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 10:49   #19
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

йой, трохи нафлудили, тема ж іншу має назву. Не важливо на що чи на кого ведуться чоловіки, якщо ваш чоловік обрав саме вас, значить він на вас і повівся, він з серед мільонів виділив одну, а те що дивляться на інших... хех, чи ж ми жінки не заглядаємо на красивих? може ж зринути на вулиці в голові думка "мммм, який чоловік симпатичний", або "Які красиві риси в цього чоловіка (обличчя, волосся, стильний одяг, сильні руки)". Ми також задивляємось просто робимо так, щоб наші чоловіки про то не знали, але ж і розуміємо мачо мачом, але краще свій, рідний і домашній.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 12:19   #20
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Так ,правда, думки ,погляди на інших чоловіків чи жінок це цілком природно, і ніхто нікому цього не заборонить. Але щоб ці думки так і лишалися думками, а не переходили у реальні поступки. Якби по менше одружені чоловіки гуляли з іншими!
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 02:26.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору