Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 22.03.2013, 18:14   #41
Віталія
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 22.03.2013
Адреса: Жидачів
Повідомлень: 1
За замовчанням

Мій чоловік "повівся" на очі та характер... Хоч зараз говорить,що я "вредіна,але його"...
Віталія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2013, 06:30   #42
Русалонька
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 15.03.2013
Повідомлень: 5
За замовчанням

Мій хлопець повівся на волосся. Психує, коли я його підбираюу хвіст. Весь час його гладить, а мене це деколи бісить
Русалонька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2013, 15:32   #43
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

От в мене виникла така ситуація на роботі-до нас приходить молодий чоловік дуже симпатичний,гарно одягнений,забезпечений і одружений.В перший же день він почав досить нав,язливо залицятись на шо-я просто не реагувала(я вважаю,що кожен одружений чоловік повинен бути для будь-якої дівчини як брат-потрібно розуміти,що на чужому нещастя своє щастя не побудуєш)Але він приходить вже який раз і це просто переходить всякі межі!я просто не розумію як так можна,знаючи шо всі знають про його сімейний стан зовсім не соромитись так себе поводити!!!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2013, 15:39   #44
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

Чесно ми навіть подумали спочатку,що він пікапер-але одружений пікапер-це шось нове! чесно я навіть нікому не хочу цього розказувати, мені якось не зручно,а йому хоть би шо! просто залицяння бувають різні,але якщо людина каже шо хоче поцілувати-мене це якось кидає в стопор! потрібно якось його відшити,але в нас така політика на роботі -ми не маєм права нічого ні поганого,ні жосткого казати клієнтам! ось так і приходиться мовчати щоб не мати неприємностей на роботі!!!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 22:56.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору