Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Мама і діти

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 11.09.2011, 07:02   #1
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням Як зняти вроки? (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" 12 (58) ГРУДЕНЬ 2011 р. - січень 2012 р.)

Підкажіть хтось дієві методи зняття вроків. В моєї сестри малий 2 рочки. Як вертається з прогулянки криком кричить, безпричинно. Ніби щось стається з дитиною. Хлопчик активний, помітний, на вулиці часто незнайомі люди зупиняються і починають до нього говорити. Думаю, що це через це. Вдома сестра вмиває його свяченою водою.

Останній раз редагувалося Оксана; 25.12.2011 в 08:57.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 13:18   #2
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Потрібно не просто вмивати свяченою водою, потрібно це робити правельно, а головне з вірою бо саме віра і помагає.( на чолі тричі водицею ставете хрест, а потім тричі проти годинникової стрілки провести довколо обличчя і дати трошечки попити).
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 15:09   #3
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

я в дитинстві постійно хапала вроки, так згодом дійшли до тоо що я без шпильки прищепленої на якнайвиднішому місці з дому не виходила... може би ваша подруга спробувала такий варіант?
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 19:21   #4
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Дякую, дівчата, спробуємо. А ось що потрібно робити так, як ти Nadiya кажеш, не знали. І шпильку повісимо, аби видно було.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 13:58   #5
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Ну взагалі, я вам мушу сказати, що питання вроків -- для мене остаточно не вирішене. І мені колись бабця знімала вроки, і я дітям їх знімаю так як вона мене навчила, але усвідомлення того, що це гріх все-таки, маю! Тому стараюся знаходити якісь альтернативні варіанти. От скажімо люблю давати дітям ладанки з мощами святих, їх продають і в церквах, і при монастирях. покладу сину в портфель і якось мені спокійніше. Хрестики на шиї -- обовязково. Але поділюся своїм методом. На склянку свяченої води палити і кидати сірники -- непарну кількість (я беру 9). І запалюючи їх рахувати у зворотному напрямку -- 9-8-7-6 іт.д. Тоді свяченим ножем усе перехрестити три рази і дати дитині попити з трьох боків. Помолитися і помазати дитині цією водою чоло, ручки і ніжки. Воду виливати десь у вазонок, який не шкода щоб засох. А витирати дитину тільки навиворіт чимось. Отак! якщо за першим разом не стає легше, то треба робити таку процедуру тричі.
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 18:18   #6
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Чому ти anet думаєш, що знімати вроки гріх? Ти ж свячену воду береш. Молитву промовляєш.... Я розкажу про свій спосіб. Допомагає як дитині так і дорослому. Заходиш у ванну і включаєш холодну воду, тоненькою цівкою хай біжить. Вода тече, а ти промовляєш молитву "Отче наш", після цього хрестишся і вмиваєш водою, яка і далі біжить з крану дитину, або й себе. Лице витираєш виворотом сорочки, яка одягнена на дитині або собі. Легшає одразу.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.09.2011, 19:46   #7
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

це не я так вважаю, так кажуть і священики і вчителі релігії. і я сама думаю, що всі ці шаманства приносять більше полегшення батькам ніж дітям!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.09.2011, 08:30   #8
Kaluna
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 15.09.2011
Повідомлень: 9
За замовчанням

Не згідна з anet. При шаманствах використовуються ще якісь сторонні речі. А тут лише свята вода і молитва. Просто щодня як дитина йде на вулицю треба промовляти молитву-захист і все.
Kaluna поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.09.2011, 15:48   #9
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

І до церкви ходять дуже багато злих людей anet. Знімаєш вроки не ти сама, Бог чує твою молитву і зцілює.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.09.2011, 16:37   #10
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Дякую всім за те, що відгукнулись на проблему.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 14:08.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору