Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 08.09.2011, 18:20   #1
Zik
Новенький
 
Реєстрація: 07.09.2011
Повідомлень: 19
За замовчанням Він хоче зранку, а я вночі

Хто стикався із такою проблемкою: мій чоловік хоче зранку, а я зовсім не налаштована на любощі. А ось вночі заводжуся, а чоловік відвернеться і спить. Ще після весілля якось підлаштовувалися одне під одного, намагалися догодити одне одному... Знаю, що це фізіологія, але можливо хтось знає якісь "народні" методи?
Zik поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.09.2011, 19:34   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Та просто відмов кілька ранків, і будеш мати нічку Але відмовляй грамотно, звичайно.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 15:14   #3
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

а може спробувати і зранку і ввечір? буде добре і вам і йому )))
а якщо серйозно то я думаю що питання саме стоїть неправильно. бо шо значить я не хочу зранку а вночі заводжуся? якщо жінку попестити грамотно ніжно і щиро то я собі слабо уявляю жінку яка не заведеться.... а якщо справа у принципі - не хотю рано і все тут, то жоден народний метод не допоможе...
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 14:16   #4
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Zik, мені добре відоиа твоя проблема, хоча проблемою її аж ніяк не треба називати, а треба правельно з нею боротися. Хоча я не проти зранку чи наприклад серед дня, алеж преємніше всеж вечером. Чому, та тому , що зрамку встає дитина "Треба погодувати", чоловік на роботу "ТРЕБА їсти зріхтувати, і нароботу щось дати" тай такий сезон , що на полі купа роботи і все тре вчасно зробити. А от у вечері я з усім завпораюся, дитина засне, в душі гармонія, чомуб і не потішитися один одним? А він -" я хочу спати" та чесно кажучи це для мене не проблема , я вмію гарно переконувати. Навідь і серед ночі, коли він міцно спить, мої переконання настільки сильні, що відказати просто не можливо. Хоча я не завжди проти ранкового сексу, деколи ініціатива навідь з мого боку. Моя порада тобі: навчися гарно переконувати. маленька підсказка(приватний еротичний танець, невеличкий стебтиз, чи щось таке, на що фантазії стане, головне не соромся, зате винагорода яка буде о-го-го-о-о! ) переконаний метод, чоловіки таке люблять, правда хлопчики ?
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2012, 17:36   #5
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Nadiya Подивитися повідомлення
Zik, мені добре відоиа твоя проблема, хоча проблемою її аж ніяк не треба називати, а треба правельно з нею боротися. Хоча я не проти зранку чи наприклад серед дня, алеж преємніше всеж вечером. Чому, та тому , що зрамку встає дитина "Треба погодувати", чоловік на роботу "ТРЕБА їсти зріхтувати, і нароботу щось дати" тай такий сезон , що на полі купа роботи і все тре вчасно зробити. А от у вечері я з усім завпораюся, дитина засне, в душі гармонія, чомуб і не потішитися один одним? А він -" я хочу спати" та чесно кажучи це для мене не проблема , я вмію гарно переконувати. Навідь і серед ночі, коли він міцно спить, мої переконання настільки сильні, що відказати просто не можливо. Хоча я не завжди проти ранкового сексу, деколи ініціатива навідь з мого боку. Моя порада тобі: навчися гарно переконувати. маленька підсказка(приватний еротичний танець, невеличкий стебтиз, чи щось таке, на що фантазії стане, головне не соромся, зате винагорода яка буде о-го-го-о-о! ) переконаний метод, чоловіки таке люблять, правда хлопчики ?
Цілком підтримую!!!!!
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2012, 19:32   #6
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

А що робити якщо він хоче і рано, і в обід, і ввечір???
Головна порада -- навчитися вдало симулювати. що спиш!!!!!!
Але насправді, мене ще колись бабця навчила, що чоловікові не можна відмовляти в двох речах -- смачному обіді і гарному сексі!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2012, 07:58   #7
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Світлана Подивитися повідомлення
Цілком підтримую!!!!!
І Я ТЕЖ!
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2012, 07:59   #8
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від anet Подивитися повідомлення
А що робити якщо він хоче і рано, і в обід, і ввечір???
Головна порада -- навчитися вдало симулювати. що спиш!!!!!!
Якщо він хоче і рано і в обід і ввечір, то треба тішитися і отримувати задоволення!
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2012, 11:28   #9
wild cat
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 04.10.2012
Повідомлень: 1
За замовчанням

Секс вранці-це так чудесно...Спробуй піти йому назустріч ідумаю тобі сподобається
wild cat поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.10.2012, 13:30   #10
limush
Що я тут роблю?
 
Аватар для limush
 
Реєстрація: 25.09.2012
Повідомлень: 1
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від wild cat Подивитися повідомлення
Секс вранці-це так чудесно...
Секс утром в выходной день - неплохое времяпрепровождение. А что еще делать? Проснулись, повалялись, а вставать то и не хочется, почему бы не заняться любовью? Благо дело, раздеваться не надо, идти тоже никуда не надо и вперед, в бой. Ну, а после страстного траха можно опять полежать, вставать то не хочется и все можно повторить по второму кругу! : D
limush поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 00:29.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору