Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 21.08.2011, 14:18   #1
lalka
Новенький
 
Реєстрація: 21.08.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням Він мучиться, що не перший...

Маю проблему: мій МЧ не перший у мене. Добре, що хоч сказала йому, що він другий і більше в мене нікого не було. Але йому і цього досить. Не може з цим змиритися. Кожного разу після сексу починає розмову про це. А що перший був кращий? А що він робив? А як тобі було? Спершу я переводила це в жарт, але тепер мені це набридло. Як йому пояснити аби він забув цю тему?
lalka поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.08.2011, 12:44   #2
Аn 144
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 28.08.2011
Повідомлень: 3
За замовчанням

Ти повинна йому пояснити, що кращого за нього у тебе не було ніколи. Навіть якщо він другий.
Аn 144 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.08.2011, 14:11   #3
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Сообщение

Напевне, жінкам, а також чоловікам не варто своїм половинкам розповідати про минулий досвід, бо нитки ревнощів будуть плутати стосунки ще довгий час. Тому, можливо, краще щоб ці життєві моменти залишались табу на все подальше життя. А коли вже все відомо, то необхідно побудувати такі стосунки, де б такі питання зникали б самі по собі.
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2011, 12:50   #4
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Схоже, ваш коханий просто зациклився на цій проблемі. Спробуйте поговорити з ним дуже переконливо, поясніть, що він марно мучить себе і вас... Звідки ви могли знати, що зустрінете його, коханого і єдиного?!! Ви що, мали померти незайманкою? Якщо не допоможе відверта розмова, підіть разом до психолога.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 06:45   #5
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Дай йому зрозуміти, що він у тебе не другий, а ЄДИНИЙ. Частіше говори йому це слово. Адже ти з ним і цим все сказано.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 15:06   #6
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

зациклення то страшно... але постає питання що саме його мучить. адже запитання про порівняння його і того першого свідчать про певну непевність.. може ви не виказуєте йому в достатній мірі, що вам з им приємно і що він вас доводить до божевілля своїми пестощами? може вартує якось переконати його в цьому? не знаю постогнати активніше чи що...
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.09.2011, 17:21   #7
Андрій
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Не треба було виливати забагато інформації про першого. Нам легше, коли просто знаємо, що десь, колись хтось був, але без подробиць. Десь ти зробила помилку, можливо у ліжку колись його згадала?
Андрій поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.10.2011, 18:12   #8
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від galyna2104 Подивитися повідомлення
зациклення то страшно... але постає питання що саме його мучить. адже запитання про порівняння його і того першого свідчать про певну непевність.. може ви не виказуєте йому в достатній мірі, що вам з им приємно і що він вас доводить до божевілля своїми пестощами? може вартує якось переконати його в цьому? не знаю постогнати активніше чи що...
Ой, і до чого це призведе? Жінка сама збожеволіє скоро якщо щохвилини буде його переконувати. Забуде про себе, свої потреби. Та він просто має комплекс неповноцінності.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2011, 08:26   #9
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

Роксолано, не згодна з вами! Якщо кохання щире і взаємне, тоді піклуватися про людину і показувати що вона най-най - це не обовязок а потреба. бо ти цю людину кохаєш. Якщо ставити питання так як це робите ви, тоді виходить що сімя це якийсь бізнес і партнери в ньому мають в першу чергу піклуватися про себе....
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.11.2011, 21:29   #10
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Я вам скажу чесно, мене завжди насторожували чоловіки які ставили такі питання. Це пахне садо-мазо! А ви у нього не питали яка ви у нього? Колись читала на цю тему інтервю психолога, яка радила ніколи не називати цифру більшу ніж 3. Зрештою, завжди чоловік зможе дорікнути жінці, що якщо у неї він перший -- значить її ніхто не хотів, крім нього?! А так, хай тішиться, що ви гарна і бажана жінка!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 18:21.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору