Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 18.12.2011, 18:25   #31
Olga78
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 18.12.2011
Повідомлень: 3
За замовчанням

Выплаты государства

В 2011 году размер единовременной выплаты при рождении ребенка составит от 30 до 120 прожиточных минимумов.
Размер общей единовременной выплаты при рождении ребенка в 2011 году в Украине:
При рождении первого ребенка-26 100,
При рождении второго ребенка-52 200,
При рождении третьего ребенка-104 400.
Размер разовых и остальных выплат единовременного пособия при рождении ребенка в 2011 году в Украине:


Разовая выплата при рождении 1го ребенка-8 700,
Остальные выплаты в месяц-725.

Разовая выплата при рождении 2го ребенка- 8 700,
Остальные выплаты в месяц-906,25.

Разовая выплата при рождении 3го ребенка -8 700,
Остальные выплаты в месяц- 1 329,1.

Выплата помощи осуществляется
1 единовременно в десятикратном размере прожиточного минимума при рождении ребенка,
2 остальная сумма помощи выплачивается:
1 на первого ребенка 24 месяца,
2 на второго ребенка — 48 месяцев,
3 на третьего и каждого следующего ребенка – 72 месяцев равными частями.

Проект Государственного бюджета на 2012 год предусматривает значительное увеличение помощи при рождении ребенка. «С декабря ее поднимут до 120 размеров прожиточного минимума на третьего ребенка. Также добавят матерям-героиням на 31%», — рассказал чиновник.
В 2012г помошь по рождению ребенка будет увеличена на 3 000 на первого ребенка,5 000 на второго и на 11 000-на третьего.

Поэтому рожайте смело!Государство Вас материально поддержит!
Особенно выгодно рождение 2 и 3 ребенка-выплаты больше…

Останній раз редагувалося Оксана; 19.12.2011 в 08:59.
Olga78 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2012, 20:32   #32
Христина10.10
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 09.02.2012
Повідомлень: 2
За замовчанням

Дівчата, кожна жінка стає реалізованою на 100 % тільки тоді коли у неї народжується дитина...Кар"єра, навчання, перспективи - це все дрібниці в порівнянні з дивовижним подарунком - дитинкою. На жаль я це усвідомила занадто пізно...Минулого тижня, я перервала вагітність...Тепер розумію, що це помилка на все життя і я не уявляю як мені з нею жити далі...Після аборту все втратило сенс...І ніби продовжуєш жити звичним життям, навчатись, працювати, а на душі якось так гидко і противно. Єдине, що лікує - це молитва...Я завжди молюсь за свого маленького ангелика, який тепер на небі, і прошу Господа пробачити мені за те,що "розіп'яла" власне дитя...
Тому говорю всім - НЕ ВБИВАЙТЕ !!! Хіба ця дитинка винна у тім, що їй дано жити...Бережіть, адже по справжньому починаєш цінувати, лише тоді, коли втрачаєш...
Христина10.10 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2012, 16:55   #33
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Шкода тебе, Христина10.10. Але напевне ти мала вагому причину аби це зробити. Знаєш, я залишилась без чоловіка, коли моя дитинка була ще немовлям. Так ось, якби не дитина я б не вижила. Я щодня дякую своїй дитині, що живу. Сподіваюсь і в тебе зовсім скоро буде все добре і Господь подарує тобі дитинку.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2012, 17:36   #34
Христина10.10
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 09.02.2012
Повідомлень: 2
За замовчанням

Роксолано, дякую вам за підтримку та добре слово. Але погодьтесь,жодна вагома причина - ніщо в порівнянні з ціню життя. Поки, я ще не можу вибачити собі цього жалюгідного вчинку...Не знаю, кажуть час лікує рани, можливо...
Христина10.10 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2012, 06:41   #35
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Ірина Подивитися повідомлення
Щоб не довелось робити цей вибір між життям і смертю перед тим, як лягати в ліжко питання: а раптом я завагітнюю має бути вирішене з тим, з ким спиш раз і назавжди. Взагалі не розумію ідіотських слів - незапланована вагітність. Яким місцем ти думала? І чи взагалі думала?
Я теж такої думки. І навіть якщо так сталося, що жінка завагітніла- то аборт тому не виправдання. Бо всі проблеми і страхи минуть, а дитини не повернеш. Моя знайома завагітніла у 16. У 17 вже народила А татові дитини ще навіть не було 17, так сталося що він трохи молодший. Спочатку був і страх і думки про аборт і різні причини, та вони рішилися і все пройшли. Разом довчилися, він пішов на роботу, не без того що батьки помагали, зате яку нагороду вони мають- донечку, яку нічим не можна замінити. Я знаю ,що у дуже юних роках важко приходиться( із власного досвіду). Правда я коли народила була трошки старшою, хоча теж вчилася, і була заміжня ( рано вийшла заміж). Але я завжди казала:- " Ми з чоловіком подорослішаємо і Дитина підросте, буду молодою мамою. Мої однолітки на дискотеки ходили, а я дитину колисала, чоловікові одяг прала. Зате коли вони лягали самі в холодне ліжко, я тулилася до чоловіка. В кожному варіанті є не лише мінуси, ай плюси. Як я все казала:- " Нічого дитина під никне і ми свою молодість наздоженемо. Але я знаю точно ,що я ні на хвилинки не пожаліла ,що в мене є моє сонечко.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 21:52.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору