Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 04.06.2011, 17:27   #21
Ната
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 04.06.2011
Повідомлень: 5
За замовчанням

Мені 35 років і у мене син 1 рочок. Злато, у твоєму віці я зробила свй перший і єдиний аборт. Причина була проста брак коштів, я тоді вчилася. Тоді здавалося так краще. Коли вийшла заміж довго не могла завагітніти, але мені пощастило я народила сина рік тому. Як же довго я його чекала! Знаєте, зараз, коли я тримаю його на руках, коли вкладаю спати, коли з ним гуляю я я така щаслива, що він у мене є. Але... не дають спокою думки, зараз би моїй першій дитині було б 16 років... І зараз та матеріальна причина вже не здається такою страшною. навіщо я зробила аборт? Я зробила велику помилку в своєму житті. Цього не дано зрозуміти, поки не маєш дитини. Злато, наоджуй нічого не бійся, потім шкодуватимеш що вбила дитя.
Ната поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2011, 20:43   #22
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Мені дуже шкода, що Злата в першу чергу згадала про те, що аборт гріх, але забула про те, що в середині неї жива істота. може якщо ти не поступила, то це не твоя дорога, бути мамою можна і студентці і продавщиці. А батьки звісно що не похвалять, зате й допоможуть. Так я як мама також не підтримую всі вчинки своїх дітей, сварю і кричу. але аборт може стати тою перешкодою через яку ні тобі вже ніколи не стати мамою, а твоїм батькам бабусем чи дідусем. І я не лякаю! ці міні-аборти -- це просто жах для людського організму! Невже воно маленьке помішаає тобі вчитися, дорослішати? Може воно заставить тебе задуматися про майбутнє і сповнить твоє життя новим сенсом! Задумайся і не поспішай! Вихід є завжди! І мама твоя також жінка, яка чудово тебе зрозуміє і допоможе! Удачі!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.06.2011, 10:58   #23
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Я підтримую anet. Вам не здається, що люди взагалі "зарвалися"? Вирішують, як буде краще для природи, для планети, для живих істот. Ми граємо в небезпечні ігри не тільки з планетою, але й з Богом. Я проти абортів. Як і проти того, коли плодить дітей жінка, не створена бути матір"ю.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.06.2011, 14:22   #24
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Поки не народить, ніколи не зрозуміє може вона бути матірю чи ні? Створена вона для цього чи ні? Але коли в жінки надцять дітей і вона пиячить і ні про кого не дбає, діти голодні, то для таких я б ввела як для сучок -- примусову стерилізацію!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.06.2011, 07:36   #25
Ксенія
Користувач
 
Реєстрація: 10.06.2011
Повідомлень: 20
За замовчанням

Ситуації різні бувають. А якщо вік у жінки вже "не той", а вона завагітніла. А якщо в неї є вже надцять дітей і чоловік її покинув, а вона знову вагітна, а якщо важка хвороба... Пару хвилин задоволення і потім болючі роздуми, робити аборт чи ні? Тут кожна сама вирішує як їй чинити. І не треба зарікатись, чи однозначно засуджувати таких жінок, хто знає, що тобі самій далі підкине життя. Впевнена, що багато жінок не хотіли б опинитись в такій ситуації, коли довелося б вирішувати житиме твоє дитя чи ні, але...
Ксенія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2011, 08:25   #26
Міла
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 15.04.2011
Повідомлень: 4
За замовчанням

Я теж підтримую anet. Адже дитина - це велике щастя і зробивши аборт ти ніколи можеш більше не відчути радості бути мамою! І про це ти будеш жаліти все життя. Жодні блага не зможуть тобі замінити дитини.
Міла поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.06.2011, 20:59   #27
Діана
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 27.06.2011
Повідомлень: 4
За замовчанням

Злато! Ви кажете вам 19! Мені теж , і в мене уже синочок якому минув 1 рочок...Я студентка, вже на четвертому курсі, І я щаслива, неуявляю без нього свого життя, і теж незнала як сказати батькам. Так що неробіть аборту бо пожалієте про скоєне...Ви вже вбиваєте дитину, я десь читала що у 20 днів появляється серце, тож подумайте що ви робите!!!!!
Діана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2011, 13:47   #28
руслана
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 4
За замовчанням

аборт - це вбивство пишуть лише ті, перед ким ця проблема ніколи не поставала. Я теж так раніше думала, бо в мене є двоє нормальних здорових дітей. Тепер я змінила думку, після аборту звичайно. і совість мене зовсім не мучить, і дитина не сниться, так що не вірте тим, хто каже, що так буде. Якщо ти не можеш заснути через те, бо не знаєш , яка дитина в тебе народиться, то хай краще її зовсім не буде.
руслана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2011, 18:22   #29
Olga78
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 18.12.2011
Повідомлень: 3
За замовчанням

Если Вы попали в трудную ситуацию
Если Вам не с кем посоветоваться
Если трудно принять решение
Если Вам нужна помощь и консультация по вопросам незапланированной беременности-заходите и пишите мне в личку.

Останній раз редагувалося Оксана; 19.12.2011 в 07:48.
Olga78 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2011, 18:23   #30
Olga78
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 18.12.2011
Повідомлень: 3
За замовчанням

Что же делать?

Не существует никаких способов отменить беременность.
Любые фразы вроде «аборт», «прерывание беременности»,
«удаление плода» и тому подобные означают только одно: убийство
ребенка.
Никакого обезболивания ребенку не делают. Его перемалывают
вакуумом, разрывают щипцами или сжигают раствором заживо.

Во время аборта, когда ребенка пытаются вытащить наружу или
разорвать на части при помощи инструментов, он пытается
спастись – машет ручками и ножками, пытается отодвинуться от
инструмента и раскрывает рот, пытаясь кричать. Его пульс от страха
и отчаяния возрастает до 200 ударов в минуту.

Поэтому,если Вы забеременели-мы предлагаем Вам:

1 родить ребенка,не делать аборт.С 2011 и 2012 года повышается пособие по рождению ребенка. То есть рождение ребенка выгодно родителям.А в дальнейшем- можно будет пройти стерилизацию.

2 Если беременность нежелательная и вы не сможете воспитывать вашего ребёнка, пожалуйста не лишайте его шанса на жизнь.!Подумайте о возможности отдать дитя на усыновление .Это достойная и добрая альтернатива аборту, основанная на любви к вашему малышу. Конкретно,мы предлагаем родить и сдать ребенка с специальное «окно жизни».Эти «окна» есть в 7и городах Украины-Киеве,Львове,Виннице ,Тернополе ,Ровно,Луцке и Борисполе. «Окно жизни «представляет собой небольшой бокс или нишу в стене монастыря, госпиталя или другого соцучреждения, оборудованный под детскую колыбель. Ниша устроена таким образом, что изнутри помещения невозможно увидеть, кто и когда кладет туда ребенка.Туда можно анонимно отдать ненужного младенца. Никаких претензий к матери никто предъявлять не будет.

1.В Киеве «Окно» находится при инфекционном отделении для новорожденных Центральной горбольницы №10, что на Голосеевском проспекте, 59-б.
2. Во Львове таких пунктов 2 – на ул. Дж. Вашингтона,6 при роддоме и на ул. Озаркевича,4 при госпитале А.Шептицкого.
3.В Виннице «окно жизни» находится при монастыре Собрания Дочерей Милосердия Каносиянок. Ул.Соборная,18 (0432) 35-20-73
4.В Ровно»окно жизни»- на заднем дворе роддома № 2 –ул.Механизаторов,7.
5.В Луцке- в роддоме
6 в Борисполе-в роддоме Бориспольской районной больницы ул.Котляревского,1(4495) -61272
7 в Тернополе-приемное отделение роддома при 2-й горбольнице ул.Р.Купчинского,14.
Так что,все-таки выход есть-родить и сдать в «окно жизни» ненужного ребенка.Пожалейте младенца,не берите грех на Душу!
3 Но самым радикальным способом для предотвращения беременности является стерилизация!Мы предлагаем:
после рождения желаемого числа детей,а также в тех случаях,когда Вы вообще не желаете иметь детей,чтобы предотвратить беременность -сделать стерилизацию(мужскую или женскую)
Но нужно знать,что после этого забеременеть Вы не сможете никогда!
(поэтому делать ее нужно уже после рождения желаемого числа детей)
Стерилизация женщин заключается в хирургическом нарушении проходимости маточных труб у женщины разными способами
При стерилизации у мужчин перевязываются или рассекаются семявыносящие протоки,. Стерилизация мужчин не влияет на потенцию и половое влечение.
Стерилизация – один из наиболее распространенных методов контрацепции, который в настоящее время используют свыше 170 миллионов пар более чем в 100 странах мира.

Останній раз редагувалося Оксана; 19.12.2011 в 08:58.
Olga78 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 16:57.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору