Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 13.05.2011, 08:33   #11
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Щоб не довелось робити цей вибір між життям і смертю перед тим, як лягати в ліжко питання: а раптом я завагітнюю має бути вирішене з тим, з ким спиш раз і назавжди. Взагалі не розумію ідіотських слів - незапланована вагітність. Яким місцем ти думала? І чи взагалі думала?
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.05.2011, 19:02   #12
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Почитала я ваші думки, і жодна не згадала про штучне запліднення. Це ж теж по суті вбивство. Коли з кількох право на життя матиме лише одна клітина. То це виходить не вбивство? Це шанс жінки стати матір'ю. Гарна обгортка для злочину. На все воля Божа. Якщо жінка завагітніла, значить ця дитина має народитися. А втручатися у природу гріх. Не дав Господь дітей жінці - змирись, але не йди на вбивство обираючи одну клітину з десяти, аби лише задовільнити свою жіночу природу. Краще усинови сироту.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.05.2011, 19:49   #13
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Однозначно аборт це вбивство. Навіть після викидня жінка довгий час не може прийти до тями. Знаю це на прикладі своєї старшої сестри. А коли подружжя спільно приймає рішення про аборт горіти їм у пеклі.
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.05.2011, 21:40   #14
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Але, Даша, молодець! але ця тема трощки не про аборт. Але все-таки я хочу вам сказати, що жінка і чоловік не мають права самі вирішувати -- коли і де, і як вони стануть батьками! На це має бути воля божа! І як аргумент -- свята Анна, мама Марія, не мала дітей, молилася, щоб на все була воля божа! Якщо у подружжя немає дітей, то вони не можуть бути батьками. Бог це бачить і знає, а може хтось з них хворий і таке дитя не зможе жити, або вони порозводяться, а дитині мучитись!? Це дуже складно, але дійсно -- штучне запліднення -- це палка з двох кінців. З одно боку це шанс для бездітних пар на щасливе життя, але ціна цього дуже висока і я кажу не про матеріальне!!!!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2011, 17:05   #15
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Аборт може бути виправданий. Лише тоді, коли ти зможеш дати своїй дитині все необхідне лише тоді треба народжувати. Ви тільки уявіть ну народить 16-літня. Сама ще на шиї батьків сидить, що вона дитині може дати? Держава допоможе? Батьки? Або народивши викидають дітей на смітник, бо не потрібні вони їм.
Таким краще зробити аборт. Я сама робила аборт тричі. Так, це боляче, неприємно, але це було єдине правильне рішення тоді, в моїх ситуаціях. Тепер в мене є син 5 років, люблячий чоловік, ми добре забезпечені і наша дитина має усе необхідне.
Тож робити аборт чи ні кожна жінка має приймати сама.
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2011, 17:37   #16
Михайлина
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

Я теж не вважаю аборт вбивством. Питання народжувати чи ні вирішувати лише жінці, а не суспільству. Знаю я таких "побожних". Щороку аборти роблять, натомість до церкви регулярно ходять, замолять, як вони кажуть гріх, і далі по колу. Аж бридко.
Михайлина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2011, 21:24   #17
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

народи і віддай комусь, як кошеня в добрі руки, але хто дав право вирішувати жити цій дитині чи померти. це не питання побожності чи моралі (коли бридко -- не читай, а йди помийся!). зачаток з перших днів -- це вже жива істота!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.05.2011, 18:57   #18
Михайлина
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

Як ти "вишукано гніваєшся" anet! Кому як не нам - жінкам вирішувати це питання? Причини різні бувають і життєві ситуації також. Уяви, що тебе згвалтували і ти завагітніла. Ти що, залишиш цей зачаток? Маєш шанс подумати.
Михайлина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.05.2011, 20:42   #19
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

дівчата, та я не гніваюся, я не розумію такої ситуації. коли це одна людина має право вирішувати житиме інша людина чи ні?це не зачаток, як ти висловлюєшся -- це вже життя! Я пригадую коли завагітніла вдруге, а живу я з батьками, прийшла до мами, плачу, що робити? як народжувати? як жити? може аборт? то мене мама так висповідала, хоча найпростіше було -- пошкрабатися і забути про це як про страшний сон. доньці -- 5 років, не знаю як жила без неї?! а згвалтування -- від такого дітей майже не буває, тільки в кіно! фізіологія не складається!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2011, 17:13   #20
Злата
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 04.06.2011
Повідомлень: 7
За замовчанням

Мені 19. Я вагітна 3-й тиждень, хочу зробити міні-аборт, нічого не кажучи батькам, тому що знаю, що вони будуть проти. Мене так виховували, що аборт гріх. Але я не поступила псля школи, пішла працювати. Хлопця немає. Секс був випадковий з хлопцем, якого я практично не знаю, просто так вийшло... Після сексу я з ним не бачилася і не хочу його бачити. Батькам сказати як ви розумієте не можу. Я передумала вже всі варіанти. Так що для мене аборт єдиний вихід.
Злата поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 22:27.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору