Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 21.03.2011, 11:12   #1
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням Аборт? А може, все-таки ні... Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №6 (52) ЛИПЕНЬ 2011 РОКУ)

Коли жiнка приймає рiшення зробити аборт за цим завжди стоїть
причина: чоловiк цiєї дитини не хоче, важкий матерiальний стан,
дитина не була запланована i т. iн. Церква вчить, що аборт -- це
великий грiх. Але чи є в життi такi ситуацiї, при яких аборт є
виправданим? Обговорюємо тут.

Останній раз редагувалося Оксана; 22.06.2011 в 17:25.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2011, 11:18   #2
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Виправдати власну малодушність завжди можна. Але моя думка така, що краще застерігатися! Сьогодні цих засобів контрацепції -- купа купезна! І якщо чоловік жінку любить, він разом з нею приймає рішення яким саме чином застерігатися. Знаю цікаву фразу: "Презервативи дешевші ніж памперси"! Чоловікові легше -- заплатив за аборт і живе спокійно далі! А як же муки совісті? І скільки сьогодні бездітних сімей. Краще роди і віддай, ніж вбивай!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.05.2011, 18:49   #3
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Я б не стала категорично засуджувати жінку, яка зважилася на аборт. Вона і так покарана. Звісно, і совість замучить, і дитини потім можна не дочекатися, особливо якщо абортом закінчилася перша вагітність. Але хто знає, у якій ситуації опиниться завтра кожна з нас. Життя ж така непередбачувана річ -- знаю це не з книжок і не з чиїхось розповідей. Але, якщо хочете знати мою думку, на питання "чи варто робити аборт" відповім тверде ні!
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.05.2011, 19:01   #4
Євгенія
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.05.2011
Повідомлень: 8
За замовчанням

Ні,робити аборт це не є вихід з ситуації! І навіть якщо ця дитина не є запланованою,і її батько від неї відказується ,то непотрібно робити передчасних висновків, Ніхто незнає яким буде життя тої жінки (зробившої аборт) в майбутньому.Багато жінок після аборту немають душевного спокою, а ще гірше більш ніколи немають дітей!! У мене є подруга , в якої 18 років донька народила дитину,,і теж спочатку хотіли робити аборт,тому що батько дитини наполягав на цьму,,ну всеж таки незробили цього і народилась дівчинка без якої вони тепер не уявляють свого життя без неї!!! (доречі батько дитини теж побачивши дитину залишився назавжди)
Євгенія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.05.2011, 10:09   #5
Єва
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.04.2011
Повідомлень: 6
За замовчанням

Аборт -- велика трагедія для жінки, чоловіка і навіть Всесвіту. Це дитя мало бути. Його запланував Господь. У нього мала бути своя доля, яка вплинула б на сотні інших доль, мали б бути свої діти, правнуки і т. д. А раз дитя викреслено з життя, то стається якийсь злам... Але й сімейне життя треба планувати так, щоб усі діти були бажаними. Вберегтися від цього страшного кроку -- велика мудрість жінки. Вийняток, мабуть, вагітність після згвалтування... Або медичні покази...
Єва поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.05.2011, 17:34   #6
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Вважаю треба мати голову на плечах, аби не доводити до цього болючого вибору. Але якщо вже настала вагітність, значить так було треба. Значить ця дитина потрібна тут на Землі. Немає ситуацій, які б виправдовували аборт при нормальній вагітності. Я так розумію, ми тут говоримо саме про нормальну вагітність без патологій. Звичайно, якщо лікарям відомо "Що саме" має народитись і якщо "це" буде мало схожим на дитя, то лише тоді, аборт виправданий.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2011, 17:04   #7
Квітка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.05.2011
Повідомлень: 5
За замовчанням

Я десь чула такий вислів: аборт - це не вбивство, це спосіб виправлення помилки. Вбивство - це народити і викинути на вулицю у смітник. І це краще, ніж народити і віддати в дитячий будинок. Аби дитина росла там, нікому непотрібною. І це краще, ніж народить дитину якась пиячка, а потім знущається з неї. Та багато чого ішшого ще можна наводити. Діти мають бути бажані і рости там, де їх люблять і хочуть.
Квітка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.05.2011, 15:33   #8
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Наша "продвинута" Алиса має якийсь третій варіант? Я кажу, що краще народити небажану дитину, ніж її вбити!!! Зрештою, може колись ці муки совість і приведуть до тієї дитини! Це як питання про страту -- поки живе є шанс, що покається, а якщо стратять, то самі стануть злочинцями! Може цю дитину якась бездітна пара всиновить і вона стане центром їх Всесвіту! Або ти нічого не зрозуміла, або ніколи не вагітніла, якщо так просто і легко пишеш про серйозну тему, Алісо!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.05.2011, 19:46   #9
Євгенія
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.05.2011
Повідомлень: 8
За замовчанням

Я згідна з "anet" ...Краще народити ніж робити аборт!!! Скільки сімей неможе мати дітей..Був такий випадок що жінка хотіла зробити аборт,і лікар гініколог їй сказав ****Давай ви народите і якщо ви незахочете дитини ми візьмемо і її вбємо, жінка перестрашилась і сказала як ви можете вбити маленьку дитину?? Лікар на це відповів- ви ж можете зараз її вбити-це ж та сама дитина!!!**** Я незнаю яка має бути безсердечна людина щоб зробивши аборт її немучила совість,що вона вбивця!!!
Євгенія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.05.2011, 11:29   #10
Alex
Новенький
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Вважаю відповідальність за аборт не можна покладати лише на жінку. Чоловк теж вбивця, якщо погоджується щоб його кохана зробила аборт. І лікарі, які його роблять нічим не кращі за середньовічних катів. Погоджуюсь із Роксоланою, аборт виправданий, коли "там" щось зовсім не схоже на дитину. Важкий матеріальний стан, чи незапланована вагітність ніяк не можуть бути причиною для аборту.
Alex поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 22:24.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору