Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 09.01.2013, 07:25   #11
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Анетта Подивитися повідомлення
Допоможіть,чи це нормально що бажання немає ніякого?І як йому краще пояснити чому я не хочу?
Анетта, те, що в тебе немає бажання робити це означає, що ти у хлопця по справжньому не закохана. Або ж емоційно, фізіологічно та псчихічно до цього не дозріла. Я перший раз це зробила з людиною, котру кохаю, у неповні 18 років. Залишились лише найприємніші спогади. Ми обоє цього хотіли. А пояснити дуже просто: скажи, що ти ще не готова. Якщо хлопець тебе кохає він зрозуміє. А якщо у тебе немає шалених почуттів до нього то цього ні в якому разі робити не можна. Від того, яким буде в тебе перший секс залежатиме твоє подальше сексуальне життя.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2013, 07:29   #12
Анетта
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 01.01.2013
Повідомлень: 4
За замовчанням

Даша, я вже з ним поговорила він все зрозумів(тьфу тьфу тьфу),сказав що готовий чекати)) надіюсь все буде добре)) дякую за допомогу)
Анетта поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2013, 07:45   #13
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Рада за тебе Бажаю успіху!
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.06.2014, 19:23   #14
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням Перший секс. Як це було

Нещодавно була в гостях у приятельки. Засиділись допізна так, що я й на останню маршрутку спізнилась. Вирішили, що я залишусь переночувати тут, у гостях. Ми зробили собі ще чаю і ось моя приятелька поділилася такою проблемою. Її донька три місяці тому вийшла заміж за гарного, чудового хлопця, який упадав за нею майже два роки. Незвичним, як на сучасну молодь, було те, що дівчина категорично була налаштована проти сексу до весілля. Тож під вінець йшла незайманою. І ось, як виявилось, після першого сексу дівчина категорично тепер відмовляється від...сексу. Як дівчина, зізналась матері (моїй приятельці) одразу після весілля молоді поїхали у заздалегідь зняту квартиру, а там молодий чоловік одразу повалив дружину на ліжко, як вона була у весільній сукні, та й зробив свою справу. Дівчина у сльози. Чоловік виправдовувався тим, що надто довго він на ЦЕ чекав, а далі по-іншому буде. Та чи буде? Адже від першого сексу ой як багато усього залежить... А ви як думаєте?
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.06.2014, 19:31   #15
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Правда. Від першого разу я б сказала залежить взагалі усе сексуальне життя жінки до старості.Мені у цьому плані пощастило. Мій перший раз це було щось!!!! Як ви вже здогадались, це трапилось до весілля. І я не шкодую. Після весілля у першу шлюбну ніч ми були такі втомлені з чоловіком, що сиділи на ліжку і рахували подаровані на весілля гроші Потім змучені заснули, а на другий день мусили їхати на поправини до чоловікового дому і знову там цілий день із купою гостей. Так що у нас і на другу ніч нічого не було. Аж поки не відпочили. А перший раз був сповнений романтики і ніжності. Він не був спланований, усе сталося так, як показують в кіно. У якусь мить мені навіть здалося, що це не я втрачаю невинність, а мій коханий, так він тремтів. Весь час боявся зробити мені боляче. А коли побачив кров,ледь не знепритомнів. Того першого разу я запам'ятала лише ніжність мого чоловіка. Задоволення звісно не було. А через якийсь час вправні дії мого коханого піднесли мене до небес!!! Так що тут усе від чоловіка усе залежить. Тож думаю варто своїх доньок та синів вчити цим премудрощам у свій час.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2014, 14:17   #16
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Від першого разу залежить не тільки як ти будеш жити з чоловіком, але й те, чи ти захочеш, щоб був ще другий-третій-іт.д. рази! Бо як правило перший раз відбувається між двома недосвідченими, або один дуууже досвідчений хоче лише собі розрядки. І до речі, часто як хлопець чує що має бути першим, в нього пропадає бажання до сексу взагалі. Краще знайти собі бувалу і не паритися! Перший раз -- це ціла наука, щоб і не поспішити, і не перетримати!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.06.2014, 12:16   #17
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Мій перший раз був неприємним і болісним. Це щодо фізичних відчуттів. Але мене це не злякало, бо я була закохана ну просто страшенно. Найяскравіше, що запам'яталося -- це відчуття польоту, невагомості, надзвичайного душевного піднесення. І так було весь час, поки тривали мої стосунки з тим чоловіком. А наші тілесні експерименти стали приносити задоволення не відразу. Та він був добрим учителем, а я здібною ученицею, і потім практичні заняття проходили дуже добре
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.06.2014, 13:16   #18
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

шалена закоханість й справді неабияк рятує при першому разі, бо інакше жінці цього не дуже й хочеться! Як правило жінка більше думає про перспективу -- весілля, діти, сімя! а чоловік про фізіологію
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.06.2014, 07:27   #19
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Мій перший раз відбувсяу 17 з хлопцем, за якого я вийшла заміж. До цього ми майже рік зустрічались. Усе пройшло нормально, але я все таки шкодую що це сталося занадто рано. Тепер я б хотіла, щоб це було інакше. Тепер я знаю, як саме це має відбуватись. Якби була мудріша то не мала б розбитих сподівань. Подруги, ті, хто має дочок: вчіть своїх дівчаток казати НІ особливо наполегливим хлопцям. Розказуйте їм про красу сексу. Про те, як саме це має відбутись. Щоб вони не погоджувались на це в копиці сіна чи будь-де.
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.06.2014, 08:00   #20
Каріна
Новенький
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Я втратила цноту у шістнадцять з вдвічі старшим і досвідченим у плані сексу чоловіком. Перший раз був чудовий. Він зробив все так, що я не боялась ні секунди. Боляче не було зовсім! Він так мене випестив,що я зволожилась напевно до п'ят Наші стосунки тривали три роки, поки я не вийшла заміж. У першу шлюбну ніч я вчила чоловіка що і як, бо виявилось, що він на словах був такий "гігант сексу", а на ділі.... Наш шлюб протривав лише пів року. Потім я знову вийшла заміж за досвідченого чоловіка, який був одружений два рази. Усе було гаразд, ми обоє з досвідом. Чоловік знав навіть такі штучки, про які я не здогадувалась. А потім я дізналась, що він робить це і з чоловіками...
Каріна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 17:08.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору