Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 04.04.2013, 20:43   #1
Неділя
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 04.04.2013
Повідомлень: 1
За замовчанням Чоловік не хоче сексу..в нього є любовниця????

Дівчата,дуже потрібна ваша допомога.Чесно,навіть стидно писати. Я заміжня уже 3 роки,у нас з чоловіком є дитина.І все чудово,чоловік заробляє,я виховую дитинку...але одне тривожить.Інтим....ми дуже рідко займаємося любовю, раз в 2-3 тижні..... а то і раз на місяць.Можливо він втомлюється,чоловік працює на 2 роботах,займається спортом,підкачаний,гарний сексуальний мужчина...Впринципі як до секса дойде,тут не все добре....справа в тому,що він мене зовсім не задовільняє....так 2-3 хвилинкі і пішов митись,а ти як хочеш....навіть якщо десь випє то може трішки довше.....ніякої ласкі, він не старається зробити мені добре,хоть і в процесі і питає що мені робити???Його взагалі не цікавить моє тіло,хоть в мене параметри майже 90/60/90,моя грудь....він роздягнув і зразу вниз руками....якій жінці таке сподобається??? ''на сухо'' займатися, плакала,але його це не цівиться..... я так і за 3 роки до оргазму не доходила......питалась з ним поговорить він каже що мене занадто довго потрібно розпалювати,щоб загорітись........Дівчата,чесно,так набридло все, не робот-я ж людина..... :angry: про розвод уже думала,тільки одна дитина і стримує, та і зарас хорошу людину знайти дуже важко....про коханця теж думала,навіть хотіла знайти,не знайшла....ох,люди добрі поможіть просто не знаю що робити....
Неділя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.04.2013, 16:08   #2
Желізняк Наталя
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 31.03.2013
Повідомлень: 1
За замовчанням

Не думаю,що у нього коханка...Ми з чоловіком разом уже 15 років,маємо двох доньок 3 і 6 років.Не так давно була схожа ситуація:секс у кращому випадку 1 раз на місяць.У мене закінчувався декрет і я почала збиратися на роботу-менше сиділа вдома,одяг,відповідно,не домашній...подіяло.Він раптом згадав,що я не тільки доглядаю дитину і живу на кухні,а й маю привабливий вигляд і ЦЕ помічає не лише він...!Зараз встигаю і на роботу сходити,і за дітьми дивитися,і з чоловіком кохатися
Желізняк Наталя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.04.2013, 19:13   #3
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Неділя, а раніше, ну приміром до весілля твій чоловік так само без попередньої ласки поводився. Якщо так, то у чому проблема? А якщо ні, справді є привід задуматись. А ну спробуй йому раз відмовити і подивись на його реакцію. Якщо зразу озвіріє маєш невиправного егоїста, який лише за себе думає і не лише в інтимі. Тут таке діло, який чоловік в інтимі, такий він і у житті. Хіба не так? А секс як не крути багато значить для спільного життя. Можливо, поки дитина ще мала та і три роки не такий вже великий термін спробуй наважитись на зміни. Не можна все життя ховати свої бажання і почуття. Через рік, два,....десять все тобою приховане колись вибухне. А з часом ти молодшою не стаєш... Вибач, що можливо так відверто кажу, але маю родичку яка терпить тирана і вже "вибухає" щотижня. Сумне це видовище.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.05.2013, 19:38   #4
sobol
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 30.05.2013
Повідомлень: 2
За замовчанням

в мене та ж ситуация.замужем 2 роки.дитей нема.чоловик робить все те саме що и ваш.я йому говорю що мени подобаеться але до оргазму так и не доходить,бо вин мене не слухае.було багато причин розвестись але вин и свекруха якось умовляють мене.и все так и продовжуеться.маю людину яка мене любить и задовильняе.кличе замиж.мени 25 йому 38.не знаю що робити.порадьте.
sobol поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.06.2013, 08:17   #5
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Господи sobol, та втікай ти від такого чоловіка і його матусі! Ти що! Своєї голови не маєш, що свекруху слухаєш? Тим паче, що маєш куди втекти. Є кохана людина. Ти ж йому нічим не зобов'язана, дітей немаєш. Ти вільна в своєму виборі. Не слухає тебе у ліжку зараз далі взагалі лише використовувати буде.
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.06.2013, 14:16   #6
sobol
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 30.05.2013
Повідомлень: 2
За замовчанням

дякую за пораду галя.просто я може ще не настильки впевнена що хочу бути з тим иншим.але так важко жити на два фронта.
sobol поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2013, 09:07   #7
Йолка
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 05.12.2013
Повідомлень: 1
За замовчанням

Неділя привіт!!! І в мене точнісінько така проблема. Я сказала все прямо чоловіку в лице, поговорили ми і на тому все як і було так і залишилося... нажаль((( Не знаю що мені робити і жити так теж не можу(((
Йолка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2013, 07:08   #8
Rastaman
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 09.12.2013
Повідомлень: 1
За замовчанням

Якось збуджувати чоловіка не пробували?
Rastaman поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2013, 17:08   #9
nykoriak
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 09.12.2013
Адреса: В Україні
Повідомлень: 5
За замовчанням

Йому можливо, просто набридла дружина - він хоче різноманіття.

Останній раз редагувалося Оксана; 04.01.2014 в 16:37.
nykoriak поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 17:48.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору