Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 21.03.2011, 11:39   #21
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Мій чоловік теж з класичних. хоча живемо разом вже більше 10 років. Але щоб йому не відмовляти, коли дуже втомлена чи "голова болить", чи просто на нього зла, вдаю, що заснула. Або лягаю пізніше -- пораюся на кухні поки він не засне. Якщо чоловік жінки не хоче -- навіщо він з нею живе? Звичка! Змініть цю звичку, може заставте його приревнувати. Розрухайте, запросіть на побачення власного чоловіка, або просто разом погуляйте. Але у жодному випадку не розслабляйтеся! Я починаю підозріло дивитися на чоловіка вже тоді коли він 2-3 дні до мене не пристає! Це здорова фізіологічна потреба кожного чоловіка!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2011, 10:06   #22
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Катруся Подивитися повідомлення
Всім привіт! У мене якраз така проблема. Хочу поділитися своїм болем. мені 31 рік. У шлюбі 10 років. Маємо двох дітей і мій чоловік мене не хоче. Хочу сказати, що після пологів я не набрала кілограмів. Я струнка, гарна жінка. Кожного разу як мені зхахочеться я вимолюю секс у чоловіка. Він каже, що не хоче, бо втомився. Хоча з ерекцією у нього все гаразд. Проблема ця з'явилася шість років тому. І весь цей час я мучуся. Я кохаю свого чоловіка і не хочу аби наша сім'я через це розпалась. Коханки у нього немає я в цьому впевнена.
А розмовляти на цю тему не пробували? Зрештою, я думаю, що вимолювати в чоловіка секс -- це занадто! Я б вам порадила якось так одягтися! Приготувати романтік, дітей відправити гуляти або до бабусів. І по крайній мірі поговоріть з чоловіком що не так! Може вам варто завести коханця -- для підняття життєвого тонусу!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.07.2011, 22:47   #23
ксеня
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 01.07.2011
Повідомлень: 4
За замовчанням

Ми з чоловіком одружені 4,5 роки, але щоб він не хотів не памятаю! Навіть підчас вагітності до останнього тижня практикували. Та він ніколи мене не примушує. Буває, що й справді мене болить голова і не хочеться, та він уміє зробити так , що через хвелин 10 я про неї забуваю. Запамятайте, чоловіки, "головний біль" найкраще знімає хороший секс, але треба знайти правильний підхід до жінки. У кожної з нас є свій "ключик", який можна знайти. Успіхів у пошуках!
ксеня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 15:21   #24
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
Хорошо

Цитата:
Повідомлення від anet Подивитися повідомлення
Мій чоловік теж з класичних. хоча живемо разом вже більше 10 років. Але щоб йому не відмовляти, коли дуже втомлена чи "голова болить", чи просто на нього зла, вдаю, що заснула. Або лягаю пізніше -- пораюся на кухні поки він не засне. Якщо чоловік жінки не хоче -- навіщо він з нею живе? Звичка! Змініть цю звичку, може заставте його приревнувати. Розрухайте, запросіть на побачення власного чоловіка, або просто разом погуляйте. Але у жодному випадку не розслабляйтеся! Я починаю підозріло дивитися на чоловіка вже тоді коли він 2-3 дні до мене не пристає! Це здорова фізіологічна потреба кожного чоловіка!
дуже правильна думка!
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2012, 05:45   #25
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Кожному нормальному чоловікові хочеться!!! Я знаю по собі, якщо чоловік змучився на роботі і у вечері просто відключився , то зранку не світ-не зоря вже до мене чіпається. Я розумію що відмовив і ввечері і рано ну раз, ну два, а якщо то зачастилося, значить в чомусь причина.Або із здоров"ям проблеми, або у сімейному житті. Поспостерігайте за його поведінкою, часто у таких відмовах є причиною - коханка.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2012, 19:37   #26
Марія2012
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.04.2012
Повідомлень: 26
За замовчанням

Класно тобі, а я як сама ногу не перекину то так і буде.
Марія2012 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2012, 08:59   #27
Ksenia
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 25.04.2012
Повідомлень: 2
За замовчанням

дівчата у мене теж така халепа!моєму чоловіку всього 31р,а говорить,що він вже старий для цього...випрошувати у нього секс мені чесно кажучи вже надоїло,секс у нас буває 1-2рази на місяць.А ще він завжди мені повторює,що я груба,і коли це вже я буду худнути,можливо проблема в цьому.До народження трох діток не дуже це я була худенькою,що в такій ситуації робити?
Ksenia поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2012, 12:02   #28
Марія2012
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.04.2012
Повідомлень: 26
Вопрос

Я думала, що це в мене такі проблеми. До весілля все було схоже на казку, а після нього чоловік настільки змінився, що аж страшно ставало. Якщо до весілля в сексуальному плані був ненаситний, то після весілля різко почав мене ігнорувати, дивився телевізор поки я не засну, а зранку відкривала очі, а його вже нема. На запитання що нетак відповідав, що все нормально, а я просто прискіпуюсь. Раз у тиждень було нормою. Спочатку було дуже боляче, шукала причини в собі, потім почала змирюватись. Як доходило до істерики "за що так зімною" мінявся, але не більше як на тиждень-два. На роди другої дитини насильно затягла з собою, але роди були важкі-я помирала на його очах, спам`ятався, але знову ненадавго. Разом вже 5 років, я привикла, що так має бути, як засне непоцілувавши мене, чи зранку встане і мовчки вийде з кімнати, то вже не ображаюсь.Головне що добрий, поможе по дому чи на кухні і точно знаю, що не зраджує. Моєї любові вистачить на двох, а секс для мене вже став не головним. А чому так змінився досі не збагну.
Марія2012 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2012, 22:05   #29
Ksenia
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 25.04.2012
Повідомлень: 2
За замовчанням

а чому чоловік не може привикнути,до жіночої ситуації???тільки жінка повинна змиритися зцим???
Ksenia поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2012, 04:53   #30
Марія2012
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.04.2012
Повідомлень: 26
За замовчанням

Незнаю, так і є чоловікові легше покинути сім`ю ніж жінці. А нормальна жінка терпітиме все тільки щоб була сім`я, а тим більше як є діти.
Марія2012 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 23:05.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору