Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 20.03.2011, 08:38   #11
Alex
Новенький
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Нічого собі! Везе ж людям. І я так хочу!!!!! Ми з чоловіком прожили 12 років, мені хочеться сексу, не кожного дня, але часто, а він відмовляється. Буває, що й відштовхує від себе. Деколи я почуваюся такою "голодною", що ладна кинутися на першого-ліпшого чоловіка.
Alex поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2011, 08:51   #12
Олег
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

А ви не задумувались, що після ... дцяти років спільного життя одна й та ж ж жінка набридає? Завжди однаково, завжди у тому ж ліжку, завжди та сама поза...
Якщо чоловік не хоче, то може варто задуматись жінці? Проявити ініціативу, можливо самій змінитись, інакше чоловіку одна дорога - до повій.
Олег поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2011, 09:42   #13
Мар'яна
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням

В мене секс з чоловіком якщо трапляється раз на три місяці це супер!!! У нього то щось болить, то не зараз, то він сильно змучився. А як до інтиму доходить виглядає так, ніби я його гвалтую. Хоча ніколи не відмовляю чоловіку, коли йому хочеться орального, чому ж він відмовляє мені? Не хочу думати, що у нього криза середнього віку. Йому 45.
Мар'яна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2011, 10:02   #14
Юльчик
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 12
За замовчанням

Я згідна з Олегом. Після багатьох років спільного життя так і стається. Згадайте Гєну Букіна з серіалу "Щасливі разом". І тут або- або. Або подружжя так і живе, або розлучається. Хоча є ще третій варіант - хтось заводить собі коханку або коханця.

Останній раз редагувалося Оксана; 20.03.2011 в 10:24.
Юльчик поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2011, 10:09   #15
Алена
Новенький
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 14
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Остап Подивитися повідомлення
Скажу так, будь-який нормальний чоловік думками "хоче". Але шановні пані, коли відмахаєш 15 годин на роботі на це просто немає сил. Який може бути секс, коли ти навіть уві сні прокручуєш варіанти угоди, яку маєш укласти завтра.
Я в даному питанні погоджуюсь з Остапом. якщо це не проблема в стосунках, то може варто задуматися над тим, що чоловік просто замучений.
Дівчата, пригадайте, у кожної ж з нас були моменти, коли ми за день набігаємося, напрацюємося так, що мріємо тільки про подушку і тишу, аж раптом чоловіку захотілося))) ми ж в цей момент думаємо: "Ну який секс, дай мені спокій!!"))
Ось і у чоловіків є така проблема, особливо коли вони працюють з ранку до вечора, на роботі купа негативу. Додому чоловік приходить знервований, виснажений... Звичайно, що йому вже нічого не потрібно.
Алена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2011, 10:12   #16
Андрій
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Аж самому дивно, що зі мною зробило життя. До весілля я свою майбутню дружину таки "вламував" на секс, а вона відпиралася. А тепер після чотирьох років спільного життя усе навпаки. Цілий тиждень на роботі як коняка пахаєш. Начальник тебе грає. Додому приповзаєш, думка одна: поїсти і спати, спати, а тут моя пристає. Я тоді кажу, що ж ти до весілля з себе строїла? А вона: ну тоді б ти на мені не женився, подумав би що доступна. Я в таких випадках просто на спину перевертаюся, а вона вже собі з "ним" сама розбирається.
Андрій поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2011, 11:41   #17
Катруся
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 1
За замовчанням

Всім привіт! У мене якраз така проблема. Хочу поділитися своїм болем. мені 31 рік. У шлюбі 10 років. Маємо двох дітей і мій чоловік мене не хоче. Хочу сказати, що після пологів я не набрала кілограмів. Я струнка, гарна жінка. Кожного разу як мені зхахочеться я вимолюю секс у чоловіка. Він каже, що не хоче, бо втомився. Хоча з ерекцією у нього все гаразд. Проблема ця з'явилася шість років тому. І весь цей час я мучуся. Я кохаю свого чоловіка і не хочу аби наша сім'я через це розпалась. Коханки у нього немає я в цьому впевнена.
Катруся поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2011, 12:44   #18
Михайлина
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

Мені 39, йому 40. Разом 15 років. З кожним роком інтиму в нас усе менше. Зараз це відбувається раз в місяць. Уся ініціатива йде тільки від мене. Я темпераментна жінка, а він: не зараз, давай спати... Діти люблять татка, то ж про розлучення не думаю. Я б вже давно зійшла з розуму, якби не завела коханця.
Михайлина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2011, 12:59   #19
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Розкажу вам ситуацію, яка була в моєї подруги. Якось вона пожалілася, що вже два тижні в них із чоловіком нічого не було. Він каже, що не хоче. Я запропонувала їй план, заохотити його зробити це не у ліжку, а в ванній, на підлозі... І що ви думаєте, її чоловік повівся!!!! Вони зробили це у... ліфті!!!! Усі чоловіки такі істоти, що просто не хотіти вони не можуть. Має бути якась причина. Раджу вам, жінки, почати її пошуки з себе.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2011, 14:54   #20
Петро
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 2
За замовчанням

В даному випадку відмова чоловіка від сексу це питання взаєморозуміння в сім’ї. Якщо ти можеш дружині тактовно пояснити чому ти не хочеш дружина зрозуміє. Тут питання в іншому: як часто ти їй відмовляєш? Якщо дуже часто, задумайся чи справді це втома від роботи спонукає відмовляти? Постійна відсутність бажання інтимних стосунків говорить про проблеми у шлюбі. Тут вже потрібно звернутись до фахівця.
Петро поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 16:48.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору