Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 01.06.2012, 20:51   #1
Марія2012
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.04.2012
Повідомлень: 26
Печаль Сімейне насиляя (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №9 (79) ЖОВТЕНЬ 2013 РОКУ)

Дивишся на сімейну пару, все ніби нормально: коханий чоловік, любляча дружина, маленькі діти. Та чи все так добре, як на перший погляд здається? Багато хто з нас терпить сексуальне насилля в сімейних стосунках і намагається себе переконати, що так має бути. Тільки таких людей все більше і більше. Питання:"Чому"? Навіщо мовчати і мовчки терпіти? Навіщо знущатись над людиною, а потім казати про свої палкі почуття?

Останній раз редагувалося Оксана; 27.09.2013 в 06:24.
Марія2012 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.06.2012, 05:59   #2
Alex
Новенький
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Ти права, як на мене, найстрашніше, коли про це мовчати, або ще й виправдовувати кривдника, адже тоді цьому не буде кінця. А мовчать тому що не хочуть бути не такими перед сусідами, родичами. Ну як же, он сусідка при чоловікові у неділю до церкви йде, а я як галас зчиню, з ким піду? А діти? Їм потрібен батько. Ось головна причина. Не біль за приниження, не злість за сексуальне приниження, а страх втратити свого тирана. Тому і терплять.
Alex поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.06.2012, 06:13   #3
Юльчик
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 12
За замовчанням

Найгірше у сімейному насильстві те що він і вона потім помиряться, він проситиме пробачення, вона проковтне соплі і вибачить. А діти, котрі чули, бачили сварку, бійку і т. д. на все життя матимуть травму, яку потім перенесуть у власне життя. Це замкнене коло. Жінки які дозволяють над собою насильство 100% у дитинстві були свідками такого ж. На впевнену у собі жінку, впевнену у всіх (!) аспектах життя ніколи сімейний агресор не наважиться напасти. Він просто зникне з її життя і знайде собі "доступну" жертву.
Юльчик поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.06.2012, 14:16   #4
@erika@
Користувач
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 22
За замовчанням

100% погоджуюся з Юльчик. Чоловік,який підняв руку на жінку хоча б раз, обов"язково це повторить. Тому, не варто пробачати їм, і вірити, що це більше неповториться.
@erika@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.06.2012, 14:50   #5
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

Не можу зрозуміти,про що йдеться. Мені здається,що сімейне насилля та сексуальне насилля - це зовсім різні речі. То про що мова?
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.06.2012, 16:38   #6
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Я так зрозуміла йдеться про різні види насильства? І якщо із сімейним насильством все зрозуміло..., але як на мене терпіти сексуальне приниження це вже занадто! Навіть якщо після цього він говорить про палкі почуття. Та це ж збоченець якійсь.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2012, 06:31   #7
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Марія2012 Подивитися повідомлення
Питання: Навіщо знущатись над людиною, а потім казати про свої палкі почуття?
Якщо в тебе таке триває втікай чимшвидше, поки можеш. Так,в кожного бувають свої особливості. Є такі, яким подобається секс з насильством. Але яце тоді нормально, коли обоє на це згодні. В природі сексуального насильства немає. Там взагалі право на секс ще потрібно заслужити. А якщо чоловік незважає на бажання жінки якій це не подобається, або таким чином самостверджується, то це г...но, а не чоловік. У такого з головою не все в порядку. І слова про палкі почуття це як гіпноз для жертви. Така моя думка
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2012, 20:49   #8
Марія2012
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.04.2012
Повідомлень: 26
За замовчанням

Я ж висловилась образно. Точно в мене такого не має, бо я б таке не терпіла. Тільки знаю, що багато хто, терпить і вважає , що так має бути, що така вже доля і нічого зміноти не можна. Важко залишати вже те що є, багато заитань виникає: що робити дальше, як жити дальше, чи зустрінеться ще хтось кращий і якже діти, все ж таки рідний тато він завжди буде татом.
Марія2012 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2012, 18:42   #9
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
За замовчанням

Насилля саме по собі явище, дійсно, досить часте в сім'ях. Причини, звісно, бувають різні, але одна справа, якщо це "дурь" без усіляких підстав - перший прояв людини не реалізованої як особистість, професіонал тощо - то треба брати руки в ноги і втікати подалі від такого "коханнячка", але ж буває, що сварлива жінка виведе так, що вже не сила стриматися навіть найспокійнішому і найурівноваженішому... І таке, на жаль, буває...
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.09.2012, 16:11   #10
Natalita
Що я тут роблю?
 
Аватар для Natalita
 
Реєстрація: 07.09.2012
Адреса: Україна
Повідомлень: 2
За замовчанням

Ми взагалі багато чого терпимо
__________________
Natalita
Natalita поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 04:22.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору