Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 30.03.2011, 09:38   #1
Андрій
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням Сексуальні фантазії (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" 4 (62) ТРАВЕНЬ 2012 року)

Чи правда, що сексуальні фантазії відобржають те, чого хочеш насправді? І чи варто своїми фантазіями ділитися зі своєю половинкою? Більшість на форумі - жінки. Хотів би почути вашу думку.

Останній раз редагувалося Оксана; 16.04.2012 в 19:13.
Андрій поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.04.2011, 06:32   #2
Men
Новенький
 
Реєстрація: 10.03.2011
Повідомлень: 17
За замовчанням

Фантазія у ліжку найкращий засіб задовольнити своє бажання без ризику втратити свою кохану. Вона повинна знати, чого ти хочеш.
Men поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2011, 10:26   #3
Белочка
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 20.04.2011
Повідомлень: 3
За замовчанням

Якщо з вашою половинкою у вас повна гармонія і довіра, то спокійно діліться своїми фантазіями. Потрібно різноманітнювати своє сексуальне життя
Белочка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2011, 17:02   #4
Квітка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.05.2011
Повідомлень: 5
За замовчанням

Розказувати про свої фантазії чи ні це залежить від рівня довіри до партнера. Знаю реальний випадок. Жінка поділилась своєю фантазією, чоловік радо пристав на втілення її в життя, і все було добре поки "це" тривало, а потім.... звинувачення: де такому навчилась? Як результат: сварка. сльози, і обіцянка більше ні слова йому про фантазії. Зрештою, можливо, вони так і називаються, аби так і залишитись лише фантазіями. А чоловікам пораджу: хочете втілення "непростих" фантазій - ідіть до повій.
Квітка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2011, 21:13   #5
Белочка
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 20.04.2011
Повідомлень: 3
За замовчанням

Я не згодна відпускати свого чоловіка до повій. Адже він мій. Краще урізноманітнювати секс зі мною. Якщо справді кохаєте чоловіка, то ви не відпустите свого чоловіка до іншої.
Якщо хочете чогось особливого не так як завждт, може варто переглянути якийсь фільм еротичний разом
Белочка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.05.2011, 15:25   #6
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

О-о-о! Я проти повій! Кожен чоловік знає як розказати жінці про свої фантазії. Але, я погоджуюся з Алісою. Краще ніж говорити, треба робити! Граючись, забавляючись, розважаючись! Без плану та графіку. Так званий планований експромт!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.05.2011, 18:36   #7
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Я за втілення "розумних" фантазій у ліжку. Нові пози, можливо, іграшки. Але якщо ця фантазія чоловіка буде принижувати мене як жінку ніколи на неї не погоджусь. Приміром, анальний секс.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2011, 19:30   #8
Ксенія
Користувач
 
Реєстрація: 10.06.2011
Повідомлень: 20
За замовчанням

Обов'язково потрібно ділитися фантазіями зі своєю половинкою. Спершу подивитись фільм про це. Обговорити, що сподобалось, що ні. Так у розмові можна багато чого дізнатись одне про одного. Ну а вже коли опинитесь у ліжку все піде саме собою.
Ксенія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.08.2011, 06:27   #9
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Сексуальні фантазії -це добре, але вміру. І без усіляких планів, схем, просто може бути невеличка підскаска партнерові про свої бажання, і все повинно йти саме собою.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2011, 13:03   #10
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Ну не знаю... В кожній людині сидить щось таке... Я б ніколи не наважилася розповісти своєму чоловікові про деякі свої бажання. Нам і так добре разом. Тож навіщо викликати вовка з лісу? З іншого боку, якщо партнери впевнені одне в одному, а їхні фантазії з розряду тих, які можна втілити в реальність -- чому б ні?
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 04:17.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору