Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 13.04.2012, 10:12   #11
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Bogema Подивитися повідомлення
А може вам просто потрібно змінити ліжко? Поїдьте з чоловіком наприклад в Карпати, зніміть на вихідні колибу і насолоджуйтесь одне одним!
Так зміна обстановки це дуже добре, а ще коли екстрвм. Ми одного разу поїхали з чоловіком в гори і піднялися па гору , так високо, там найшли поляну, в долині виднілося поселення, довкола ліси, а в нас та-а-ки-и-й секс. І не зважалося що тією стежкою часто люди піднімалися, що на горі ми як на долоні, просто було добре
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.05.2012, 18:05   #12
Просто Я
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 24.05.2012
Повідомлень: 2
За замовчанням

Проблеми в ліжку, як на мене виникають тоді, коли є проблеми у відносинах. і списувати все на втому, не хочеться, бо..... якось нерозумно. У мене, як в тебе gluk, так було з першим чоловіком. Заміж за нього вийти мене примусили батьки, я його не кохала. Спершу мені був цікавий секс сам по собі, але з часом я вже не могла витримувати його доторків до свого тіла і того, як він входив у мене. Ві приставав я спочатку казала, що голова болить, що місячні. Потім, що не хочеться. А він вимагав свого. Казав не хочеш так, бери у рот. А мене вже дратувало все. Він сам, його тіло, його запах. А коли дійшло до того, що я вже не дозволяла до себе торкатись ми розлучились.
Просто Я поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.05.2012, 18:17   #13
Чіка
Новенький
 
Реєстрація: 30.01.2012
Повідомлень: 14
За замовчанням

А мені подобається секс, подобається сам процес. Але мій чоловік не хоче мене так як я його. Через це я на нього ображаюся. Ми навіть кілька днів можемо не розмовляти одне з одним. Я ж не винна, що аж так він мене збуджує. Навіть не знаю, в кого проблема? У чоловіка чи можливо, в мене....
Чіка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.05.2012, 19:12   #14
gluk
Зайшов, побачив, написав
 
Аватар для gluk
 
Реєстрація: 29.01.2012
Повідомлень: 7
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Просто Я Подивитися повідомлення
Проблеми в ліжку, як на мене виникають тоді, коли є проблеми у відносинах. і списувати все на втому, не хочеться, бо..... якось нерозумно. У мене, як в тебе gluk, так було з першим чоловіком. Заміж за нього вийти мене примусили батьки, я його не кохала. Спершу мені був цікавий секс сам по собі, але з часом я вже не могла витримувати його доторків до свого тіла і того, як він входив у мене. Ві приставав я спочатку казала, що голова болить, що місячні. Потім, що не хочеться. А він вимагав свого. Казав не хочеш так, бери у рот. А мене вже дратувало все. Він сам, його тіло, його запах. А коли дійшло до того, що я вже не дозволяла до себе торкатись ми розлучились.
Та я кохаю свого чоловіка, і заміж вийшла по-любові, і взагалі навіть не уявляю як би я могла з кимосьіншим а не з ним бути.
gluk поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.06.2012, 19:01   #15
Крістіна
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 21.06.2012
Повідомлень: 7
За замовчанням

gluk, я б тобі радила не бавитись із вогнем. Чоловіки вони ж такі істоти, що одразу відчувають, якщо у ліжку щось не так. Але, на відміну від нас, жінок. Вони ніколи не доколупуються до причини. Вони просто вирішують: їй не хочеться? То й не треба. І заводять собі коханку, якій завжди хочеться. Ти кажеш, що він наполягає, а потім домагається свого. А ти не соромся! Почни першою, як вже радили. Ліжко не те місце де соромляться і комплексують. Якщо кохаєш, то які можуть бути проблеми?
Крістіна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.06.2012, 19:07   #16
Крістіна
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 21.06.2012
Повідомлень: 7
За замовчанням

gluk, ти що сексу зовсім не хочеш? Візьми ініціативу в свої руки, якщо не подобається те що робить чоловік, покажи йому те чого хочеш. Зараз літо, дитину можна відправити до бабусів, дідусів, а самим влаштувати романтичний вік-енд, або у ліжку можеш уявляти біля себе красеня-мачо. Тобто варіантів є безліч. Найгірший варіант, як на мене, який з тобою міг трапитись, це те, що ти просто змучена і втомлена. Тоді б тобі варто хоч пару днів відпочити взагалі від усіх.
Крістіна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.06.2012, 19:22   #17
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Три роки після народження дитини солідний вік аби інтимне життя налагодилось, тож тобі gluk треба бити на сполох! Припускаю що тебе втомив побут, можливо, одноманітність життя і відсутність романтики. Все-таки, як не крути чоловіки думають не головою. Для них що є проблеми у житті що їх немає їм байдуже. Секс має бути за розкладом. На відміну від нас, жінок, які лягаючи у ліжко ще раз у думках проживають день: а чи не підніметься температура в дитини, а чи правильно вчинила, чи чого не забула зробити і т. д. Але не дивлячись на все, потрібно розуміти, відмовою у ліжку можна зруйнувати сім'ю
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.06.2012, 19:35   #18
Ксенія
Користувач
 
Реєстрація: 10.06.2011
Повідомлень: 20
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від gluk Подивитися повідомлення
Хочу порадитися. Я не хочу займатися сексом із чоловіком. Я ніби його хочу, але коли приходиться до діла в мене раптово пропадає бажання. Правда йому важко мене завести, на мене його пестощі ніяк не діють. Не знаю що йому вже відповідати.
Ти просто сама себе обманюєш. Вибач, але я думаю саме так. Ти його не кохаєш, лише чіпляєшся за кохання, яке було. Щоб жінка захотіла сексу їй потрібно бути закоханою у свого чоловіка. А ти цього не хочеш...
Ксенія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.06.2012, 19:55   #19
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Ксенія, а може gluk протизаплідні таблетки приймає. Часом від них буває таке, що бажання зникає, а ти зразу - "не кохаєш".
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.06.2012, 06:57   #20
Краля
Наш знайомий
 
Реєстрація: 30.09.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

А що робити коли чоловік наполягає аби в ліжку були іграшки з секс-шопу? Йому це подобається, а мене це бісить. Згідна раз, другий спробувати, але щоб вони прописалися у ліжку це вже занадто. Це як третій зайвий під ковдрою. Все частіше через це відмовляюся від любощів... Та й з іграшками чоловік раніше сходить з дистанції...
Краля поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 18:17.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору