Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 30.03.2012, 05:57   #21
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Розкажу одну історію (в кіно бачила) Він лікар, вона проста приваблива жінка, трошки стервозного характеру. І одного разу їй захотілося урізноманітнити банальний секс у ліжку. Він погодився і ось що в них виходило.:
- Давай попробуємо у ванній.
- давай. Та ні,ти можеш не втриматися і вдаритися об кут ванни.
- давай тоді біля умивальника?
- та ні, а раптом ти посковзнешся на мокрій плитці, ні-ні-ні ти не розумієш усієї серйозності загрози!
- То давай, ти мене зв"яжеш на ліжку і так...
- Та ти що , а як у тебе руки заніміють, тож ми перетиснемо вени, так точно ні.
- А давай поекспериментуємо оральний секс?
- Ти що здуріла? Ти хоч усвідомлюєш які наслідки можуть бути, я ж лікар мені то краще знати!!!
І так безліч її пропозицій мали своє пояснення.
І знаєте чим то все закінчилося- банальним сексом, у звичній позі,на випробованому ліжку. Тож може не завжди треба дивитися тільки по научному, а ще й просто закрити очі і насолоджуватися. Я не спорю бувають різні випадки , але це не факт що він трапиться саме з вами( як стара приказка- хто не ризикує, той не п"є шампанського)
Так може ви на де якийсь час забудете, що вчилися в медичному, і як вам там в деталях розповідали. А просто будете слухати серце, що воно вам підказує. А то зациклившись самим научним поясненням, можна профукати не тільки свій шанс, ай не замітети свого судженого.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2012, 15:48   #22
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

чесно з медичної точки зору я не дивлюсь,я мала на увазі,що в нас в групі ніхто нікого не соромився,теми обговорювались дуже різноманітні(скоріше пікантні),тому в мене склалася така думка,що це нікому не потрібно,бо наші хлопці це говорили прямим текстом!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2012, 15:50   #23
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

може просто мені такі хлопці зустрічались!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2012, 15:55   #24
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

А в тебе довготривалі стосунки з хлопцем бували?
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2012, 20:32   #25
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

чесно назвати їх довготривалими напевно я не можу-найсерйозніші 4міс,хлопець був на рік старшим за мене,але в сто раз сором"язливішим! спочатку було дуже приємно,без всяких натяків,без всього зайвого,але це спочатку,а потім я зрозуміла,що він вибачте ні риба ні м"ясо(хоча чесно я така сама)-а якщо ми обидвоє такі-тут вже не до сміху!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2012, 20:36   #26
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

а більш серйозніших не було,чи це через надзвичайну сором"язливість,яку я ретельно приховую під надмірною гордістю! але я розумію,що просто не зустріла того самого з яким я зможу бути сама собою !!!!!!!!!!!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2012, 21:11   #27
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

в нас час хлопці пішли двох категорій, або нахаби - від таких треба тікати, або занадто соромязливі - тоді все краще брати в свої руки і не чекати манни небесної. Дівчина-ініціатор це не вульгарно, чоловікам таке подобається. (випробувано на собі). Дякуючи моєму зухвальству я знайшла хорошого хлопця.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2012, 20:24   #28
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

чесно в тому випадку мені не просто сміливості не вистачило,а скоріш за все терпіння,не можна щоб хлопець поводив себе як дівчина! мені зовсім не сподобалось бути чоловіком у відносинах!!!!!!це не правильно!!!!!!!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2012, 20:30   #29
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

звичайно можна взяти у свої руки,але він просто на руки заскочив! це виглядало смішно! доречі він знайшов собі дівчину-цілковиту протилежність мені-чоловікоподібна з басом,короткою стрижкою та жорстким характером,вона так його взяла в оберти,він навіть шось сказати боїться!!!!! чесно я спочатку переживала,бо хлопець справді хороший,але тоді я точно зрозуміла,що він не для мене!!!!!!! хай будуть щасливі
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2012, 20:33   #30
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

якщо ми зустріли свою долю,ми її не зможем пропустити, бо пройти повз неї просто не можна,БО на ТО вона і ДОЛЯ! тому не можна за кимось жалкувати,бо це може бути чиясь доля
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 04:59.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору