Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 23.03.2012, 21:47   #1
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням ставлення до незайманості у більш зрілому віці (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №3 (85) КВІТЕНЬ 2014 РОКУ)

що робити якщо не знайшла ту людину з якою хотіла б позбутися незайманості! це не проблема подумаєте ви, а якщо тобі стукнуло 25...........

Останній раз редагувалося Оксана; 22.03.2014 в 07:24.
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 21:55   #2
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

важко з кимось поділитись-але справді,що робити.......... з кожним роком все більше ускладнюється.............в мене хороша зовнішність,прекрасно знахожу спільну мову з людьми,весела-чесно ніхто б із знайомих не повірив,що я незаймана! скоріше,що я собі дівочу пліву відновила.............
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2012, 09:41   #3
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Найперше не зневірюватись, що не знайшла саме ту людину. І аж ніяк не лягати під першого ліпшого. Я зі своїми 38-ма роками посміхаюся, коли читаю "стукнуло 25"
я вийшла заміж у 21 у 22 народила доньку і скажу чесно усі барви сексу мені відкрилися вже після 30-ки. Ти, Аліно, ще знайдеш "свою" людину і повір, чоловік тебе більше буде цінувати за те, що ти йому "дісталася" незайманою.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2012, 10:13   #4
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Зрілий вік у 25??? та ви що?! це молодість ще! а те, що ви ще незаймана, це не недолік, це ваша перевага і пишайтесь тим, що ви не такі як інші. Маю знайому, яка тримає себе до першої шлюбної ночі, чоловіки біля неї аж гинуть, так хочуть, а вона сказала ні і всьо. І тим то притягає чоловіків, що вона незаймана і недоступна. Тому вас ще знайде ваш принц і повірте, за такий дарунок, як ви, він вам небо до ніг повинен покласти
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2012, 13:59   #5
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

Мені дуже приємно читати такі рядки, але чомусь далеко не всі так думають........В більшості випадків - це сприймається як недолік,причому як досить суттєвий!!!!!! Існує стереотип - може з нею щось не так? Aле чому я повинна це робити ,бо всі так роблять,або з того розрахунку бо скоро пізно буде!!!!! Я не можу через себе переступити!!!!!!!!!! Я сама лікар і тому прекрасно розумію як це потрібно вже з медичної точки зору! Іноді мені здається шо з кожним днем,місяцем,роком ситуація тільки усугубляється! чесно скажу чого я боюсь найбільше------що коли зустріну саме цю людину і все таки наважусь на цей крок-боюсь бути висміяною.......і розуміння того що це нікому не потрібно
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2012, 15:12   #6
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Аліно, якщо б це нікому не було потрібно, тоді жінки не ставили повтортно цієї пліви. З однієї сторони я вас розумію, бо сама стала жетвою думки "всі вже, а я ще нє", потім в компанії подружок ( а вони думали що в мене вже хтось був) я уникала цю тему. роками так 2 пізніше в мене зявився хлопець, який і став моїм першим і я дуже задоволена тим, що мода і стереотипи мене не зламали.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2012, 05:26   #7
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Пізно буде, то коли? Адже ви не знаєте коли і де ви зустрінете саме ту людину, якій би змогли себе довірити. І аж ніяк не зможете знати напевне чи цінуватиме він вашого поступку. Тому знаю точно , що потрібно робити так, як підказує серце, а не як люди подумають.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2012, 05:39   #8
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Аліна Подивитися повідомлення
Чесно скажу чого я боюсь найбільше------що коли зустріну саме цю людину і все таки наважусь на цей крок-боюсь бути висміяною.......і розуміння того що це нікому не потрібно
Це потрібно вам!!!, це ваше тіло, ваше життя і саме вам вирішувати коли і з ким.А той хто висміює, або заздрить, або дуже самовпевнений. Бо нормальна людина, аж ніяк над таким не буде сміятися. Я коли була дівчиною, теж берегла першість для коханої людини. і він пишався що перший, хоча і казав що для почуттів це ролі не грає. ( Чесно кажучи мене навіть намагалися з гвалтувати, бо як це- він мене хоче а я носом кручу недоступну з себе корчу. Аж ніяк не могли ніхто повірити ,що я незаймана. Але це зовсім інша історія, не будимо про те. То що я хотіла тим сказати, що я навіть тоді викрутилася правдами і неправдами, силою і угрозами, аби зберегти невинність. Хоча могла легко йому віддатися не перший рік він за мною упадав.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2012, 15:23   #9
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

чесно я теж так вважаю! потрібно чекати саме ту людину,з якою хочеться не лише провести час ,а й ціле життя............але на жаль не завжди так буває! а щодо насміхань-це справді мене дуже лякає!просто ми не завжди можем відразу розпізнати достойних!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2012, 15:31   #10
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

колись в квк побачила сценку- після першого разу дівчина ділиться з подругами-він просто супер,такий ніжний такий гарний ,він просто найкращий, а в хлопця питають як там - він каже все ок дала, на шо друзі- КРАСАВА! ось так і в житті! здається просто повезло, а виявляється він так вигинається бо йому потрібно знаєш шо від тебе,а там як карта ляже! згідна-далі все ок,а ні там вже залежить від його порядності та ставлення до тебе
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 05:38.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору