Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 05.09.2012, 12:50   #1
Медіанна
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 05.09.2012
Повідомлень: 2
Лампочка Ми разом спимо, але сексом не займаємось

Привіт дівчата!!!
Мені тут терміново потрібна порада , бо я шось ніяк не можу розібратись у одній ситуації!
Справа в тому, що в мене на вулиці живе один хлопець, який півтора роки тому переїхав сюди з іншої області (з ПІвдня) на пмж до своїх родичів. І якось так склалось що ми з ним випадково познайомились і почали дружити. Спочатку я просто пропонувала йому десь на пиво сходити, знайомила його зі своїми друзями і подругами. Переважко всі наші зустрічі закінчувались пянками. Склалось загалом так що в мене виникла до нього неабияка симпатія, але я постійно стараюсь ті почуття якось втихомирювати, бо він такий троха прикольний хлопець, який подобається багатьом дівчата і він сам себе дуже любить! За період нашого знайомства...від червня місяця ми декілька разів спали в готелі, при тому що реально перед тим просто гуляли, пили, і їхали в готель спати. Там ми пообнімались і засинали. Вранці одягались і їхали по домам. Одного разу в нас був вранці секс і то з моєї подачі, і то дуже нетривало. Наступні пару раз ми спали просто. Потім ще раз був секс.Потім знов просто спали. Останній раз ми цілувались, він щось там приставав до мене рукою. А коли я вирішила пришвидшити процес і зняти його нижню білизну він мене зупинив і сказав, що не треба ми ж дорослі люди. І ми просто заснули. Я пробувала напряму спитати в чому справа, але не хочу на нього тиснути. Ми з ним не зустрічаємось, а просто ось така у нас дружба. Хоча я кожен раз хочу все більшого і більшого!!!!ВІн неодноразово говорив, що йому зі мною добре, що він мене поважає і частково вже навтіь любить, прислухається до моїх порад. А от з сексом в нас ніяк не получається!!Порадьте, що мені робити і як зрозуміти його поведінку!!!Заздалегіть дуже вдячна!!!

Останній раз редагувалося Медіанна; 05.09.2012 в 12:54.
Медіанна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.09.2012, 09:29   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Ну, зазвичай, Медіанно, хлопці від сексу не відмовляються В мене деколи навіть складається враження, що вони про нього думають завжди. Але в твоєму випадку, на мою думку або/або. Або ти дуже подобаєшся своєму хлопцю і він не хоче з тобою швидкого сексу у готелі, а хоче щоб це було в іншій обстановці і за інших обставин. Це говорить про те, що він тебе поважає і можливо, кохає. Або другий варіант: ти йому не дуже подобаєшся. А він тобі у цьому не зізнається. Спробуй дізнатись більше про свого хлопця. Порозпитуй спільних друзів про нього. Якщо у нього колись була дівчина, спробуй дізнатись яка вона була і чому вони розстались. Можливо, знайдеш підказку як тобі з ним поводитись. Що йому подобається, а що ні. Тоді напевне будеш знати що саме тобі робити.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2013, 17:18   #3
nykoriak
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 09.12.2013
Адреса: В Україні
Повідомлень: 5
За замовчанням

Говорять, що дружби між хлопцем і дівчиною не може бути. А можливо у вас саме дружба? Ви його влаштовуєте як друг, але не як дівчина

Останній раз редагувалося Оксана; 04.01.2014 в 16:36.
nykoriak поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2014, 15:31   #4
Інга
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 24.11.2013
Повідомлень: 8
За замовчанням

Медіанна, в мене дуже схожа ситуація до вашої! Я також зустрічаюся з хлопцем вже 2 місяці який мені дуже подобається, але чи ми пара чи просто друзі я сама не знаю, познайомили нас спільні друзі, ми проводимо разом час і він мене неодноразово запрошує до себе додому де я і ночую, але сексу в нас ще не було, одного разу був але дуже короткотривалий після чого він сказав шо не варто ,а то ще наробимо дурниць. По його ставленні до себе бачу що він небайдужий до мене, але якихось прямих слів чи натяків що ми разом чи ні від нього я не чую, а сама спитати якось соромлюся ким ми приходимся один одному і чому він так якось ухиляється від сексу зі мною. Подруга розказувала шо в неї тоже була подібна ситуація і її хлопець навіть за 2 місяці не насмілювався її в губи поцілувати, а за секс казала взагалі мовчу, але зараз в них дуже хороші стосунки і він її навіть жити запропонував. Вона мені казала шо це добре шо він не спішить із сексом значить в нього на рахунок мене серйозні плани, можливо в вашій ситуації також так. Все-таки якби ви йому не подобалися він би вже після першої зустрічі вас відшив і не захотів навіть спілкуватися з вами.
Інга поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2014, 15:35   #5
Інга
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 24.11.2013
Повідомлень: 8
За замовчанням

А дехто каже що з дружби потім можуть завязатися дуже хороші і довготривалі стосунки! Я думаю що ваш друг просто не хоче спішити і все в вас в подальшому буде добре. Ще б радила вам сісти з ним і поговорити про ваші стосунки, я теж так думаю зробити, бо думаю не варто себе мучити здогадками, простіше спокійно про все поговорити.
Інга поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 22:30.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору