Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Смачного!

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 11.12.2011, 19:26   #1
Краля
Наш знайомий
 
Реєстрація: 30.09.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням Новорічні тости

дного разу йшли три мандрівника. В дорозі їх застала ніч. Вони побачили будинок, постукали. Їм відкрив хазяїн і запитав: "Хто ви?"

- Здоров'я, Любов і Багатство. Впустіть нас переночувати.

- Шкода, але в нас тільки одне вільне місце. Піду, пораджуся з родиною, кого з вас впустити.

Хвора мати сказала: "Давайте упустимо Здоров'я". Дочка запропонувала впустити Любов, а дружина - Багатство. Поки вони сперечалися, мандрівники зникли. Так вип'ємо за те, щоб у новому році в нашому будинку завжди було місце для Здоров'я, Любові та Багатства!

Нехай в новому році ми будемо в ладу з усіма, і насамперед - із самими собою!
***
З розмови двох приятелів:
- Приходжу днями додому. Бачу, дружина лежить у ліжку з якимось чоловіком. Це мене відразу насторожило. Біжу до холодильника, відкриваю, і точно - ні пів-літри ...
Так вип'ємо ж за те, щоб у новому році нас ніщо не насторожувало!
***
Через півгодини настане Новий рік. Спустілими вулицями поспішає додому парочка з повними кошиками. Вони натикаються на п'яного, що стоїть на четвереньках.
- Ось бачиш, - дорікає дружину чоловік, - люди вже щосили веселяться! А в тебе все в останню хвилину!
За те, щоб у наступаючому році ми всюди приходили вчасно!
***
Вранці після новорічної ночі подружжя повертається додому. Господар намагається відкрити двері сигаретою. - Це ж сигарета, - говорить дружина, боюся, що нею двері не відкрити! - Чорт візьми, невже я викурив ключ?! Пропоную випити за те, щоб у новому році ми випадково не викурили ключі від свого щастя!
***
- Мамочко, пам'ятаєш, одного разу ти мені говорила, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок? - Ну і що? - Нічого. Просто сьогодні вночі я виявила абсолютно інший шлях. Вип'ємо, друзі, за те, щоб у новому році жінки частіше робили такі нові і разом з тим традиційні "відкриття"!
***
Одного чоловіка питають:
- Чому ти носиш взуття на два розміри меншу?
Той відповідає:
- Навмисно. Дружина у мене негарна. До того ж зла. Готує погано! Син - двієчник! Теща - відьма! ... Єдина радість у мене в житті - коли я ввечері ... знімаю взуття!
Давайте вип'ємо за те, щоб у новому році у нас були й інші радості!
***
Якийсь жартівник дістав під Новий рік шубу і бороду Діда Мороза. Вбрався і, радіючи, що може потішити свою дружину, подзвонив у двері своєї квартири. Дружина відкрила і, не встиг він вимовити слово, кинулася йому на шию, стала гаряче цілувати і захопила в спальню. І там, як божевільна, віддалася з "Дідом Морозом" пристрасної любові. Скориставшись маленької перепочинком, чоловік скинув накладну бороду і вуса. І тут він почув голос дружини, що вразив його:
- Ну треба ж, це ти! А я тебе зовсім не впізнала!
Так піднімемо ж тост за справжніх чоловіків, які вміють влаштувати свято і своїй дружині!
Краля поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.12.2011, 19:28   #2
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Щоразу в переддень Нового року моя дитина стоїть у замерзлого вікна і просить Діда Мороза, Миколая:
"Подаруй мені іграшку! .."
Я посміхаюся, укладаю її спати, але потім сама підходжу до вікна і прошу:
"Дайте моїй дитині щастя!".
Тож давайте вип'ємо за виконання наших бажань.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2011, 07:55   #3
Краля
Наш знайомий
 
Реєстрація: 30.09.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Мати запитує дорослу дочку: - А ти що чекаєш від Нового року? - І сама не знаю. Чогось хочеться ... Чи то, насіннячка, чи то ... заміж! Вип'ємо ж за те, щоб у Новому році у кожного було все, включаючи і насіннячко!
**
За цим столом усі жінки прекрасні, як Снігуроньки. Але хочеться побажати, щоб, на відміну від них, серця наших жінок були зігріті любов'ю до нас, чоловікам, у новому році. За прекрасних і люблячих Снігуроньок!
**
Життя має межі, воно коротке, а мрії безмежні. Сам ти йдеш по дорозі, а мрія вже вдома. Сам ти йдеш до коханої, а мрія вже у неї в обіймах. Сам ти живеш в цю годину, а мрія відлітає на багато років вперед. Вона летить далі тієї межі, де в темряві обривається життя. Вона летить у віки.

Так вип'ємо ж за те, щоб у новому році збулися всі наші мрії!
Краля поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2011, 07:57   #4
Краля
Наш знайомий
 
Реєстрація: 30.09.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Життя схожа на новорічну гірлянду - варто перегоріти одній лампочці, як всі інші гаснуть. Якщо вже щось одне в людини не заладилося - все з рук валиться. Так давайте вип'ємо за те, щоб гірлянда яскравих подій в нашому житті переливалася всіма кольорами і ніколи не перегорає!

За те, щоб не перегоріти і в наступному році!
**
Жив на світі чоловік. Був у нього будинок і була робота. Була в нього дружина і були діти. Все в нього було, але йому цього було мало.

Пішов він тоді до мудреця за порадою: - Мудра людина, допоможи мені! Усе в мене є, але хочеться чого-небудь ще. - Піди тоді в дрімучий ліс, - порадив мудрець, - знайди там найвищу ялинку. Під нею закопана скринька. Відкрий її і знайдеш те, що шукаєш ...
Вирушив чоловік в дрімучий ліс. Знайшов там найвищу ялинку. Перекопав під нею все навколо, але скриньку знайшов! Дістав її... І тут ця гігантська ялина звалилася на нього, придавила до землі, а одна гілка - встромилася прямо в дупу!
Так вип'ємо ж за те, щоб у Новому році ми не шукали пригод на свою дупу!
Краля поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2011, 07:59   #5
Краля
Наш знайомий
 
Реєстрація: 30.09.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Був у батьків єдиний син. Він весело жив, був щасливий. Стіл ломився, коли він запрошував друзів. І ось одного разу він зустрів прекрасну дівчину і вирішив одружитися. Батько каже синові:
- Давай запросимо твоїх друзів.
Син погодився. Настав урочистий день весілля. Але друзів не було. Нічого не розуміючи, син підійшов до батька і запитав, що сталося і послав він запрошення всім друзям. І батько відповів:
- Я послав запрошення всім твоїм друзям, але замість повідомлення про весілля я просив кожного допомогти тобі. І ти бачиш, що з цього вийшло.
Так вип'ємо ж за друзів, які завжди прийдуть на допомогу у Новому році!
Краля поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.12.2011, 11:21   #6
Men
Новенький
 
Реєстрація: 10.03.2011
Повідомлень: 17
За замовчанням

Я хочу випити за те, щоб після дванадцятого удару годинника Ваше найкраще минуле стало вашим найгіршим майбутнім!
**
Бажаю, що у всіх присутніх у році Дракона році, всілякі неприємності і біди випали на один день - 29 лютого.
Men поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2011, 14:33   #7
Zik
Новенький
 
Реєстрація: 07.09.2011
Повідомлень: 19
За замовчанням

- Кожен з нас являє собою половину людства, що завжди шукає іншу, - сказав філософ Аристофан.
Ми живемо надією на щасливу зустріч. Я бажаю всім, хто ще не зустрів свою другу половину, обов'язково зустріти її у Новому році!

***
Нехай у Новому році наше життя буде чистим, як крапля джерельної води, а щастя таке ж повне, як цей келих шампанського!
Zik поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 05:54.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору