Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 01.10.2011, 15:53   #1
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням Сім'я очима чоловіка (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №2 (72) БЕРЕЗЕНЬ 2013 року)

Чому так мало пар, які можуть сказати, що в них щаслива родина? Невже не кожному дано це щастя? Будуючи сімейні стосунки ми читаємо розумні книжки, прислухаємось до порад психологів, але, погодьтесь, набагато цікавіше дізнатись, якою бачить ідеальну родину не психолог, а чоловік. А чоловіки такі створіння, що неохоче про це говорять. Але "Жіночому пораднику" вдалося знайти чоловіка, який погодився озвучити чоловічі думки на цю тему. Це не просто чоловік. А чоловік щасливий у шлюбі, який знає секрет не лише гармонійних взаємин у щасливій сім'ї, а й заможного життя. Чи правда, що жінка має в усьому підкорятись чоловіку? Що робити, коли чоловік не в змозі забезпечити родину? На ці та інші провокативні запитання в ексклюзивному інтерв'ю "Жіночому пораднику" відповідає Микола Латанський. Найбільш успішний тренер та коуч успіху на пострадянському просторі.
Повний текст інтерв'ю читайте у №9 (55) нашого журналу.

Що для чоловіка означає сім’я? Яку жінку чоловік візьме собі за дружину? Здавалось би прості запитання, але як складно на них відповісти. Особливо чоловікам. Бо ж не дуже вони балакучі на такі теми.

Останній раз редагувалося Оксана; 22.02.2013 в 09:45.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2012, 13:26   #2
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Чомусь не один чоловік на цю тему не написав повідомлення. Жаль , а так хотілося б почитати їхні думки, тим більше що це конфіденційно !!!
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2012, 20:44   #3
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

бо біда в тому, що їм напевне нема чим хвалитися. Але чоловіки взагалі не дуже балакучі. Тим більше на такі складні теми!!!!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.03.2012, 16:58   #4
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Дівчата, не будьте такі категоричні. Взагалі розполохаєте чоловіків нашого форуму. Їх тут і так не багато.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.03.2012, 10:39   #5
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

А давайте проведемо опитування своїх чоловіків і викладемо тут їхні думки? ясна річ, що вони самі написати не схочуть, але кожна жінка знає підхід до свого чоловіка, щоб він їй відкрився)))
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.03.2012, 07:02   #6
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

В мого чоловіка його думка щодо сім'ї з роками не змінилася. До весілля він казав: я буду господар, ти -- господиня. Моє діло заробити, принести в хату їжу, щось зремонтувати, купити. А твоє діло -- кухня, діти і порядок в хаті. . Після весілля все так і є. Він заробляє. Гроші віддає мені. Коли треба піти на закупи завжди каже скільки бере грошей і що купив. Ну а далі вже моя справа. Правда кілька разів пробував "підказати" мені щось на кухні, але в мене тут все просто: щось не подобається, роби сам. Тож він ці спроби полишив Загалом мене така ситуація влаштовує навіть дуже.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.03.2012, 15:59   #7
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Я вам розкажу про динозавра -- мого тата. Коли брат приходить і розказує, що він вчора мив посуд і готував жінці вечерю, бо вона вагітна і їй було зле, то він хоч і любить усіх нас, і невістку, яка скоро подарує йому ще одного внука, тато просто багряніє -- скоро можна вже тебе у спідницю вбирати!!!!
Але разом з тим шлюб батьків є ідеальним, вони справжні 2 половинки, розуміють один одного з півслова, у всьому повне взаєморозуміння. сварка -- на 2 хвилини і тут же мир, незалежно хто винен, перепрошується тато. Для мене це просто загадка!!!!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.03.2012, 06:42   #8
Андрій
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від anet Подивитися повідомлення
бо біда в тому, що їм напевне нема чим хвалитися. Але чоловіки взагалі не дуже балакучі. Тим більше на такі складні теми!!!!
А що тут балакати Місце жінки вдома! Кухня, діти, секс
Андрій поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.03.2012, 06:43   #9
Іван
Новенький
 
Реєстрація: 17.04.2011
Повідомлень: 13
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Bogema Подивитися повідомлення
А давайте проведемо опитування своїх чоловіків і викладемо тут їхні думки? ясна річ, що вони самі написати не схочуть, але кожна жінка знає підхід до свого чоловіка, щоб він їй відкрився)))
і як? відкрився? жінка для того і створена аби життя чоловіка було комфортним. ми ж таких і беремо за дружин, щоб за все дбала і за дім і за дітей. ну і щоб красуня була. Може і працювати але не довго
Іван поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2012, 07:58   #10
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Народ!!! Цирк!!!Думки чоловіків!!!! Вот, що я мала на увазі, коли в одній з своїх цитат написала, що " чоловіки люблять одних, а одружуються на інших"!!!!!! Домогосподарку в дім, а коханку- поза домом! Ну погодьтесь! напрацювавшись у дома, а ще діти... -жінка у вечері, як вижатий лимон! А тут і ще чоловік нерви зпортить! А у вечері - "Ходи до мане!!" Жінка, що сидить вдома перестає цікавити свого чоловіка, адже навкруги стільки прекрасих дівчат!!!, а у дома вічно заклопотана дружина з дітьми сидить і їсти варить!!!!! Знаєте, як думають чоловіки - "зроблю їй дитину, потім, ще одну. Хай ситить вдома! " А чоловік тим часом ЖИВЕ!!!!! ХІБА Я НЕ ПРАВДУ КАЖУ.... ЧОЛОВІКИ!!!??? ТО ЯК !!!!!
Дівчата!!!! Не має чого сидіти вдома!!!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 19:04.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору