Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 30.04.2011, 17:35   #1
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням Чи варто вірити усім словам чоловіка

Чи варто беззастережно вірити чоловікам? Своєму коханому...
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2011, 08:43   #2
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Думаю, це питання задають жінки, яким за сорок, і які вже мають двадцятирічний досвід подружнього життя. Адже у двадцять ми віримо усім словам чоловіка беззастережно.
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2011, 10:35   #3
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Вірити можна, крім того, що сказано у ліжку. Там вони (чоловіки) наобіцяють чого хочеш, аби отримати своє.
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.05.2011, 11:24   #4
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Мені здається, що тут питання не в тому чи варто вірити, а в тому, що дуже хочеться вірити. Я часто зустрічала жінок, які розповідали про небилиці своїх чоловіків і при цьому усвідомлювали, що це маячня. Але при цьому чоловікові вірно заглядали в очі і казали -- "вірю!" Чоловікові вірити не можна, але йому це треба!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.05.2011, 19:18   #5
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Треба просто зазирнути чоловіку (своєму коханому) у вічі і все одразу стане зрозуміло. Тут питання в іншому - наскільки ти готова повірити.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2011, 23:04   #6
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Я майже не вірю своєму чоловікові!!!!!!!!! Так я вірила, але попалилась на цьому!!!!!! Думала свята людина!!!! А коли перевірила яка це "правда його"!!!!! Просто хочу я навчилась взнавати його брехню чи правду. Він бреше так правдиво, переконливо!!!!!!
Навчившись бачити наскрізь свого чоловіка постає питання: " А чи варто такому вірити??!!!!! Що ж це у нього Лож во спасение!!!!!!????"

Останній раз редагувалося Особлива; 07.08.2011 в 21:58.
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2011, 12:27   #7
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

не вірити власному чоловікові - це страшно... хоча є й інше питання - чи нормально жити у штучно створеній ним реальності...
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.08.2011, 22:01   #8
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Жити не варто і вірити також! Тому нам, жінкам потрібно навчитись розпізнавати брехню і виводити чоловіків на "чисту воду"!!!!! Я інколи так роблю.... Чесно кажучи результатом не завжди задоволена, адже його правда колюча....
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.08.2011, 06:10   #9
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Довіряй но провіряй- є така народна мудрість. Чоловікові треба вірити, адже саме на довірі побудовані гарні стосунки. З тою метою і виходят замуж, щоб довіряти один одному. Але в один прекрасний момент довіра може зникнути, і тоді все построїне вами (любов, повага і т.к.) може зруйнуватися. Тож будьте обережні, бережіть віру.
P.S. Треба вірити, але не поринати в неї зголовою, а бути при здоровому глузді, і чистим серцем.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.08.2011, 19:42   #10
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Так! Ми одружуємось, довіряємо, кохаємо! та на жаль всьому приходить кінець......мрії, сподівання руйнуються.Життя стає не таке яскраве, коли зникає таке слово, як довіра! Я у своєму житті зробила багато помилок, бо довіра до мого чоловіка була втрачена ще з першого місяця нашого одруження!!!!! А я усе вірила і надіялась, що він зміниться -це він так як то кажуть вживається у сімейну роль. А як кажуть без помилок тут не обходиться. Але все це ввійшло в привичку і.... понеслось.... . Дівчата!!!!! Якщо на ранньому етапі ваших стосунків зявляються якісь не порозуміння -не думайте, що мине!!!!!!! Навіть більше не продовжуйте!!! Як би чоловіки нас, жінок, цінували б більше за себе, то наше б життя було б краше!!!! Була б довіра, кохання і не було б зрад!!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 17:32.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору